SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
Nowy prawdopodobny termin ustawki i oficjalnego otwarcia sklepu to 12.05

Jak wspominałeś o maju miałem nadzieję, że to nie będzie 12, jednak jeżeli może się coś wydarzyć to się wydarzy tego dnia zapisałem się na zawody w Bydgoszczy ehhh...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
sytuacja zmienia się cały czas dynamicznie i juz dzisiaj ten 12-ty nie jest wcale pewny, postanowiłem ,że nie będe już się bawił w zgaduj-zgadule bo trochę to śmieszne i niestety niezależne ode mnie, jak ja organizuję ustawki to jest konkretna data i koniec tematu; tutaj jestem zależny od różnych opóźnień osób z zewnątrz i już z 3-4 raz podaję orientacyjną datę, która znowu nie jest pewna; tak więc ustawka w Łodzi na pewno będzie, na bank będzie ciekawie i dużo osób, połączoa zostanie z oficjalnym otwarciem naszego sklepu firmowego SFD , który powstaje w centrum Łodzi i trening na 99% będzie miał miejsce w siłowni, która znajduje się przy sklepie - Kuźnia Centrum Atletyki, to są informacje pewne, na resztę czekamy

ja wyj**any z sił idę w kimę, mało snu i dużo pracy; ale najważniejsze, że do przodu wszystko nawet udało się zrobić aeroby ale tylko 35min zamiast planowanych 45, jednak nie miałem więcej czasu, zaliczone także 2h u fizjoterapeuty i co raz lepszy stan pleców

jutro koło południa wyjazd do Kielc, do zobaczyska na miejscu (z niektórymi), do poniedziałku 3 dni off od siłowni,a potem ruszam mocno z redukcją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Weekend spędzony na MP w Kielcach.
Targi słabiutkie, mało stoisk. Zawody spoko - przede wszystkim z racji sukcesów naszych zawodników i zawodniczek z teamu SFD - 4 złote medale, grubo
Poziom zawodów jednak uważam za przeciętny w porównaniu do lat ubiegłych, na dodatek podział kategorii w plażowym i bikini co te parę cm i robienie tylu kategorii (w bikini 8 kat co 2 cm...) to porażka. W niektórych kategoriach było na imprezie tej rangi po 4-5 zawodników/zawodniczek. Impreza przez to również trwała długo, w niedzielę 11h.
Oczywiście jak zawsze po zawodach dodatkowa motywacja, ale nie brakuje mi jej i tak
Miło było spotkać i pogadać z wieloma osobami z forum, m.in oczywiście Mariuszem (graty jeszcze raz), Czawajem, Anubisem, Roniem220, Sergiuszem, moimi znajomkami z Łodzi Mariuszem Przybyłą i Pawłem Staniecki, itd itp

Od dzisiaj startuje z redukcją, założę nowy dziennik na ten czas w dziale https://www.sfd.pl/suplementy, ten zamknę albo zostawię jak jest

Mam nadzieję,że wstydu nie będzie za około 8 tyg, bo na razie jestem spasiony mocno, szczególnie,ze trochę podjadłem w ostatnich dniach
Dzisiaj z rana waga 89kg i pas podobnie, wczoraj w ciągu dnia nawet ponad 90 cm jest co palić

1. Pierś w sosie maślano-cytrynowym


2. Śniadania w hotelu standardowe, urzekły mnie naleśniczki z twarogiem , jadłem codziennie oczywiście solidna dawka dżemu do tego


3. Wpadła też wizyta do lepszej restauracji w Kielcach, boczuś oraz zrazy z ....dzika



4. Na samych zawodach jadłem głównie pierś z kurczaka + bułki + ogórki , do tego pistacje na przekąskę, jakiś baton, raz posiłek tego typu:


5. Wczoraj nie było szans zacząć jeszcze czystej michy, więc w drodze powrotnej wpadł kebab, a w domu czekał na mnie pyszny obiad: kotlet z piersi kurczaka, kopytka , surówka z kiszonej kapsuty i smazona cebula - najlepsze danie ostatnich dni




Tak wiec naładowany węglowodanami - wieczorem wbiłem na trening

NOGI 1 - 23.04.2018 (pon.)


Zrobiłem go w godzinę, na koniec delikatnie coś na brzuch. Dodam z czasem wiecej, dropsety na dwugłowe mnie dojechały konkretnie, szczególnie uginanie w leżeniu z hantlem miedzy stopami (niestey nie mam maszyny do takiego ćwiczenia w leżeniu ale to wchodzi pięknie)
Aero było zrobić ciężko, musiałem z bieżni po 10min przesiąść się na rowerek, a na koniec jeszcze orbitrek bo na bieżni pompa łydek przeszkadzała.


Zaopatrzenie już gotowe, wczoraj przed treningiem 3 kaps redoxa + 200mg kofeiny sprawdziły się świetnie
Rozpiskę dawkowania supli , treningu, michy wrzucę już w nowy temat, jak znajdę tylko czas by go założyć :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
11h w niedzielę... faktycznie się tam wysiedzieć musiałeś trening widzę, że po takim naładowaniu niezły wpadł czekamy na nowy dziennik.... trochę tego towaru przygotowałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
czesc to rzeczy, które używam dłuższy czas (bcaa 8:1:1, prozdrowotne, sfd delicious z poprzedniej dostawy mam w domu - po treningu je raczej będę tylko dawał jak już), części też nie dałem na foto bo z innych firm: berberyna, ala, potas, wapń, głównie zdrowotne
doszedł głównie redox (2 opakowania), więcej bcaa, coś na pompkę bo skończył mi się fury , kofeina solo do redoxa bo nie ma jej tam dużo


Marko z jakim startuję:

HC (nogi)
250g B
40g T
400g ww

1. 50g B + 25g T
2,3,4. 50g B + 80g WW + 5g T
5. Potreningowy - 50g B + 160g WW

MC (inne DT)
250g B
40g T
300g ww

1. 50g B + 25g T
2,3,4. 50g B + 50g WW + 5g T
5. Potreningowy - 50g B + 150g WW

LC (DNT)
250g B
100g T
75g WW

1,2,3,4. 50g B + 25g T
5. 50g B + 75g WW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
jeszcze wrzucę tutaj wypiskę, ale pewnie będzie to też pierwsza w nowym dzienniku, po prostu nie chce mi sie teraz tego wszystkiego zbierać do kupy, formatować tekstu itd, a chce miec tam na 1 stronie chociaz jakiś ład i porządek

KLATA + PLECY 2



Drugi zestaw na klatkę i plecy, mega pompa i bardzo dobre tempo, 3 składanka mnie sponiewierała konkretnie
Wycisk całkiem nieźle - miałem od Przema WL ale tego wolę nie ryzykować, ostatnio sobie załatwiłem dłuższą przerwę wlasnie przez poziomą ławkę, skos dla mnie bezpieczniejszy, trochę obaw o ramię - przy pompkach + podciąganiach, ale chyba wszystko jest ok, zobaczymy jutro
Na koniec masakra w 3a+3b+3c , 8 interwałów od 1 tygodnia wrzucam i będę pewnie zwiekszał z czasem, na koniec jeszcze 2 min planka;)


Micha:
250g B / 300g W / 40g T , w dzienniku to mniej wiecej tak wyszło



Posiłki:




+ makaron z twarogiem i cynamonem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Która kielecka to lepsza restauracja ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
https://www.facebook.com/restauracjazoltyslon - porcje nieduże, ale to co jedliśmy bardzo nam smakowało, jednak to raz od święta takie wyjście, bo biedny admin by zbankrutował szybko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
https://www.facebook.com/restauracjazoltyslon - porcje nieduże, ale to co jedliśmy bardzo nam smakowało, jednak to raz od święta takie wyjście, bo biedny admin by zbankrutował szybko

nie jestem pewny czy można wstawiać linki z obcych stron.... admin Cię dojedzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Tak jest reklama

Do takich restauracji się idzie spróbować smaków, połaczeń itp, a nie się nawpierniczac, no chyba że się zamówi, przystawkę, parę dan deser to się człowiek naje ale na 2 osoby o jakieś 200 z hakiem będzie biedniejszy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium