SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
FighterX
Możesz w domu zacząć od Gobletów. Dobrze uczą trzymać spięcie w odcinku piersiowym


Parę razy zrobiłem na początku 'kwarantanny' ale potem odechciało mi się takiego treningu nóg, nie mogę się do niego zmotywować ostatnio - ale zrobię kolejne podejście, by już za mocno te bociany nie wyszczuplały Te goblety fajnie wchodziły , robiłem je też u T-Sting na tych zajęciach, gdzie jak Wam pisałem nawet nie potrzebowałem używać żadnych obciążeń by nogi prawie wybuchły, jednak nie mam takiego fajnego sprzętu jaki tam wykorzystywałem, by to robić teraz w domu

DJ_DoDo
a już myślałem, że to zdjęcie aktualne i oczy wywaliłem


Wywalisz za 3 miesiące
No chyba, że wakacji nie będzie to dopiero za rok
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Brdziej bym potraktował to ćwiczenie jako wzmacniające górę pleców niż nogi w Twoim wypadku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Szybki zrzut z ostatnich dni, głównie trochę jedzenia i info o nowościach w SFD Łódź.
Niestety bez treningu od soboty, ale właśnie to nadrabiam. Spróbuję na jakiś czas wrócić do splita i dzisiaj leci klatka z bicepsem.
Ostatnie 3 dni to ogień w pracy niesamowity, ruch poszedł w górę, wróciliśmy do normalnych godzin pracy, do tego sporo dostaw + dalsza walka z przemeblowaniem, gdzie niewiele się zmieniło od zeszłego tygodnia , bo nie było czasu. Na szczęście jutro do pracy wraca już mój pracownik, to nadrobimy i mam nadzieje, ze w przyszłym tygodniu zamkniemy temat nowego rozstawienia w sklepie.
Towaru i nowości przybywa, tylko z dzisiaj:

1. Collagen Pro - lepszego preparatu tego typu, na rynku nie ma co szukać


2. Nasza najlepsza ashwa (aż 7% witanolidów) + dodatki


3. Rozszerzając swoją kategorię fit żywności dodałem do oferty te dwa specyfiki


4. Nowa 400g wersja cytruliny z SFD (niedługo kolejne smaki)


Bonusowo zamówienie mojego kolegi z dzisiaj


Moje małe zamówienie


Jedzeniowo też całkiem nieźle





Domowe bułki i hamburgerki - robota Żony





Chyba nie muszę pisać jak smakowało

Do pracy brownie na przekąskę ,ale całkiem sytą





Wracam do treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Burgery klasa!
I spoko z tą cytruliną większą, bo akurat będę zamawiał.
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
Bułki mega ;) a cytruline i colagen tez Wczoraj na skelp wziąłem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 59 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8735
Czy ktoś stosował tą Ashwę i może polecić, bo 7% witanolidów przy takiej cenie i ilości tabletek brzmi wręcz niewiarygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958283
Raczej nikt jeszcze nie stosował, bo to nowość - od 2 dni w ofercie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
kolega sporo tego nutlove wcąga
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 273 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3370
Banan, z jakim % bf startowałeś z Redox ?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium