SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
Ok, próbuję za tydzień w takim razie :
Najpierw siady w tej wersji co w planie (postaram się o kolejne filmy i lepszą widoczność pracy nóg/pleców)
Jako 2 ćwiczenie zrobię te wykroczne przysiady - rozumiem , że tez na maszynie Smith'a ? a nie ze sztangą?
Jako 3 zostawię suwnicę 1 nóż
Chociaż na tym filmiku dość fajnie wykonali 1 ćwiczenie wyprosty dzieląc je na 3 części, coś jak '21' w uginaniu na biceps ;) poszczególne fazy ruchów , takie proste a człowiek nigdy nie próbował

Na noc leci jeszcze 150g indyka z warzywami i czas na solidną dawkę regeneracji po - mimo wszystko - ciężkim treningu, już czuję jutrzejsze domsy; nie dość ze klata jeszce bardziej boli niż rano, to dojdą nogi %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Tak - przysiad wykroczny na smith'ie, bo to na dużym zmęczeniu i wolnym ciężarze robi się niebezpieczne ćwiczenie grożące upadkiem.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 301 Napisanych postów 3861 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33763
jestem i ja, pogladam miche
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 239 Napisanych postów 9129 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 130480
nightingal - zrób jakiś filmik jak możesz na ten buterfly asymetryczny bo wczoraj próbowałem i za chiny nie mogłem się ustawić wg opisu, który wrzuciłeś (a się mocno napaliłem że dobiję tym klatę, a tu lipa )

co do szpinaku, też go bardzo lubię, ale gdy faftaq go skrytykował w swoim dzienniku to już go nie ma w mojej misce

KREW POT I ŁZY TYLKO NA TO NAS STAĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6519 Napisanych postów 36027 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679722
Będzie trudno, bo ja teraz ćwiczę wyłącznie nogi, a dwa to ogólnie nie nagrywam filmów bo ćwiczę sam zazwyczaj. Ale to ćwiczenie się pojawi na filmach Banana na pewno - także stay tuned
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
Ja szpinaku nie jadam prawie wcale . Nie jadam w ogóle za dużo warzyw, co staram sie zmienić. Szpinak raz na pół roku zjem w jakimś farszu czy jako dodatek, a w takiej formie to jadłem chyba pierwszy raz w życiu ale wszystko razem się fajnie skomponowało w smaczną całość
Ćwiczenie asymetryczneg butterfly'a postaram się nagrać na kolejnym treningu klatki pewnie w pon lub wtorek i wrzucę do tematu. Nagrałem na ostatnim ale źle się ustawiłem i przekazałem film do wstępnej oceny do nighta , nie chcę wstawiać takich do dziennika, zrobię to lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
kuba_n , za co faftaq skrytykował szpinak? Swieże listki szpinaku są pyszne nawet na kanapki zamiast salaty

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111376
kwas szczawiowy

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
szpinak jest OK, byleby go nie jeśc codziennie. Najlepiej łączycgo z produktami zawierajacymi wapń, któy wiąże kwas szczawiowy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
No i mamy wyjaśnienie Nie można demonizować wszystkiego z góry, z reguły nawet jak coś jest nie do końca zdrowe lub przydatne w diecie to na pewno nie po spożyciu tego w małej ilości lub bardzo rzadko, nie popadajmy w paranoje :) ja zjadłem może z 5 małych listków tego szpinaku, pewnie będę żył - ale Popeyem też od takiej ilośc nie zostanę


Zmieniony przez - Banan w dniu 2015-10-15 13:28:28
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium