SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884348

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Dzisiaj średni trening, ale tak to jest, gdy idzie się na 6 rano pierwszy raz od ponad roku
Trening jak trening, byle zrobić, pompa słaba, kawa przed zbytnio nie obudziła ;) Teraz przez 2 tyg do mojego urlopu bedę kombinował z godzinami treningu bo jestem sam w pracy i nie mam możliwości trenowania w ulubionych godzinach. Wieczorami znowu wolę posiedzieć z rodzinką, pobawić się z Frankiem - niż iść na trening.
Wybór to wcześnie rano przed pracą, albo nocą - zapewne ta druga opcja będzie dla mnie lepsza pod kątem jakości treningu, bo do porannego to będę się trochę przestawiał, a w sumie nie mam na to czasu
Za 15 dni będę mógł potrenować sobie już nad Morzem Czarnym :) a po powrocie już będę mógł wrócić do normalnego trybu.



Wczoraj na wieczór zachciało mi się robić kolejny przepis z rybką w tle ;) i wpadły Tostowane bagietki + pasta pomidorowo-paprykowa z polędwicą z dorsza i oliwkami , przepyszne wyszło - zniknęło szybko z talerza, ale czas zrobienia wszystkiego ponad 2h....



Micha do pracy:

Reszta polędwicy z dorsza + kasza gryczana z warzywami


Kura gotowana + kasza gryczana + osobno warzywa



Przy okazji jakby ktoś potrzebował to coś mi się tam uchowało w dobrej cenie;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Ciężko się przestawić na tak poranne godziny- u mnie często sam trening ma power, ale potem jest mega zjazd, wręcz słabo się robi. Ale to pewnie dlatego, że przychodzę po nim do pracy

Nogi, jak i cała sylwetka na hack maszynie wygląda mocarnie!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Ja trenowałem jakiś czas temu tylko rano, chyba z 2 lata temu i rok temu trochę mniej bo wracałem po przerwie.
Jednak wczoraj nie mogłem się jakoś ogarnąć, pewnie jak bym poszedł z 2-3 razy byłoby już normalnie.

Co do wczorajszej dnia , to jeszcze taki kozak wleciał na kolację i padłem jak zabity po 22 spać


Dzisiaj wolne od treningu, chociaż może jakieś lekkie aero chociaż wieczorkiem wpadnie. 2 tyg do wylotu na wakacje pozostały i coś chyba podkręcę te aeroby by wstydu nie było ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Dzisiaj trening również od rana, ale troszkę później niż ostatnio. Zacząłem około 8:30 i już było zdecydowanie lepiej.
Poza tym muszę pochwalić tego o to shota z Olimpa, naprawdę jest kozak. Dodatek ekstraktu z wasabi - z czym się jeszcze wcześniej nie spotkałem powoduje, ze również charakterystycznie smakuje/rozpala tuż po wypiciu. 600mg kofeiny w buteleczce i inne dodatki także powodują przyjemne działanie



Sam trening na trochę mniejszych obc niż ostatnio, ale też tempo znacznie szybsze bo musiałem wyrobić się na 10 do pracy


86kg Banana


Z michą ostatnio gorzej, odkąd zacząłem całe dnie siedzieć w pracy jakoś mi brakuje czasu/ weny by po robocie przygotować sobie michę na kolejny dzień, ponieważ mam inne sprawy na głowie ,a rano to samo Zamierzam jednak od poniedziałku się ogarnąć, co by nie lecieć za 2 tyg na urlop spasiony za bardzo ;) Do tego dorzuciłem sobie lekko interwał dziś i będę je robił do wylotu i moze w dni wolne lekko cardio też jakieś. Tam na miejscu również nie będę lezał do góry brzuchem, szkoda to wszystko zepsuć tak szybko - przyjdzie na to czas jesienią


- jajecznica


- kupny obiadek placek po węgiersku + surówki


- pieczone bataty + pieczone udka kurczaka + mix warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610
600mg kofeiny w shocie to solidna dawka, a co do treningów rano kwestia przyzwyczajenia, ale czasem jak mus to mus.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Usunięty przez rion10 za pkt 1 regulaminu
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
8:30, toż to już przecież środek dnia


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2018-08-25 12:27:09
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
BzykuDG
8:30, toż to już przecież środek dnia



Dla kogoś kto 21 uznaje za środek nocy, to pewnie tak


600mg kofeiny w sam raz na raz , na mnie takie ilości wrażenia nie robią
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777610
Ło panie, jak bym takiego szota szarpnął to bym miał zawał przedtreningówek nie używam, a przed siłką od czasu do czasu pseudo kawa z łyżeczki rozpuszczalna

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Banan
BzykuDG
8:30, toż to już przecież środek dnia



Dla kogoś kto 21 uznaje za środek nocy, to pewnie tak



A to już musiałbyś kogoś takiego spytać

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium