SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Za nami ważny weekend i 3 urodzinki mojego co raz większego Szczęścia.
Świetna impreza, w stylu Boba Budowniczego, Renia zadbała o wszystko. Również jak zwykle o rewelacyjny tort. Według wszystkich mogłaby śmiało robić takie torty na zamówienia, bo smakowo chowają się jakiekolwiek kupne, ale jej się nie chce
Jedynie trochę za szybko położyliśmy 'wysypujące' się z koparki dodatki, bo obciążyły za mocno tort i wpadły do niego. Poza tym wizualnie wyglądał idealnie, a smakowo to już w ogóle kosmos





Wczoraj zrobiłem trening! Całe 25 min bic + tric i 10 min cardio. Jeszcze kilka dni luzu, w piątek wyjazd nad jezioro, ale coś czuję, że niebawem wróci tutaj większa aktywność ;)

Z Frankiem zaczynamy próby jazdy na nowym rowerku, w zapasie mamy boczne kółka, ale póki co startujemy bez nich. Wierzę, że na dniach ruszy sam



W poniedziałek całodniowy CHILL pełną parą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Petarda tort! Gratki dla Reni!
A maszyna już w ogóle pełen kozak
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
Bzyku czuj się zagrożony ! :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12967 Napisanych postów 20729 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607774
Dzieci szybko ogarniają rower, nie ma sensu doczepiać bocznych kółek bo uczą złych nawyków Za chwilę nie będziesz mógł go dogonić, wiem z doświadczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Czas powoli ogarnąć się z prowadzeniem bloga, od jutra pozostanie 12 tyg do wyjazdu do Chorwacji (oczywiście zakładając, że nie wybuchnie kolejna szopka, tzn pandemia ). Czasu mało, obecna "forma" to niestety słabizna jakiej dawno nie było, cały maj to to tylko 5 lekkich treningów w domu, z czego ostatni równe 2 tyg temu Tak więc jak zawsze u mnie w takim wypadku: waga poleciała w dół, pas mocno w górę i tym samym czuję się jak totalny placek - info o pomiarach , wadze itd wrzucę jutro wraz z "oficjalnym startem letniego recompa"

Do tego brak sensownego jedzenia, brak aero, za to bardzo miło spędzany czas zakończony w ostatni weekend pobytem nad Jeziorem w Sielpi.
Mega fajny klimat i super miejscówka - niestety jeszcze przed sezonem i jezioro w fazie przebudowy ale i tak było świetnie. Zajrzymy tam jeszcze nie raz.

Jak to mawia wielu z Was - najważniejsze to zbilansowane jedzenie więc starałem się pamiętać o tym i odpowiednio nawadniać przez 3 dni organizm







Starczy fotek...powiedzmy, że to mały zrzut z jednego niepełnego dnia pobytu






Dzisiaj już staram się jeść lepiej, na dniach ustalimy z Przemkiem jakieś makro, wrzucę trochę suplementacji. Oczywiście mam nadzieje, ze otworzą siłownię i będę mógł normalnie trenować, ale jeżeli nie, to cisnę w domu - tak jak było na początku tej przerwy. Potem się gdzieś pogubiłem, straciłem wenę i motywację. Za to dla mnie to nie problem, by wszystko zmienić o 180 stopni w moment

Tak więc stay tuned
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Już jest info, od 6 czerwca otwarte będą siłownie
Jednak nie zrobili prezentu na dzień dziecka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Ciekaw jestem jak beda otwarte, bo to tez jest informacja dosc newralgiczna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4520 Napisanych postów 35795 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263130
FighterX
Ciekaw jestem jak beda otwarte, bo to tez jest informacja dosc newralgiczna.


Szczegółów jeszcze nie podali, jedynie że " z zachowaniem zasad sanitarnych", moze rozwina jezscze, bo konferencja trwa

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Teraz gadaja o "nadzieji przeprowadzenia wyborow 28go"...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Na dniach na pewno na stronie gov.pl pojawią się dokładne wytyczne. Ale z tego co widzę, to już na luzie do wszystkiego podchodzą.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium