SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884608

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Koniu151
Banan
Trójmiasto nie pierwszy raz nam się bardzo podobało, zajrzymy tam w tym roku jeszcze na pewno.




To się odezwij następnym razem. Lepsze jedzenie Wam pokażemy, albo sam Wam coś ugotuje.
Widziałem w relacji na fejsie, ale akurat leżałem tydzień z paskudną jelitówką.




Koniu - teraz z młodym to nie jest wszystko takie proste, jak dawniej. Kiedyś zrozumiesz
Poza tym to był spontan wyjazd na niecałe 2 dni, może uda się kolejnym razem zgadać z Grześkiem i wpadniemy na kilka dni dłużej, to wtedy bardzo chętnie się z Wami spotkamy, wierzę w Twój talent kulinarny i znajomość knajp Oby tylko je otworzyli w końcu , bo jedzenie z plastikowych pudełek na kolanie, to tak średnio, szczególnie z Młodym jest to problematyczne.

Wczoraj kolejny dzień bez wysiłku, ale sporo innych rzeczy na głowie. Dzisiaj wybieram się na trening, gdzie zaczynam 3 tydzień planu, więc troszkę dokładam obciążenia, skracam znowu przerwy. Lekko modyfikuję też plan, bo coś dziwne bóle mam w naramiennych, możliwe że od tego spaceru farmera, za parę dni odwiedzę fizjo i coś podziałam, a dzisiaj już przed treningiem zrobię odpowiednią rozgrzewkę i trochę zabaw z gumami dla barków/łopatek.

Z wczoraj smacznie było bardzo



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
co za pierogi upichciłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
DJ_DoDo
co za pierogi upichciłeś?


Trafiłem wczoraj przez spory przypadek (kartę do wpłatomatu zostawiłem w banku i na szczęście ktoś ogarnięty szybko mnie znalazł ,bo to firmówka ) do sklepu Pestka w Łodzi, mają w ofercie sporo zdrowej żywności itd. Zachwalali pierogi jako 'najlepsze w Łodzi'. Wziąłem 2 paczki na próbę, te wczorajsze z wołowiną i ...faktycznie rewelacja! Jak domowe, mega ciasto, super nadzienie, wjechały pięknie. Dzisiaj lub jutro test drugich ,standardowych z kapuchą i grzybami.

Pewnie ich nie raz jeszcze odwiedzę Bo spoko Sklepik i chłopaki, więc takie miejsca szanuję

Wrzucam dzisiejszą wypiskę, bo akurat chwila luzu w pracy.

Trening - zacząłem: Tydzień 3 –> 3 obwody, 30–50 sek. pracy na stacji, 35% 1 RM, 40 sek. przerwy pomiędzy ćwiczeniami, 2–3 minuty odpoczynku między obwodami.



Świetny trening poprzedzony mixem idealnym: 1/2 miarki FAME + 1/2 miarki FLAME i dodatkowo EAA



Tak to wygląda w chwili obecnej, nie będę dawał fot tylko, gdy żyły mają żyły i nabicie się zgadza




Dzisiaj od rana jajecznica


Potem wizyta z Renią w mojej ulubionej śniadaniowni, gdzie mogę zjeść jak człowiek przy stoliku , w tych dziwacznych czasach. Na test wjechał bajgel z kurczakiem teriyaki - i był to strzał w 10tkę, przepyszny!



Na deserek też coś smacznego



Potem przez przypadek trafił mi się taki Monsterek, dziwny smak z imbirem (ale zero co istotne), ale puszka fajna, a u mnie dwóch młodszych kolegów zbiera - to dam któremuś , bo raczej tego wzoru nie mają



Do pracy kurczak w sosie śmietanowym z makaronem i surówką , a po treningu zestaw jak poniżej




Z ciekawostek mamy już na sklepie nowe Bidoniki z AN i SFD , prezentują się zacnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Kuba zróbcie coś żeby wróciły te shakery z podwójnym, a raczej potrójnym dnem. Dla mnie świetne rozwiązanie, bo można w jednym shakerze wziąć pre i post workout.

Nogi jak zwykle się trzymają dobrze
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Podbijam z tym shakerem kilku częściowym. Najlepiej jeszcze jak "shaker bottle".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
georgu
Kuba zróbcie coś żeby wróciły te shakery z podwójnym, a raczej potrójnym dnem. Dla mnie świetne rozwiązanie, bo można w jednym shakerze wziąć pre i post workout.

Nogi jak zwykle się trzymają dobrze


Masz taki, specjalnie dla facetów
https://sklep.sfd.pl/ALLDEYNN_SHAKER-opis41095.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
A wiesz, że chyba go wezmę? Nie ma to dla mnie znaczenia, że z Dejn... Mam wywalone na takie rzeczy na treningu

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Mi się ostał jeszcze jeden taki niebieski. I kapsuły się weźmie, orzechy luzem i białko i bt posiłek w jeden szejker. Dobra opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
georgu
A wiesz, że chyba go wezmę? Nie ma to dla mnie znaczenia, że z Dejn... Mam wywalone na takie rzeczy na treningu


dlatego napisałem , że jest taki shaker ;)
jest to na ten moment jedyny smart shaker w naszej ofercie, nie wiem czy wrócą inne kolory, tak samo jak nie ma już długi czas kanisterków , o które ludzie pytają
kto wie, moze nas firma czymś zaskoczy,ale o takich 'premierach' mi nic nie wiadomo, to raczej pojawia się spontanicznie, a ten jest bankowo ,bo mam ich sporo też na sklepie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Ja mam dwa różowe których codziennie używam..
Ale ja jestem kolarzem..
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium