SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Wyniki odebrane, poza jakimiś drobnymi odchyłami w morfologii, gdzie z reguły mam nisko krwinki białe oraz neutrofile - cokolwiek to jest , jedynie w lipidogramie dziwi mnie ponad normę wynik triglicerydów.
Przejrzałem ostatnie wyniki to cholesterol, HDL, LDL są cały czas na podobnym poziomie , ale triglicerydy zawsze w okolicy 100-110, tym razem 174 , lekko ponad normę ale jednak, nie wiem skąd i jak . Pewnie za jakiś czas porównam znowu.

TSH niżej niż ostatnio (było 2.7, wczesniej i 3.56 sie zdarzyło)



Hormony w normie, co mnie bardzo cieszy to nawet wynik testosteronu jak na mnie jeden z wyższych w historii prolaktyna ekstra, a to estro mogłoby być trochę nizej ale nie jest źle.






Tak więc jedynie te trójglicerydy, które nagle wyskoczyły ponad normę ,a przejrzałem historie badan z ostatnich 3 lat i raz miałem max 122...nie wiem od czego taki wyskok, trzeba będzie skontrolować za jakiś czas i zobaczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
no ładne badania :) . Zdrowy chop

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No, to możesz wchodzić na bombę
3

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Banan
Tak więc jedynie te trójglicerydy, które nagle wyskoczyły ponad normę ,a przejrzałem historie badan z ostatnich 3 lat i raz miałem max 122...nie wiem od czego taki wyskok, trzeba będzie skontrolować za jakiś czas i zobaczyć


Chociaz bys nie udawał Greka ze nie wiesz od czego Ci wywaliły trójglicerydy.....
Za duzo sie objadasz takimi rarytasami




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
BzykuDG
No, to możesz wchodzić na bombę



popieram

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
SalvatoreLucania

Chociaz bys nie udawał Greka ze nie wiesz od czego Ci wywaliły trójglicerydy.....
Za duzo sie objadasz takimi rarytasami






mięsny jeż zawsze na propsie


w jedzeniu mega dużo zmian nie nastąpiło w ostatnim okresie, no chyba ze ten pierwszy w tym sezonie typowy polski grill 2 dni przed badaniem moglby miec taki wpływ na wynik ;) tak poza tym źródła tłuszczy i białka u mnie praktycznie przez lata takie same, skontroluje to ponownie za 2-3 miechy i zobaczymy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
gienus12
BzykuDG
No, to możesz wchodzić na bombę



popieram



bombshell jest grany przecież okazjonalnie co jakiś czas ale jest


nie rozumiem o co Wam chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Będziesz na FIBO? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
nie :(
będe w Mysłowicach


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Chociaż tyle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium