SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884278

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21503 Napisanych postów 30764 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870112
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wklejaj banan cały plan moze zmałpuje coś


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-03-24 11:07:24

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
na razie Anubisie musisz zerkać dzień po dniu, bo wprowadzamy na bieżąco drobne korekty pod moją -ułomną osobę, jak chcesz to Ci wyślę na priv - przypomnij sie, a tutaj wkleje jak przetrenuje wszystkie 5dni treningowych i będę miał sprawdzone chociaż po 1 treningu z danej partii

Dzisiaj, mimo mocno obolałej łapy po fizjoterapii, zrobiłem klateczkę. Znalazłem jakiś stabilizator na łokieć, jakaś taniocha gdzieś kiedyś kupiona ale sporo dało - dlatego tym bardziej rozejrzę się za tymi rehbandami, chyba w Łodzi mam 1 sklep, gdzie mogę na miejscu je sprawdzić i przymierzyć jak będą ok to kupię sobie na łokieć/łokcie i kolana pewnie też.

W sumie cały trening poszedł bardzo fajnie, klatka na koniec chciała wybuchnąć To dopiero 4 trening klatki w tym roku, a już wcale nie takie małe ciężary jak na mniej lecą, dzisiaj rampa zakończona na określonej liczbie powtórzeń, chociaż ostatnie były już dosyć ciężko, następnym razem zaatakuje więcej i trochę skrócę rozkład w 2 ćwiczeniu, by nie robić tylu rozgrzewkowych serii.



Na treningu, już podczas rozgrzewki użylenie level hard, ale to zasługa wczorajszego wieczornego obżarstwa, o którym nie wypada mi tu publicznie pisać


Aeroby zrobione - będę wklejał ,takie nudne - zdjęcie, by nie walić w kulki i je robić


Micha - w końcu jakiś dzień od dawna, gdzie mogę napisać, że nie wyglądało to najgorzej (chociaż dzien się jeszcze nie skończył )

1. sniadanie


2. obiad


3. po treningu


4. to były gołąbki z indyka, ale się rozbełtało wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Regresy robisz od razu czy traktujesz je jak normalne serie czyli 6x85 przerwa czy od razu na 75 wskakujesz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
normalnie przerwa, to nie dropset :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Udało mi się wyskoczyć wczoraj na trening, ale wiedziałem, że będzie ciężko wyrobić się z całością, aeroby tylko 10 z 30 planowanych minut bo o 22 zamykali już siłownię. Sam trening - poza standardowym już bólem kolan - bardzo fajny, pierwszy raz robiłem wejścia na skrzynię z hantlami, dało popalić na koniec w składance konkretnie. Bałem się trochę o siady przednie, ale na mocno rozgrzanych nogach było zdecydowanie lepiej niż siady w 1 ćwiczeniu - ciężary kobiece, ale jak długo czegoś nie robiłem, to nie będę szalał. Myślę, że co tydzień będę tutaj dorzucał stopniowo.

Suwnica tym razem pozioma, więc inne obciążenia niż ta, na którą nakładam sam ciężar.
Ogólnie jak widać na foto - nogi spuchły całkiem przyjemnie






Niedziela pod znakiem mielonego




potreningowy 40g B + 190g ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ale udko <3
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan


przez moment ogłupiałem, bo myślałem, że masz na sobie taką spódniczkę jak tenisistki wybacz
udo konkret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
DJ_DoDo, fantazje

Kuba, jak zobaczyłem znowu Twoją nogę, to utwierdziłem się w przekonaniu, że wracam do siadów.
Amen.



Zmieniony przez - Czawaj w dniu 2018-03-26 18:43:00
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium