SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883829

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Nowy tydzień zaczęliśmy ponownie treningiem pleców , tak jak w zeszłym tygodniu. U mnie trening ten wypadł dzień po treningu barków z tricepsami i troszkę odczuwalne były domsy na naramiennych (szczególnie na tylnym aktonie, który staram się teraz robić trochę mocniej aby podgonił resztę) ale nie był to większy problem.



Trening skończony wyjątkowo późno ,bo przed 22 ale w ciągu dnia nie było możliwości jechać wcześniej, a nie chciałem też odpuszczać tego dnia ,bo pod koniec tygodnia czekają mnie 2 wyjazdy służbowe, w piatek -> opole i na pewno wtedy odpada dzień treningowy, a w sobotę Warszawa i krecenie materiałów z ustawki treningowej, gdzie też nie wiem jak będzie do końca z moim treningiem, więc do piątku zamierzam zrobić jeszcze 2 treningi, aby się potem nie martwić , że z czymś się nie wyrobiłem


Micha wczoraj na pewno nie była na niskim facie ale z racji że wyjątkowo jak na siebie , jadłem czysto w weekend , po prostu odczułem potrzebę małego doładowania (również tłuszczy) ,stąd dość nietypowe posiłki:






+ jeszcze rano karkówka w sosie z kaszą gryczaną na śniadanie


W nocy mecz więc sen przerywany na zasadzie 3h -> mecz -> 3 h, a mimo to czuje sie od rana wyśmienicie
Finały konferencji Zachodniej i bardzo dobry humor bo moja ulubiona drużyna z Zachodu (OKC) sprawiła niemałą sensację pokonując w G1 najlepszy team w lidze GSW i zaczęli serię najlepiej jak mogli no ale gra trwa do 4 zwycięstw, więc z radością jeszcze się powstrzyma, Końcówka sezonu , więc niedługo już będę spał normalnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Żeś teraz tą michą zmiażdżył mi system!!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
a Ty miażdżysz mi codziennie swoją
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Popatrzyłem raz jeszcze na powyższe i byłbym skory sie zamienić

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
no to oddawaj mi swoje codzienne naleśniki
musze je w koncu wrzucic u siebie co jakis czas :p


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-05-17 12:44:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ide do dziennika Bzyka szukać naleśników

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Haha zapraszam

Teraz czekam na paczkę z aromatami i syropami z Myprotein, więc może coś nowego się stworzy

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
ja to tego typu wynalazków za specjalnie nie trawię, z waldena miałem kilka rzeczy no i jedynie syropy byłem w stanie przejeść i mi smakowały ale te wszystkie inne cuda zero kcal to nigdy więcej syropy fajne ale przy takiej częstotliwości jak ja to używałem to jeden pół roku mi w lodówce zalegał, więc i tak nie kupuje obecnie; polewam jak już omleta po prostu polewą zrobioną z odżywki białkowej i jest git

dzisiaj dnt, zaraz zrobię jedynie na rowerku z 30min aerobów

Jutro i pojutrze za to będą dwa dni treningowe pod rząd, a w sobotę wspomniana ustawka - https://www.sfd.pl/Warszawa__OneWay_Health_Club-t1117054.html  , jest jedno wolne miejsce jakby co


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-05-17 20:18:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
też miałem waldena jakieś dipy itp, zjeść tego się nie dało.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
jak wam dipy/sosy waldena nie smakują to znaczy się że jeszcze nigdy nie robiliście solidnej redu :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium