SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883723

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
nie każdy musi 'czuć' doraźne działanie,ważne by wspomogła trochę w celu, którym ją stosujesz

ja np. juz nawet na 2,5mg jak łyknąłem to po prostu czułem się źle na treningu, a nie jedną mocniejszą rzecz w życiu jadłem i to dawki nie dla amatorów %) po prostu jakoś yoha mi nie podchodzi, nawet jak jest w małej ilości w jakimś pre workoucie to już to odczuwam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
dokładnie to jak z clenem, dlatego od dziś johy leci 20mg a nie mysle o tym ze sajdów nie czuje ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 603 Napisanych postów 1847 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 208479
Też zakupiłem sally i od przyszłego tygodnia wrzucam. Zobaczę jaka będzie rekacja, bo jeszcze nigdy nie brałem. 8mg działa już jak trzeba u Ciebie?

Johę przyjąłem raz w życiu w przedtreningówce i czułem się źle. Nie wiem czy to wina samej johy, bo składników było więcej, ale też potrafi działać drażniąco na układ pokarmowy to wolę nie ryzykować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
To ja jak kiedyś sally jadłem, to leciało finalnie po 32mg

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Polskikoks
Też zakupiłem sally i od przyszłego tygodnia wrzucam. Zobaczę jaka będzie rekacja, bo jeszcze nigdy nie brałem. 8mg działa już jak trzeba u Ciebie?

Johę przyjąłem raz w życiu w przedtreningówce i czułem się źle. Nie wiem czy to wina samej johy, bo składników było więcej, ale też potrafi działać drażniąco na układ pokarmowy to wolę nie ryzykować.


Sally zacząłem od 4 mg co 4-5 dni dodając kolejne 4 mg, dojdę zapewne do 32 mg jak Bzyku wspominał.
To raczej bezpieczna dawka, skoro nawet na ulotce aptecznego salbutamolu jest ona zalecona do stosowania u dorosłych (jak dobrze pamiętam), bo kiedyś miałem aptekę , teraz mam undera
4mg nie czułem w ogóle, ale pierwsze łyknięcie 8 mg leciutko dłonie zadrżały (kolejne dni już bez takiej reakcji, od jutra dodaję kolejne 4mg i będę rozdzielał w ciągu dnia, max 8mg na porcję raczej będzie leciało, może sprawdzę czasem przed cardio 12mg , reszta rozłożona w ciągu dnia).

Poza tym od samego początku stosowania (w połączeniu z 1-2 kaps redoxa hardcore) -> świetne odczucia, zero problemu na cardio porannym, żadnego zmęczenia, 40min mija mi jak pstryknięcie palcem, pewnie i 1,5h mógłbym tak kręcić, potliwość bardzo duża , a to wiadomo głowa też od razu pozytywnie reaguje, do tego już po paru dniach czuję poprawę wydolności na plus, ale tutaj wpływ ma też poprawione jedzenie i ogólny powrót do rutyny treningowej.


Zapewne do urlopu nie zwiększe wyżej niż 16 mg, potem zrobię tydzień off i polecę dalej

Dzisiaj na wadze aż -1kg mniej niż wczoraj i pas już 86 cm
Wczoraj z rana wleciało 40 min cardio, wieczorem trening nóg, ale z racji, że byłem przekonany iż się nie wyrobię, po ciężkim dniu w pracy. Wszedłem i zrobiłem zupełnie inny plan , niz miało być.
Jednak bardzo fajnie spompowało, głównie nacisk na dwugłowe.

Foto na siłce z lewej, słaba jakość na zoomie i dla porównania foto dzisiaj z rana po prawej na obolałych nogach, prążki na obszernym bocznym są nadal, ale co nie widać ;-P Takie małe zestawienie, różnica między fotami 10h - ta sama, prawa noga :




Odebrałem przed chwilą berberynkę polecaną przez Bzyka


Do tego ciekawa nowość w naszej ofercie, kasza ryżowa (białkowa), wezmę za jakiś czas na testy, bo na razie mam za dużo, różnych rzeczy do wyjedzenia.



Ucieszony porannym pomiarem, zjadłem śniadanko zrobionę przez kochaną Żonę tosty francuskie (łącznie 3 szt)


Do pracy 300g kury + warzywa
https://i.imgur.com/ChuqmA6.jpg

Omlet:


Dalej nie wiem co jeszcze będzie jedzone, ten tydzien zakrecony, do tego stopnia, że dziś móże będzie to DNT i wieczorem zrobie cardio w domu, albo moze DT i pojade wieczorem zrobić na siłowni klatkę z plecami. Tak czy siak bede musiał coś węgli wrzucić później .

Niby 17 dni do wylotu, o ile znajdziemy jakąś ofertę, bo trochę ciężko póki co - a jakoś już jestem dobrej myśli, że wstydu nie będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Ta kaszka fajna sprawa. W dodatku czekoladowa powinna być kosa. Pewnie by była fajna zamiast mąki ryżowej do omletów. Trzeba będzie spróbować.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139515
noga odkad pamietam na propsie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29268 Napisanych postów 62761 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901823
Banan skąd brałeś berberyne jeśli możesz napisać? Fajna standaryzacja.też zakupie bo obecną z 7n mi się kończy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Ciekawie ta nowość wygalda. Jakie to ma makro? ;d po treningu sądzie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium