SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
georgu

W poprzednim mieszkaniu, w którym mieszkałem pokój był pomalowany tak, że sam bym nogami tak wymalował w 2 godziny pewnie, a typ za tą robotę wziął 2,5 tyś

to muszę ceny na fuchach podnieść o jakieś minimum 500%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
georgu

Śmiej się, ale to całkiem dobrze płatna branża
W poprzednim mieszkaniu, w którym mieszkałem pokój był pomalowany tak, że sam bym nogami tak wymalował w 2 godziny pewnie, a typ za tą robotę wziął 2,5 tyś


Wiem, wiem Mam wielu kumpli , którzy pracują w tej branży i Ci lepsi to i za rok nie mają terminów Na zarobki na pewno nie narzekają

Tymczasem Mariusz zajrzał od rana z pucharami do nas, widac jak bardzo był szczęśliwy. Super sprawa!
80 pare kg tak suchego mięsa na żywo robi niesamowite wrażenie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Wczoraj bardzo fajny dzień.
30 min cardio wleciało na rozruch aerobowy + trochę regeneracji:



Miska kolejny dzień dobra:

- śniadanie:


- do pracy (x4 szt) wrapy z mixem mięsa wołowego z udźca + polędwiczki wieprzowej mielonej i warzywami



- po aero wpi + banan + trochę masła orzechowego

- marynuje się od ponad doby, więc dzisiaj / jutro będzie uczta



PIERWSZA Z ZAPOWIADANYCH NIESPODZIANEK, którą już mogę zdradzić , to pojawiło się na magazynie nasze EAA (w końcu!)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12022 Napisanych postów 160371 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234177
tego brakowalo w asortymencie
2

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49513 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385489
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237843
Kozackie info z tym EAA! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Wczoraj trening siłowy, machnąłem sobie 3 ćw na plecy i 3 ćw na triceps, w tym jedno w serii łączonej z plecami (+20 min cardio). Trenowało mi się naprawdę dobrze, gdyby nie ograniczony czas, to zrobiłbym trochę więcej. Była w końcu ochota, bardzo dobra pompa, ogólnie cały dzień należał do bardzo udanych

Przed treningiem przetestowałem porcję Super Shocka - możliwe, że spora w nim zasługa odczuć treningowych ale też ogólnie od rana czułem się znakomicie, może dzięki wlewikowi dzień wcześniej, albo po prostu tak ma być



Quamtrax skład ma naprawdę bardzo konkretny https://sklep.sfd.pl/Quamtrax_Super_Shock-opis39541.html

Odnośnie jedzenia, to co widać na załaczonym obrazku (tortilla x3) + wieczorem pieczona karkówka z ryżem i kapustą.




W sklepie stacjonarnym przez cały miesiąc mamy 3 dedykowane pakiety, niedostępne online. Szczególnie pierwsze dwa są bardzo fajne.







Z ciekawostek - zapisałem się po sąsiedzku na 1 dniowy kurs z treningu funkcjonalnego, zawsze to coś nowego, poza tym nie ukrywam, że brakuje mi trochę nauki, zdobywania wiedzy. Powoli w głowie rozważam studia doktoranckie, ale póki co to tylko chwilowe przebłyski ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Fajnie z tym EAA! No i nauki nigdy za wiele, czasami jedno zdanie z kursu potrafi otworzyć wiele klapek w głowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Ciekawe czy duży rzut tego EAA, bo po wejściu do sklepu zejdzie w moment
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Z ciekawostek - jakby kogoś interesowało, to mogę pomóc z fajną nowością: Dark Labs Double Yohimbine 100kaps , w 1 kapsie mamy:
5mg Alpha Yohimbine + 5mg Yohimbine hcl
Cena 89 zł






Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium