SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
DZIEŃ 92
Apetyt - zerowy, ledwo co zmieściłem w siebie przed chwilą 3 mały posiłek :/

Ostatni raz i jedyny przechodziłem to samo z 4 lata temu, wtedy było jeszcze gorzej
Dzisiaj jest już sporo lepiej , także jest nadzieja, że jutro zrobię trening.
Jednak nie tak chciałem wejść w nowy rok i treningi po przerwie sylwestrowej :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Jak mnie coś takiego złapie to nawet się na jedzenie nie chce patrzeć, jedynie jakiś owoc, kisiel sucharki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
zdrowia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 30 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 549
Zdrowia ! pewnie masz tam swoje patenty na to, ale ja tez po nowym roku to przechodziłem i moge Ci enterol polecic, u mnie poprawa juz po jednym kapsie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wykuruj się Banan.
Szkoda się nadwyrezac na chorobie. Nigdy nie było to dobrym pomysłem..


Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2016-01-08 07:19:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Tak też zrobię, dzięki wszystkim!
Apetyt wraca czuję się dzisiaj już całkiem nieźle, tylko nie mogę na siebie patrzeć w lustrze bo wydaje mi się , że gdzieś ubyło z 1/4 banana no ale to mam nadzieje głównie woda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Pozostaje mi życzyć szybkiego , powrotu do zdrowia. Siłownia nie ucieknie.

Z tego co sam doświadczyłem jelitówka atakuje mocno i inwazyjnie, na szczęście choróbsko trwa krótko , kilka dni góra , przynajmniej w moim przypadku i otoczenia, proponuje się dużo nawadniać.



Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-08 11:35:21

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Dokładnie, zaopatrz się w elektrolity i ewentualnie jakiś symbiotyk jak wspomożenie mikroflory jelitowej i szybko wrócisz do zdrowia .

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
DZIEŃ 93

Dzisiaj było już sporo lepiej, więc pojechałem na trening.
Zrobiłem wszystko lżej niż zawsze, poszły barki + nogi - to co mogę sobie obecnie pozwolić + trochę brzucha %) i nawet dodałem leciutko aeroby, ponieważ czuję że kondycja jest ostatnio chyba zerowa.
Szybko się męczę, ciężej niż zwykle mi się oddycha. Nie zwalam winy na tą grypę, bo to się ciągnie już trochę dłużej.
Dlatego postanowiłem trochę się poruszać , nie będzie to nic intensywnego na chwilę obecną

Trening:


Trening bardzo udany, dość krótkie przerwy - pompa fajna (dzięki Mariusz za kilka tabsów Nitrixa ! ) , pewnie wspomógł znacznie, bo ostatnie 3 dni jadłem mało więc nie liczyłem dzisiaj na cuda, na treningu - a tu miła niespodzianka

Micha:
Nie jadę niestety według rozpiski Tadzia, obecnie po prostu staram się powrócić do w miarę normalnego jedzenia bo trochę odpuściłem w ostatnich tygodniach, a ostatnie dni to jak wspominałem bardzo słaby apetyt.
Dzisiaj wpadły 4 posiłki jak na razie , a po treningu trochę carbo + bcaa 8:1:1 z AN


Kanapeczki na ciemnym pieczywie - z twarogiem , łososiem wędzonym , sałatą , pomidorem , pietruszką




Takie danie dzisiaj wleciało x2 , Renia przygotowała pieczone ziemniaki, do tego szaszłyki z kurczakiem ,a także sałatkę (sałata, ogórek, papryka, pomidor, ser feta, pietruszka , przyprawy)

mega smaczne


Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-01-08 22:14:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4567 Napisanych postów 49007 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522633
te szaszłyki mega - w ogóle fotki szamy w tym temacie to jest mistrzostwo świata, nawet zwykła jajecznica wygląda tak, że chciałby się ją od razu zjeść

może maga zdjęć/aparatu, ale Renia też ma tutaj zapewne dużą zasługę - za dobrze masz!
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium