SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884577

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Pewnie pisałeś,ale ten mix z tego sklepu gdzie reszta przypraw?

No raczej, że ten Prosiak hehe. To weź go umyj może czasem
Prezes na pewno się ucieszy


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2017-03-04 10:42:29

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
BzykuDG
Pewnie pisałeś,ale ten mix z tego sklepu gdzie reszta przypraw?

No raczej, że ten Prosiak hehe. To weź go umyj może czasem
Prezes na pewno się ucieszy



ok , przy niedzieli poleci myjka

tak , mix do kawy od tego samego sprzedawcy, w sumie moge wrzucic link http://allegro.pl/przyprawa-do-kawy-az-100g-imbir-kardamon-cynamon-i4985706122.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
04.03.2017

DNT, rano brak aero bo za mną dwa solidne dni treningowe , a jutro planowane nogi.

Dzień wolny więc miało być LC ale trochę nie poszło, chociaż nie szalałem za bardzo bo pół dnia to sporo pracy w domu i jestem bardziej wyczerpany pierwszym w życiu własnoręcznym malowaniem pokoju bardziej niż ciężkim treningiem jutro ciąg dalszy ... a gdzies trzeba wcisnac jeszcze trening patyków ,zapowiada się wesoło ..


Micha:

Głównie mix mielonego z indyka(filet) + wieprz.-wołowe (jakies 600-650g wpadło) , oprócz tego m.in makrela wędzona, naleśnik a teraz po pracy strzele sobie chyba porcję lodów oraz jakieś wino ;)







Trzeba będzie to jutro przepalić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4517 Napisanych postów 35792 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263115
Solidne kotleciory i burgery

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
hah, też dzisiaj kleiłem burgery w domu !! Jak masz zajawkę to polecam ten sos, wszedł jak złoto !

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17703 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
o sory banan myślałem że to zdjecia szamy


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2017-03-04 21:19:17

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
K_PS
Solidne kotleciory i burgery


tak się nimi objadłem wczoraj, ze już nie byłem w stanie zjeść nic więcej


Tytanov
hah, też dzisiaj kleiłem burgery w domu !! Jak masz zajawkę to polecam ten sos, wszedł jak złoto !




moze kiedys wyprobuje na pewno byłby git, ale rzadko mi sie chce robić burgery
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
NOGI 3 - 05.03 // ostatni taki sam trening

- rozgrzewka i mobilizacja
1. Suwnica wysoko wąsko 20x70 / 15x90 / 12x110 / 12x120 / 12x130 kg
2a. Bulgarian split squat 15x2kg / 12x3kg / 10x5kg / 10x7kg
2b. MCNPN z hantlami ilość powt jak wyżej 15x7 / 12x10 / 10x12 / 10x14 kg
3a. Suwnica pozioma jednonóż 3x10p x20/30/30 (dziś wyprosty bo suwnica zajęta przez 'Januszy' 15/20/25)
3b. Suwnica pozioma obunóż 3x max powt x50/60/70 (jw x40/45/50)
4a. Uginanie stojąc jednonóż 3x10x5kg
4b. Uginanie siedząc obunóż 3x max x 30,35,30
Czas: 46 min
+ 30 min aero
+ roller i rozciąganie

zwiększone o 5min aeroby po nogach





+
wleciał domowy niedzielny obiadek 2x schabowy (oczywiście w panierce ) + ziemniaki + surówka, zapomniałem o foto ,ale może to lepiej dla tych co czytają bloga i są na redukcji


Nowa lektura, zauważyłem u Tomqa na FB - na pewno przy moim obecnym trybie pracy - wyciągnę z niej coś przydatnego, teraz tylko znaleźć czas na czytanie



na razie biorę się za ciąg dalszy malowania pokoju , moje pierwsze malowanie w życiu, zacząłem wczoraj , jutro musiałem wziać wolne w pracy aby dokończyć mam nadzieje,ze chociaz jakos to bedzie wygladalo , bo ogolnie nie jestem (chyba) stworzony do takich prac, ale powoli się przełamuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
potrenujesz w domu malowanie to się profesjonalnie może weźmiesz za wykończeniówkę :) osobiście bardzo lubię i sam się bawiłem po godzinach i w weekendy, ale zaczeło mi kompletnie brakować czasu (potrafiłem omijać treningi), więc sobie dałem spokój, nie można robić wszystkiego :)

Coś chyba tracisz formę... nie za długi Ci wyszedł ten trening? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Niby trochę długi , ale z drugiej strony szybciej niż ostatnio
2 składanka zajmuje mi sporo czasu bo tego 'bułgara' dopiero uczę się wykonywać. Tracę jeszcze czasami równowagę lub troche czasu zajmuje mi odpowiednie ustawienie się ,aby robić to poprawnie. Najgorsza jest zawsze 1 seria mam wrażenie , ze pompa rozrywa mi czwórki po suwnicy i nawet z tymi śmiesznymi obciążeniami muszę trochę zwolnić %)

Wczoraj też dodatkowo byłem w szoku, na siłowni jak to w niedzielę osób niezbyt dużom a 3/4 z nich robiło nogi no i trochę czasu zeszło np. w oczekiwaniu na sprzet


W środę mam kolejną wizytę u fizjoterapeuty,któremu ostatnim razem zostawiłem płytę z MRI stawu łokciowego - także powinienem się dowiedzieć jaki jest dalszy plan na przyszłość...także dzisiaj i jutro muszę zrobić trening, bo w środę odpada

Pewnie w tym tygodniu treningi skończą się na nd, pon , wt + następny dopiero w piątek, a weeekend wyjazd na drugie w tym sezonie zawody kulturystyczne, trasa do Żelistrzewa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium