SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884730

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
Banan
monkey22
Co tu taka cisza ?? Taki natłok obowiązków czy nie daj Boże kontuzja jakaś ;/ albo choroba bo teraz Virusy sieja spustoszenie dookoła


wszystkiego po trochu Tomku, ale ja nie z tych co się łamią w takich momentach - niebawem zrobie update tematu i odświeżę go co nie co

przydałoby się, bo temat podsumowanie redukcji 2018
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
zmotywowaliście mnie, by poświęcić w końcu chwilę na mały refresh

nazwa tematu też zmieniona

Ogólnie to wróciłem do trenowania schematem, sprawdzonym na poprzedniej redukcji (klata+plecy, nogi, barki+łapy - każdy z tych dni , w dwóch różnych wariantach treningowych). Pozmieniałem trochę ćwiczeń, bo ciągle coś boli (ale nie czas na żale już na starcie), zęby zaciśnięte, fizjo poumawiany i lecimy z tematem. Kto wie, może za jakiś czas zmienię plan treningowy, bo jak już wyjdę w 100% na prostą, zamierzam odwiedzić Przemka Górynowicza i może z nim podejmiemy dalsze działania ;) Wypiski treningowe będę wrzucał na bieżąco jak przerobię chociaż po 1 razie cały plan (póki co 4 z 6 treningów weszły bardzo przyjemnie)

Micha - liczyłem 2 dni i odpuściłem, teraz za to jem na oko, ale co raz lepiej z każdym dniem. Więc jest co raz bliżej do trzymania makro, które będzie pewnie też niebawem ustalone.

Suplementacja, bez cudów, dojadam opakowanie Redoxa. Powracam do sally również, bo skończyłem poprzednio przed wylotem na Kos, czyli jakieś 5 tyg temu. Póki co 8 mg dziennie. Do tego: karnityna w płynie (zaj**isty smak!), beta alanina, bcaa (także fajny, nowy smaczek), dorzucam kreatynę na stałą suplementację, na pompę wlatuje najczęsciej jakiś shot, poza tym wpc/wpi jako uzupełnienie michy do śniadania i posiłku potreningowego i trochę prozdrowotnych.



Aero w tym tygodniu to 40 min w dni wolne, 30 min po nogach, po innych treningach na start bardzo nisko zacząłem - 6x interwałów (15/45 sek) + 10min wyciszenia na bieżni, a to dlatego, ze po wakacyjno-urlopowym okresie , moja kondycja nie istnieje
Umilam sobie cardio, czytaniem książki



W kilku blogach przewijał się już temat apek do sluchania muzyki w tle itd. Ogólnie sam korzystam z tube mastera, wcześniej jeszcze coś podobnego, ale wiadomo tam też trzeba mieć swoje kawałki, playlisty, czy inne takie.
Już dawno temu pobrałem gym radio i grają fajnie, ale wersja testowa ma ograniczenie do 1 'stacji' i 20min dziennie. Postanowiłem wykupić subskrypcje, w końcu nie kosztuje to majątek (bodajze niecałe 9zł/miesiecznie przy zakupie na rok).
Polecam w 100%
Zero problemów , mega szybkie działanie, wiele gatunków muzycznych, różne rodzaje muzy, szybkie przeskakiwanie miedzy kawałkami / rodzajami, działa oczywiscie bez problemu w tle, jakosc dzwieku bardzo dobra i muza podobno non stop aktualizowana.
Ja jestem bardzo zadowolony





Mam nadzieje, że to juz powrót do regularności, trzeba odpalić, póki co ...2 bieg i wziąć się za siebie, 07.12 w Łodzi będzie zjazd prawdziwych dzików z całej Polski i nie zamierzam być wśród nich warchlakiem

Wasze Zdrowie i lecimy!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
aaaa no tak , zapomniałbym










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Pierwszy raz kiedy mnie żarcie nie rusza
I Chyłka też leci u mnie. Ale do drina zamiast do cardio
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 774 Napisanych postów 16448 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 169363
Trzymam kciuki Kuba !

Ta karnityna to w jakim celu ?
Czujesz realnie jej działanie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33071 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
No wreszcie :) . Już tęskniłem za forumowa męska Magda Gessler . Szama jak zwykle kozak - jem oczami . Również trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21510 Napisanych postów 30766 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870173
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
BzykuDG
Pierwszy raz kiedy mnie żarcie nie rusza
I Chyłka też leci u mnie. Ale do drina zamiast do cardio


wypoczywaj tam i pij za zdrowie nas wszystkich i swoje oczywiście


pitbull61
Trzymam kciuki Kuba !
Ta karnityna to w jakim celu ?
Czujesz realnie jej działanie ?


Szczerze - chciałem zobaczyć jak smakuje no i się nie zawiodłem, zaj**ista heh , poza tym butla wychodzi obecnie najlepiej na rynku (cena/ilość), wiadomo po cenach admina to już żal było nie wziąć ;) dorzucam sobie na czas trwania redu 3g, z czasem 4-5g dziennie
Obiektywnie - to raczej nie mam szans odczuć jej działania, jak leci i tak coś bardziej odczuwalnego (doraźnie) czyli redox + sally, poza tym dorzuciłem ją do suplementacji wraz z beta-alaniną, bardziej pod kątem poprawy wytrzymałości/wydolności, bo z tego co pamiętam , a mam dobrą pamięć ,to w badaniach naukowych było dużo o jej pozytywnym wpływie w tym kierunku oraz kilku mniej istotnych funkcjach ogólnie, prozdrowotnych.


monkey22
No wreszcie :) . Już tęskniłem za forumowa męska Magda Gessler . Szama jak zwykle kozak - jem oczami . Również trzymam kciuki


Miło mi
Mam nadzieje,ze za jakiś czas będzie można pochwalić się też poprawiającą formą, a nie kolejnym talerzem


prz1993
No zobaczymy co to wyjdzie W razie czego, wiesz gdzie pisać Powodzenia!


Jeszcze kilka dni i wyjdę na prostą z różnymi zaległościami, ciągnącymi się za mną praktycznie od urlopu. Od środy siedze w sklepie sam przez 2 tyg, wiec powinno być wszystko ogarnięte i wtedy będę mógł zaplanować dalsze działania. Przede wszystkim musze powykluczać z treningu ćwiczenia, które na pewno negatywnie wpłyną na dokuczające mi urazy. Na razie lekko zmieniam plan , z poprzedniej redukcji od Ciebie i jak zrobię jeszcze 2 treningi z niego, to podrzucę Ci do oceny, czy tak może być Potem zajmiemy się resztą.

Zostało 71 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12039 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
71 dni jest adrenalina%)
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 129 Napisanych postów 180 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 9428
To na 1 foto, to jest kebab ? (To z ogorem) Kupiony/zrobiony jak zrobiony dasz przepis ?
Dzieki :)

Lubię wungiel <3

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium