SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5761 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217556
Haha mignęło mi
Uff, że bark siedzi cicho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776824
dobry mem stestowałem dzisiaj te frytki co polecałeś mr potato i powiem Ci, że są całkiem fajne nawet z piekarnika
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
mi smakowały bardzo , ale ja rzadko kiedy takie frytki jadłem wcześniej więc nie mam porównania, te akurat miały mało tłuszczu co też istotne

na masie jednak już wiem, że będą gościły na pewno co jakiś czas, bo wolę zjesc 400g frytek niż 100g ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
tak było w sobotę będę wdzięczny za łapkę w górę na yt, bo mamy ostatnio wysyp 'dislajkowania' pewnie przez kmiotków z konkurencji, których boli nasz mocny rozwój ;)







no i miłego oglądania :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Trening:



Mocne tempo, wysoka intensywność - czyli to co lubię najbardziej

Testowałem też dzisiaj w kilku seriach fat gripz, które pożyczył mi kumpel . Muszę przyznać ,że to może być całkiem niezła sprawa jak na moje problemy z nadgarstkiem. Dzisiaj w paru seriach całkiem fajnie mi się z tym robiło, ale też czułem jakby mi nawet dłoń się pompowała nie wspomnę o przedramionach, na pewno musiałbym z tym dłużej się zapoznać,a w obecnym systemie treningowym nie chcę tracić czasu. Dlatego jeszcze potestuje do końca roku i może sobie kupię na przyszłość, jak wejdą jakieś większe obciążenia. Kolega (na co dzień m.in fizjoterapeuta) sam był po bardzo ciężkim wypadku , miał złamaną rękę i nadgarstek między innymi i chwalił sobie powrót do treningów i pełnej sprawności z użyciem tych uchwytów



Micha:

1. Omlet , Sos zero karmelowy https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Sauce_Zero_Sweet-opis36499.html dużo lepszy niż czekolada, obecnie mój nr 1 ze wszystkich tego typu sosów jakie miałem okazję jeść (nie było tego dużo)


2. indyk/polędwiczka wieprzowa + warzywa


3. po treningu, pisałem już ale trzeba powtrzać - smak biała czekolada - malina, poezja !!


4. danie tatarskie


5. wleci podobny posiłek jak nr 3




Tym samym co raz bliżej świąt
Jutro mam urlop,chciałbym iść 3 raz z rzędu na siłownię ale zobaczymy jak czas pozwoli, jeżeli się nie uda to chociaż jakieś aeroby muszą wpaść z okazji tych 0g węgli ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64150
Aj aj ta miska rzadzi w tym dziale Kawal dobrej roboty na ustawce odwaliles i nawet udalo sie cos pomachac ale potreningowy mnie troche zmartwil nie mogles ryzu i kury zjesc? Musiala byc pizza Filmik wciagne w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
nie pamiętam kiedy jadłem kurę z ryżem, może to było w zeszłym roku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ja co prawda indyka, ale tak sobie doprawiam wszystko, że dla mnie to i tak jeden z ulubionych posiłków

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
też się stęskniłem za takim zwykłym drobiem w przyprawach i dzisiaj zakupiłem pięknego blisko 2kg filecika z indyka, ale niestety o ryżu mogę zapomnieć w styczniu moze sie to zmieni ; trzeba sobie poradzić i zjeść sporo warzyw
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6452 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776824
Banan
mi smakowały bardzo , ale ja rzadko kiedy takie frytki jadłem wcześniej więc nie mam porównania, te akurat miały mało tłuszczu co też istotne

na masie jednak już wiem, że będą gościły na pewno co jakiś czas, bo wolę zjesc 400g frytek niż 100g ryżu


Właśnie jak na frytki do piekarnika to całkiem fajne na prawdę, wcześniej kila testowałem i z reguły była lipa a tu miła niespodzianka

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

Wiecej