SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884308

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294222
Też czasami mam ochotę na jakiś "syf" i potem białkiem dopijam, żeby bilans się zgadzał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
DZIEŃ 73

Sobota, więc zrobiłem pomiary do tabeli, nie zawracam już Przemkowi głowy od 2 tyg bo szkoda prądu Bez bicia mogę się przyznać , że makro i tak nie pilnowałem ściśle większość czasu, bo po prostu nie chce mi się tego wbijać do żadnego kalkulatora i jem na oko. Poza tym przychodzi weekend i tak cały misterny plan szedł w .... wiadomo gdzie

Treningi też już od jakiegoś czasu to totalny spontan i aero mocno ogarniczone, bo dojeżdżam się mega intensywnością na siłowym i to mi wystarczy do wyjazdu. Wyniki w tabeli pokazują mimo wszystko, że 'recomp' się udał , pewnie byłaby życiówka jakbym przycisnął na 90% chociaż, byłbym bardziej suchy , ale jednak schodząc do wagi <80 kg nie czułbym się komfortowo, te 2-3 kg powyżej jak dla mnie jest w sam raz



Były rano pomiary to i szybkie dwie fotki, które pokazują trochę stan brzucha i że mimo wszystko trochę tam zleciało, a i noga z rana poprążkowana jest cała, chociaż to foto i tak w kiepskim świetle. Patrząc na to jak te nogi są trenowane, jestem zadowolony z tego jak wyglądają



Następnie micha do pracy, na trening dzisiaj pojechałem na czczo:



No i na samym treningu miała być klatka z plecami, ale zrobiłem 3 cw na klatkę, po każdym z nich jakieś ćwiczenie na barki w serii łączonej, a na koniec jeszcze połączenie barków+bica+trica w jednej serii, pompa po shocie aakg od AN i 1 kaps oxyslima całkiem przyjemna




Po powrocie do pracy jeszcze w kiblu szybkie foto
a od godziny leje się ze mnie tak, że już zakladam 3 koszulkę %))


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Naprawdę bardzo fajnie to wygląda
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Dampaz
Naprawdę bardzo fajnie to wygląda


Dzięki, jak na swoje tegoroczne podejście - nie mam co narzekać

DZIEŃ 75

Szybki trening pleców, przeplatany ćwiczeniami na tricki.

Wczoraj z rana


Sobota - spokojna, niedziela nadrobiłem Teraz niecałe 2 tygodnie intensywnej pracy i zasłużony urlop


Micha redukcyjna jak się patrzy, urozmaicona też odpowiednio






Dzisiaj przetestowane takie połączenie x 2 , bardzo smaczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24173 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402340
Nie wiadomo czy Cie pochwalić mimo wszystko czy jednak nie za to właśnie "podejście"
na plaży wstydu nie bedzie ale jednak potencjał w Tobie tkwi większy i ja chętnie zobaczył bym na co na prawde Cie stać rozumiem jednak ze masz swoje priorytety i ciężko czasem wszystko pogodzic.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Banan

Dzisiaj przetestowane takie połączenie x 2 , bardzo smaczne




kurde najlepsze zdjęcie mi nie weszło na koniec wypiski wyżej




Przemek :*

Wincol - kiedyś może jeszcze mi się zachce, na stare lata, nie mówię nie...ale póki co, jest jak jest. Nie moja wina, że tak lubię jeść różne dobre rzeczy i pić też Nie mam też motywacji jak chociażby 2 lata temu, nie interesują mnie zawody i szykowanie się pod to (chociaż to byłby pewnie cel, gdzie mógłbym się spróbować przypilnować), więc jest jak jest
Za miękki jestem do tego sportu, no i priorytety w głowie też inne to fakt,a że ten okres wakacyjno-letni, wyjątkowo jakiś długi mi się wydaje (przez tego covida) , to tych okazji nagle do różnych spotkań też jakby 2x więcej, a ja nie z tych co ...odmawiają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Kuba Chowrwacaja nadal aktulana czy zmieniliście plany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Banan
Banan

Dzisiaj przetestowane takie połączenie x 2 , bardzo smaczne




kurde najlepsze zdjęcie mi nie weszło na koniec wypiski wyżej




Przemek :*

Wincol - kiedyś może jeszcze mi się zachce, na stare lata, nie mówię nie...ale póki co, jest jak jest. Nie moja wina, że tak lubię jeść różne dobre rzeczy i pić też Nie mam też motywacji jak chociażby 2 lata temu, nie interesują mnie zawody i szykowanie się pod to (chociaż to byłby pewnie cel, gdzie mógłbym się spróbować przypilnować), więc jest jak jest
Za miękki jestem do tego sportu, no i priorytety w głowie też inne to fakt,a że ten okres wakacyjno-letni, wyjątkowo jakiś długi mi się wydaje (przez tego covida) , to tych okazji nagle do różnych spotkań też jakby 2x więcej, a ja nie z tych co ...odmawiają


No ale co?
Przecież no sugar

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium