SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1877726

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
domino1664
Biednie już z kcal dobrze że wrzuciłeś zdjęcie koszyka to wiem co dokupić ;)


To tylko mała część, ale ruszyło. Najważniejsza dla mnie jest ta 9-tka osóbek z Hospicjum Gajusza.
Na zielon zaznaczyłem, to co już mamy. W ostatniej kolumnie kwota, rozmawiałem z Gajuszem i robią co roku paczki za 150 zł na osobę, więc tutaj jeszcze jest duże pole manewru. Ja zaraz za 150-200 zł zamówię podkładów higienicznych, ale brakuje przede wszystkim mniejszych pieluch (mogą być każde, niekoniecznie pampersy), kosmetyków hipoalergicznych (najlepiej aptecznych, bez parabenów itd) oraz opaski do włosów na gumce - dla jednej dziewczyniiki. Liczę tutaj też na Waszą pomoc i będę aktualizował listę w trakcie trwającej zbiórki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Banan, na której stronie początek "Road to "plaża 2020""?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
jarcow
Banan, na której stronie początek "Road to "plaża 2020""?


jakies 60 stron wstecz ;)

Weekend we Wrocławiu był bardzo udany, czas teraz jednak wrócić do pracy i to na mocnych obrotach. Zarówno na siłowni , gdzie nie byłem od czwartku (poza epizodem wczoraj, ale niestety po 25 min treningu musiałem wrócić do domu do Małego, bo bardzo za mną płakał , oczywiście jak wróciłem to już spał więc pokreciłem cardio w domu)

Nie mam zbytnio czasu się rozpisywać więc kilka zdjęć, które obrazują ostatnie 3 dni




Dzięki Bzyku za podpowiedzi co do miejscówek i spędzenie wspólnie trochę czasu Jeszcze trzeba będzie odwiedzić Wrocław w przyszłości, bo jest tam co zwiedzać i gdzie jeść
Najlepsza pozycja z weekendu - to chyba Ramen, pierwszy raz jadłem, długo się w Łodzi na niego zbierałem i się nie udało. Pastrami słabe, pizza zaj**ista, śniadanie w niedzielę też świetne. Do tego trochę %% i bilans weekendu to niewiele na plus jeżeli chodzi o wagę i pas i jakieś 200% więcej żył

To z weekendu jeszcze ustrzelone dwie foty


Dzisiaj cały dzień w pracy i masa rzeczy do ogarnięcia, dlatego biorę się za to dalej, czasu do ustawki co raz mniej - 12 dni, więc czas włączyć 5-ty bieg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Ooo a o Ptasim mleczku, to nic nie wiedziałem! I jak? Bo już długo robię podchody.

Super było się zobaczyć. Zapraszam częściej
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
BzykuDG
Ooo a o Ptasim mleczku, to nic nie wiedziałem! I jak? Bo już długo robię podchody.

Super było się zobaczyć. Zapraszam częściej



to było pierwsze co wpadło, jak dojechaliśmy w piątek i poszliśmy obok osiedla do żabki - nie wiedziałem nawet, że się takie lody pojawiły,
jako fan ptasiego mleczka oceniam je dobrze, nawet bardzo ....mam nadzieje,ze nie mają ich w zabce, którą mam 1 min od sklepu

Wrocław odwiedzimy na pewno, może jakoś w styczniu / lutym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Tych Wedla jest cała masa. Ptasie mleczko, to tylko jeden z wielu smaków. Jadłem czekoladowe z migdałami i też całkiem niezłe. Ale mocno się cenią jak na tak „mało markowe” lody o.O
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3330 Napisanych postów 4582 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 69622
Czyli na ramen do Wrocławia, a na pastrami do Łodzi?

Kolarz Ultra Na Osi - MyBike Team

Mój dziennik: https://www.sfd.pl/Kolarski_Damian__Road_to_Tatra_Road_Race_2020-t1191921.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Dampaz
Czyli na ramen do Wrocławia, a na pastrami do Łodzi?


W Łodzi muszę ramen sprawdzić i na pewno kiedyś spróbuję, bo wiedzialem ,ze to mi przypasuje, nie oceniam więc poziomu, ale ten we Wrocławiu świetny, Bzyku mówił,ze wysoko oceniany, więc z partyzanta trafilismy w dobre miejsce (nie było w planach ale akurat obok przechodziliśmy).

Pastrami w Łodzi to różnica klas, między tym jednym co akurat byliśmy na otwarciu; tutaj ciężko będzie przebić Marka z Łodzi i jego Zestaw Obowiązkowy. Kto tylko będzie miał ochotę to 7 grudnia testujcie, bo mozecie nie miec drugiej takiej okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958107
Wróciłem z 'treningu', na siłowni byłem o 22:10 więc miałem 50 min czasu do zamknięcia.
Udało się zrobić 2 dość mocne superserie na biceps i triceps (za wczorajszy przerwany trening) i niestety skrócone interwały z aero (10x15/45 + 10 min)
Na dodatek podczas interwałów cały czas mocno czuję prawego achillesa, jutrzejszy trening nóg raczej przełożę i zrobię klatkę z plecami.
Ogólnie dzisiaj jadłem do wieczora, praktycznie bez węgli, aby trochę po weekendzie odpokutować, mimo to nabiło mnie okrutnie wieczorem, z czego oczywiście jestem zadowolony. Dobre i to , jutro kolejny pracowity dzień, ale teraz do połowy grudnia - tylko takie. Tak więc szybki posiłek i niedługo spać.




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Wyjazd wyszedł Ci tylko na plus!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium