SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884433

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
TomQ-MAG
ja nie umiem kaczki robic%)
tez mam nasionka lemon i kakao, bardziej deserowe smaki, wiec pewnie poleci do jakiegos na slodko posilku


no te sezamy mogą byc fajne jako posypka do czegoś na słodko (owsianki, omleta) , te bardziej wytrawne jako dodatek do miesa czy np sałatek, sam z chęcią potestuję inne, by wiedzieć jak smakują, ale na stałe to raczej u mnie nie zagości

co do kaczki, to ja po prostu ją zrobiłem według jakiegos przepisu z neta, tam była marynowana ,wiec odpuściłem tą opcję bo nie było czasu; ale najpierw ją smażyłem ,a potem jeszcze w piekarniku dochodziła ,wiec trochę z tym roboty było - wyszła naprawdę bardzo dobra , ale pewnie moze byc jeszcze lepsza

ps. pozdrawiam z siedziby Dzików - SFD SA w Opolu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349


Wczoraj cały dzień 'w trasie' czyli blisko 6h jeżdzenia i drugie tyle - bardzo owocne - spotkanie w Opolu, dotyczące głównie sklepów stacjonarnych.
Było dużo rozmów, pomysłów, jest wiele bardzo ciekawych inicjatyw, które na dniach będą rozwijane. Jedna to istna PETARDA - ale póki co nie mogę nic więcej napisać Dodatkowo pyszna nowość testowałem na miejscu, ale też zakazali mówić jednak za 2,5 tyg się wszystko wyjaśni :)

Po powrocie już nie świrowałem z żadnych aero, więc ostatni tydzień dość nisko aktywność, za to micha pilnowana. Nie jest jeszcze idealnie, bo nie liczę makro ale i tak jem znacznie lepiej, nie odwiedzam fastfoodów i widzę już po tygodniu pozytywne zmiany (-1.5cm w pasie)





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
Same zagadki
1

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49518 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385504
Nowosci sa najlepsze tak wiec czekamy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
W sumie Jakub tyle nam powiedział, że nic nie powiedział
2

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33059 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Ciepłe newsy na wiosne bedą :D , no to czekamy :) pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Nowości, nowości, nowości
1

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
Weekend minął pod znakiem pracy i ....jeszcze raz pracy, ale tym razem w domu. Mały remont jednego pokoju powoli dobiega końca. Zawsze wydawało mi się, że mam dwie lewe ręce do takiej roboty (majsterkowanie, malowanie, itd) ale powoli zmieniam zdanie Jeszcze trochę i może odkryję w sobie jakieś nowe, ukryte talenty i jak będzie trzeba - będę mógł zmienić branżę

W związku z tym czasu wolnego miałem niewiele, w sobotę brak aktywności fizycznej typu siłownia/cardio, ale w sumie nieźle zmachałem się przy robocie. Jak się okazało wypociłem sporo, bo wczoraj rano ponad 1 kg mniej na wadze niż w sobotę

W niedzielę skończyłem pracę około 19 i udałem się na trening, na który zbytnio nie miałem ochoty jechać po całodniowym zapierdzielu, ale sukces mojego kumpla Mariusza na Debiutach (wygrał swoją kategorię+open), zmotywował mnie do tego by się trochę poruszać. Nie mam obecnie ułożonego żadnego planu treningowego, zrobiłem więc klatkę w 3 ćwiczeniach + 2 ćw na biceps. Do tego 20 min aero.

Na treningu mięśnie z dnia na dzień wyglądają lepiej. Na pewno większa ilość kcal w ciągu dnia i czystsze jedzenie (niż ostatnie 2,5 miesiąca folgowania praktycznie dzień w dzień), mają tutaj swój pozytywny udział. Muszę tylko trochę więcej potrenować, ale z tym powinno być już od tego tygodnia też lepiej.

Oficjalnie na dzień dzisiejszy wyglądam tak Brzuch na foto z lewej zaraz po zjedzeniu obiadu, więc trochę wypchany, ale tak to jest na luzie.



Waga około 83 kg, pas 88 cm Uznam to za wyniki startowe, akurat dobra data 01.03.2020
Zobaczymy co się uda zmienić do połowy czerwca. Podkład z T zwiększamy na razie na 200 mg E5D (udało się kilka paczek apteki ogarnąć, potem pewnie będzie 250 mg z andro). Ostatnio leciało tylko 100 mg (prolongatum) e5d, wcześniej od grudnia 200-250 mg e7d, zależy jak mi się przypomniało. Były plany trochę podbić, zrobić masę z głową...ale wyszło jak zawsze ;) Jednak może i na zdrowie mi to wyjdzie; duże obciążenie treningowe w chwili obecnej nie wiem czy byłoby wskazane. Tak to do lata sobie podniosę intensywność, a co będzie po wakacjach to się okaże za kilka miesięcy.

Michę pewnie podkręcę na dniach jeszcze bardziej, czytaj: zacznę ją liczyć i trzymać się makro.
Zupełnie za to nie mam pojęcia co będzie z treningiem, póki co jednak jakikolwiek ruch wyjdzie mi na dobre, a że pogoda za oknem co raz lepsza, to i aktywność powinna znacznie się poprawić względem stycznia i lutego.

Wczoraj:
- śniadanie


- obiad u rodziców, przepyszne a'la gołąbki (tylko kapusta poszatkowana w środku, a nie zawijana) do tego pyszna surówka z kiszonej kapusty, poezja smaku


- wieczorowe kanapki


- wleciał także potreningowy mix wegli + izolat


Dzisiaj bardzo aktywny dzień w pracy i nie tylko. Do usłyszenia, życzę wszystkim udanego początku tygodnia i miesiąca Uwielbiam marzec - to będzie owocny miesiąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Banan
Weekend minął pod znakiem pracy i ....jeszcze raz pracy, ale tym razem w domu. Mały remont jednego pokoju powoli dobiega końca. Zawsze wydawało mi się, że mam dwie lewe ręce do takiej roboty (majsterkowanie, malowanie, itd) ale powoli zmieniam zdanie Jeszcze trochę i może odkryję w sobie jakieś nowe, ukryte talenty i jak będzie trzeba - będę mógł zmienić branżę


Śmiej się, ale to całkiem dobrze płatna branża
W poprzednim mieszkaniu, w którym mieszkałem pokój był pomalowany tak, że sam bym nogami tak wymalował w 2 godziny pewnie, a typ za tą robotę wziął 2,5 tyś
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609925
Mariusz wczoraj rozj**ał ;) Myslę że jak tylko bedzie chciał to zawodnik z mega pryszłościa ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium