SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884745

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Nie będę nudny i nie napiszę jak wszyscy, że nogi zayebiste!
Nie no dobra- nogi zayebiste

Ten omlet, ta feeria barw- jadłby!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
nogi dowalone ale ot jak zawsze, teraz czas na góre do zawodów juz tu nie whcodze bo za dobre zarcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6506 Napisanych postów 62299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777657
Fajnie się forma prezentuje a i brzuch nie wygląda najgorzej a na pewno będzie lepiej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
DJ_DoDo
Nogi petarda co to za budyń?


Żonka zrobiła, trochę mąki ziemniaczanej + kakao + czekolada gorzka 90% + erytrol , kozak


Dzięki za dobre słowa, ale jestem świadomy , że nogi były i są nr 1 , więc kiedyś trzeba będzie i górę pokazać dla kontrastu ;)

Z tym brzuchem to może być różnie, tak naprawdę wydaje mi się, że szczególnie na górze to mega dużo fatu nie ma, ja chyba po prostu nie mam mięśni brzucha ale zobaczymy co to będzie za parę tygodni. Póki co tydzień w tydzień leci pas w dół, ani razu nie stało w miejscu (lub do góry)
31.01.2017: 84.6 kg / 93.5 cm pas
28.03.2017: 82.5 kg / 85.0 cm pas

Także lecę dalej, mimo iż problemy z nadgarstkiem trwają i póki co nie widzę żadnej poprawy ale też nadal jest on po prostu obolały po tej wizycie w czw wieczorem u fizjoterapeuty. Jak pisałem tak robię - bez treningu siłowego do wtorku , we wtorek jeżeli nawet coś zrobię to pewnie będą to nogi. W srode licze ,ze w koncu wpadnie góra ciała a jeżeli nie to którys z kolejnych dni, mam nadzieje ze cos sie uda potrenować w przyszłym tygodniu, ale nie chcę wracać za szybko - dam czas na regenerację dłoni i oby ten ból ustąpił - chociaż nosi mnie strasznie! nakręcony na treningi jestem mocno , ochota i energia są od rana co raz większe, a tu trzeba robić przymusowe wolne


Wczoraj - dzień off, wpadło trochę szamy z grilla i lekko %



Dzisiaj od rana aero, dzień LC , zaczytałem się i zrobiłem o kilka minut dłużej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
rion10
Dziękuję za info o tych cieśniach ja generalnie czasem czuję takie jakby drętwienie dokładnie w środku dłoni stąd czasem myślę, że może się coś dziać złego


problem moze dotyczyc jeszcze nerwu lokcioweg lub promieniowego, ktory dosc czesto jest mocno sciskany przez strutury miekkie wsrod osob trenujacych.ja dosc czesto mam tak, ze jak zle uloze sie do snu, to IV i V palec dloni mam po prostu bez czucia, zdretwialy maks, bo jednak masa ciala gdzies tam uciska juz na nerw lokciowy,
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263125
TomQ-MAG
rion10
Dziękuję za info o tych cieśniach ja generalnie czasem czuję takie jakby drętwienie dokładnie w środku dłoni stąd czasem myślę, że może się coś dziać złego


ja dosc czesto mam tak, ze jak zle uloze sie do snu, to IV i V palec dloni mam po prostu bez czucia, zdretwialy maks, bo jednak masa ciala gdzies tam uciska juz na nerw lokciowy,



Mam dokładnie to samo jak źle spie, IV i V palec.
Szczególnie jak jestem np chory albo cos mi dolega i ide spać jakiś skulony

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
ja tak mam jak podpieram głowę ręką to mi drętwieją te 2 palce, albo łeb położe zamiast na poduszce to na bicepsie ;)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
no dosc czesty przypadek wlasnie osob trenujacych:)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17705 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Kiedyś spałem na ręce to nie mogłem jej unieść, drugą ręką musiałem sobie pomagać

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Za dużą głowę masz i ucieło prąd

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium