SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883528

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na redu w sam raz
Jeden baton i nie trzeba sobie zawracać głowy jedzeniem przez resztę dnia
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Nawet nie zauważyłem tam znaczka treca ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Mega ten chlebek wygląda, poproszę o przepis !

Jak wół wyszedł ?
Ja zawsze wrzucam na 180 stopni po obsmażeniu, nie więcej, ale mam nadzieję że wyszło elegancko..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12964 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607721
Taki baton to akurat na zimową masę, muszę spróbować trochę za dużo tłuszczu i za mało węgli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
FighterX
A ja lubię od czasu do czasu wciągnąć Boosterka


jak pisałem - smakowo to są przekozaki i jak o nich myślę to ślinka cieknie

pitbull61
Mega ten chlebek wygląda, poproszę o przepis !
Jak wół wyszedł ?
Ja zawsze wrzucam na 180 stopni po obsmażeniu, nie więcej, ale mam nadzieję że wyszło elegancko..


Arek - z przepisem to podbij do Reni
Wół - jak przypuszczałem wysuszony, lipa ,wygląda ładnie na zdjęciach za to Póki co nie mam naczynia w komplecie, muszę kupić nowe, jak to zrobię to zostaję przy robieniu wieprzowiny pieczonej ,bo mi wychodzi mega - na dni LC; a z wołem kolejnej podejście na szarpaną wołowinę i 8-10h w piekarniku ;)

Viki
Taki baton to akurat na zimową masę, muszę spróbować trochę za dużo tłuszczu i za mało węgli


nie rób smaka


Daję na szybko wypiskę, bo czas nagli. W końcu dobrze zaplanowany dzień, micha z rana przygotowana na 5 posiłków i wyliczone makro HC:





Tak więc zjadłem na spokojnie śniadanie w postaci omleta:



Potem kolejny posiłek z wysuszonym wołem i przeciągniętym również rano indykiem przed treningiem (i takie dwa mnie jeszcze czekają, dodajmy do tego trochę rozgotowany ryż jaśminowy i mamy komplet ) , a po treningu blisko 180 g węgli weszło jak złoto w mixie ryż+płatki+banan+ananas + wpi, całość prezentuje się tak:




Trening pięknie zmasakrował nogi , a cardio na koniec do około 30 min było spoko, potem marzyłem już o powrocie do pracy i posiłku...



Jeszcze takie małe uzupełnienie różnych drobnostek



Takie dni to ja szanuję hehe , waga rano 81.1 kg




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Widzę że też sprezentowałeś sobie ładny zestawik


Apropo rozbitej pokrywki.. ciesz się że nie rozbiła się do naczynia, nie byłoby za równo naczynia jak i mięsa
Mi się tak zdarzyło

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Dampaz
Widzę że też sprezentowałeś sobie ładny zestawik


Apropo rozbitej pokrywki.. ciesz się że nie rozbiła się do naczynia, nie byłoby za równo naczynia jak i mięsa
Mi się tak zdarzyło


no to wiadomo, z mięsem byłoby jeszcze gorzej i wszystko uwalone; tak to nie było za dużo sprzątania; ale i tak druga pokrywka do naczynia w ciągu paru tygodni juz mam nauczkę, że jak będę coś w przyszłości w trakcie pieczenia kombinował to muszę ją odkładać gdzieś w bezpieczne miejsce, bo położyłem na otwarciu od piekarnika i niestety się ześlizgnęła

zestawik taki na małe testy; kakao już Franek spróbował i od razu powiedział, że "pychhaaa"
ja wypróbuję na dniach, kasza ryżowa chodziła za mną dawno, przetestuje do jakiegoś potreningowego w najbliższych dniach
frużelinka - chciałem poczekać na nowe smaki, ale jest opóźnienie z ich wypuszczeniem - a przyda się mieć takie coś pod ręką do omleta czy potreningowego, więc wziąłem z chlebkami w zestawie
spray - nie lubię tego typu rzeczy, ale jednak przy tej ilości tłuszczu co mam obecnie w diecie, raczej nim dam jeszcze mniej niż chociażby takie "3g oleju kokosowego" jak dzisiaj do śniadania ;)
sleep pro - nie mam ostatnio żadnych problemów ze snem, ale może być pod ręką
ketchup to wiadomo ;) mi po prostu bardzo smakuje, a w domu zawsze jakiś musi być (i zresztą rodzinka też go używa)

Pozostało niewiele czasu do pójścia spać, a ja dalej nie wiem czy jutro mam trenować , czy zrobić DNT ale pewnie potrenuje, wykorzystam lepiej ten dzisiejszy dzień HC ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ze szprei dla mnie najlepsze masło. Mega jest. Za to chilli masakra. Trzeba psikać na bezdechu i od razu uciekać, bo dusi na maxa.
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7510 Napisanych postów 49510 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385478
Tylko na masle kiepsko sie cokolwiek robi na indukcji , ja tylko olej kokos .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium