SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883722

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
aż dziwne, że się nie bał ten fizjo tak Cię męczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
FighterX
Jak tam piersiowy?


dobrze, a dlaczego pytasz ? odpukać klatka mnie na szczęście nie boli

Dzisiaj odhaczone z rana 45 min cardio, teraz trochę pracy i po południu luzu - może wpadnie jeszcze jakaś wizyta na basenie.
Od jutra za to szykuje się do handlowania na maxa w sklepie, po bardzo udanym wrześniu, czas przycisnąć październik ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Banan
FighterX
Jak tam piersiowy?


dobrze, a dlaczego pytasz ? odpukać klatka mnie na szczęście nie boli



Pytam, bo kiedyś Cię złapało i ciekawy jestem czy jest jakieś echo tego wydarzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Ale masz na myśli klatkę piersiową czy odcinek piersiowy kręgosłupa?
BO jak to drugie, to wlasnie mam obawy, ze obecnie problemy z całą lewą ręką ,ale głównie nadgarstkiem i dłonią od strony zewn mogą być z tym powiązane. Wczoraj mocno nad tym działaliśmy , dawno tak obolały nie wyszedłem od fizjo, no i mam nadzieje,ze bedzie troche lepiej. Jak nie to bede zmuszony iść jakies badanie obrazowe - co tam się w tej rece porobiło, bo z nią już miałem bardzo duzo przejsc w ostatnich latach (chrzastka trojkatna nadgarstka, skrecony lokiec i całe nastepstwa tych urazów, ktore wiadomo ,ze wychodzą po jakims czasie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020276
Banan
Ale masz na myśli klatkę piersiową czy odcinek piersiowy kręgosłupa?
BO jak to drugie, to wlasnie mam obawy, ze obecnie problemy z całą lewą ręką ,ale głównie nadgarstkiem i dłonią od strony zewn mogą być z tym powiązane. Wczoraj mocno nad tym działaliśmy , dawno tak obolały nie wyszedłem od fizjo, no i mam nadzieje,ze bedzie troche lepiej. Jak nie to bede zmuszony iść jakies badanie obrazowe - co tam się w tej rece porobiło, bo z nią już miałem bardzo duzo przejsc w ostatnich latach (chrzastka trojkatna nadgarstka, skrecony lokiec i całe nastepstwa tych urazów, ktore wiadomo ,ze wychodzą po jakims czasie)


Chodzi mi o odbcinek piersiowy kręgosłupa. Czyli mogą być jakieś reperkusje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
myśle ze to jest warte grzechu, a po treningu się nie będzie liczyc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Dzisiaj dzień LC , jedyne węglee na noc. Rano na czczo 45 min aero na rowerku stacjonarnym.

Micha:
- izolat
- omlet
- indyk w sosie pomidorowym
- bigos z dużą ilością mięcha
- kluski z indykiem w sosie pomidorowym

Wszytko po wczoraj obolałe, dlatego jutro trening siłowy mam w planach późno wieczorem. By jeszcze maksymalnie wydłużyć czas na regenerację.

















...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Trening:


Wczoraj trening rozpoczęty przed 22, musiałem się mocno sprężać, żeby zdążyć ze wszystkim do zamknięcia siłowni.
Dodałem 1 interwał, sam trening bardzo dobry. Zmieniłem dipsy w 2A na wyciskanie podłogowe, które weszło bardzo przyjemnie - robiłem pierwszy raz w życiu to ćwiczenie.
Przy głównym ćw.1 nadgarstki się odzywały, ale nie było tragedii. Bardzo dobrze spompowało , nie chciało się mi kończyć treningu, ale niestety Po interwałach zrobiłem tylko 5 min cardio, bo już mi zamykali siłkę ...
Siłowo te wyniki są dalekie od optymalnych, ale póki co ważne by móc trenować; jak się doprowadzę kiedyś - mam nadzieję -do ładu ,to na masie,na pewno będę chciał podźwigać trochę więcej.

Micha:

- Omlet


-Naleśniki + WPI


-Indyk + kluski


- Indyk + ziemniaki + surówka


- Płatki + owoce + WPI



Po treningu:


dobra muza, to dla mnie podstawa:


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33028 Napisanych postów 23130 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 277970
Idziesz jak błyskawica. Trochę z brzucha i już forma na lato gotowa. Więc masz 9 miesięcy zapasu na inne cele :) . Co to za sos do naleśników ? Ja zamówiłem teraz 4 sosy i będę testował ( te wszystkie nowe od allnutrition co na sklepie się pojawiły ) .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium