SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
Widzę, żę zajadasz białko allnutrition .
Kończy mi się właśnie to białeczko. Zjadłem już caffe latte i szarlotkę. Co byś mógł polecić następnego ?

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Nugat ! Eleganckie jest no i carmel z bananem, polecam.
Pierwsze bialka po przesiadce z konkurencji i sa na plus, konsystencja bardziej mi odpowiada :)
1

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Tytanov
Widzę, żę zajadasz białko allnutrition .
Kończy mi się właśnie to białeczko. Zjadłem już caffe latte i szarlotkę. Co byś mógł polecić następnego ?


Zaznaczyć trzeba,ze smak to kwestia gustu, zawsze odpowiadałem w sklepie klientom jak mnie pytali o smak białka, by kupili taki jaki lubią np. smak lodów , jeden lubi czekoladowe inny waniliowe ale oczywiście cos od siebie mogę napisać.
Ja jestem od zawsze fanem czekolady i czekolado-podobnych, więc u mnie zdecydowanym nr 1 jest akurat w przypadku białek AN - biała czekolada, nie nudzi się od bardzo dawna, próbowałem wielu innych i tylko do tego smaku wracam bez problemu, a inne to taka mała odskocznia.

Dobra jest zwykła czekolada i cookies, szarlotka tez ok - chociaz czytajac opinie wielu osob na forum liczyłem na coś więcej, rozne mixy z czekoladą też ok ale i tak do białej czekolady nie ma żaden podjazdów, nie jestem fanem wanilii więc jej nie piłem więcej niż jakies 1-2 probki (ok) ,a takze owocowych smaków, chociaz pewnie ktorys by mi przypasował. Całkiem fajny ale dość słodki w porownaniu do innych (ta sama propocja płynu do proszku ) jest smak 'cream' czyli chyba po prostu śmietankowy.

Ja od blisko 10 miesięcy opieram podstawową suplementację tylko na AllNutrition i przez ten czas na pewno kilka kg białej czekolady wypiłem, w tej chwili z nowych zapasów też mam ten smak Nie piłeś - to polecam spróbować

wspomniany przez kolegę nugat pamiętam robił furorę rok temu na FIBO (ale jeszcze w białkach SFD< pewnie AN ma podobny ten smak) więc skoro tak chwalą ludzie to warto sprobowac, ja jakos za orzechowymi tez nie przepadem ale pamietam ze bylo smaczne (oczywiscie przy malej probie, nie wiem czy po 50-100 porcjach by sie nie znudzilo)


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-27 21:33:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Dzisiaj poszły na ruszt nogi , niby tylko 3 ćwiczenia, ale patrząc dokladnie w rozpiskę zauważycie, że było sporo serii łaczonych i nie tylko . Ostatnia mnie nieźle wykończyła ,chociaz obciazenia niewielkie, całość zamknęła się w 60min


Po treningu aeroby, po nogach są to zwykłe - bez interwałów, bieżnia chód , jak wspominalem dodajemy troche czasu i bedzie to 35min


Z suplementacji prozdrowotnej dorzuciłem od dzis zamiast konczacej sie vit d, d3+k2 od SFD



Dzisiaj nogi więc dzień HC ,ale węgli dałem około 50g mniej niż w założeniach, żeby trochę odpokutować ten ostatni weekend , wpadło po kolei:

(przyszły mi już białka jaj w kartonie, jutro pierwszy test omleta z rana)







Teraz robi się 200g kury gotowanej , która zostanie zalana jakby zupą pomidorową,a tak dokladnie to passatą z ziołami + pomidorami krojonymi ,do tego ryż i zjem to w formie zupy. Już tak jadłem parę razy i fajna odskocznia od suchego ryzu/miesa/warzyw

Na noc musi wlecieć coś B+T i nie za bardzo mam co prócz jajek , bo nie kupiłem tłustej ryby ani mięsa, chyba ze jeszcze znajde jakies orzechy i cos z nimi wykombinuje np. pudding z AN + włoskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217558
Widzę, że w misce makrosy identycznie jak u mnie w ost fazie redukcji i teraz na podtrzymanie
Na nogi jak piszesz- też nigdy nie robiłem miliona ćwiczeń, zawsze maks 2-3 na uda + coś na łydki, ale sprawę załatwiały serie, powtórzenia i intensywność. Jeszcze jak jakieś dropy wpadły!
Tak wszyscy o tej białej czekoladzie z AN piszą, że następne zamówienie chyba ją ujmę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21496 Napisanych postów 30754 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 869955
Też polecam białą czekoladę Razem z szarlotką dla mnie najlepsze.
Intensywność w tym treningu robi robotę, jak i w sumie w każdym innym. Dla Banana, który leciał ciągle klasycznym splitem, to duży szok. Ale za te ciężarki w wykrokach i MCNPN już zyebę dostał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Szarlotka do omletow z dodatkiem jablka niszczy system;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
dzieki za szczegolowa odpowiedz,
Co raz bardziej przekonuje sie do Allnutrition

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
prz1993
Też polecam białą czekoladę Razem z szarlotką dla mnie najlepsze.
Intensywność w tym treningu robi robotę, jak i w sumie w każdym innym. Dla Banana, który leciał ciągle klasycznym splitem, to duży szok. Ale za te ciężarki w wykrokach i MCNPN już zyebę dostał


na wytłumaczenie mam tylko to, ze wykroków to dawno nie robiłem, a mcnpn to dla mnie praktycznie nowe ćwiczenie - wyczuję je lepiej i będzie dorzucony ciężar na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Dzisiaj dzien wolny po 3 dniach treningowych.
Myslałem o aerobach na czczo ale jeden dzień w tygodniu ma być OFF więc wolałem go zrobić dzisiaj, a do końca tygodnia jeszcze wlecą 2 dni z treningiem siłowym i jeden z aerobami

Dzisiaj LC więc 260 B / 100g W / 65 T

Dzisiaj mialem sporo jazdy po mieście w ciągu dnia i załatwiania spraw, więc mało czasu na wszystko.

1. Rano wleciał omlet już na bazie białek jaj (240g) w kartonie (jak na zdj poniżej), z 1 całym jajkiem i dodatkami : trochę płatków owsianych , które musze powyjadać bo mi ich trochę zalega ze starych zapasów + owoce + polewa z białka AN
W smaku nie zauważyłem jakiejś specjalnej różnicy, w kolorze białek owszem jakieś takie mętne były i wyglądały trochę inaczej niż zwykłe białko jaja, ale to pewnie kwestia przechowywania w kartonie.


2. Potem porcja odżywki i trochę orzechów w trasie po Łodzi.

3. Następnie m.in mięso (kurak) z warzywami, (4) 250g twarogu z dodatkami oraz przed chwilą pierwszy raz na próbę (5) tatar z łososia - po pierwszej konsumpcji stwierdzam, że zdecydowanie bardziej wolę z wołowiny , no ale ja ogólnie mięsożerny jestem a nie rybny . Fajna odskocznia od ciągle smażonego lub robionego na parze świeżego łososia


Głód póki co nie doskwiera więc jest dobrze,ale wczesniej zjadłem ostatni posiłek wiec niedługo chyba pojde spac,aby mnie coś nie korciło
Jutro klata + plecy i od rana wjedzie soczysty omlecior









Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-28 20:16:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium