SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884869

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Co do Ustawki - to u mnie na ten moment 50/50, pewnie okaże się dopiero bliżej samego terminu.
Najważniejsze, że nie będę wtedy musiał siedzieć w sklepie, ale to jedyna wolna sobota w sierpniu i może się okazać, że inne sprawy mnie zatrzymają na miejscu...mam nadzieję, że uda się zajrzeć. No i trzeba by było coś podrzeźbić do tego czasu, bo wstyd

Co do reszty - to muszę się z Wami zgodzić, było super
Nogi cały czas lekko obolałe od samej ilości km ,bo przewyższeń nie było jakichś strasznych, w końcu to nie wdrapywanie się na najwyższe szczyty Tatr, ale i tak odczuwałem to każdego dnia. Dobrze, ze rano, jakby człowiek na nowo narodzony miał znowu 100% mocy i sił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Fajnie, że urlop się udał
Też byłem raz na termach tylko w Białce i fajnie, ale ilość ludzi jaka tam jest to masakra. To niestety odbiera całego uroku :/

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
A w kolejce 6 godzin na Kasprowy stał ?:D hehe ;)

Tak jak georgu - te cale spendy ludzi odbierają cały urok , o tej porze roku chyba Bieszczady byłby najlepszym wyborem , ale w sumie nie ważne gdzie i jak ale z Kim :) - fajnie że ci się udal urlop .. Ja w sobote się pakuje na 2 tygodnie w dzicz :) w Bory tucholskie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
monkey22
A w kolejce 6 godzin na Kasprowy stał ?:D hehe ;)



W 6h to ja z Kuźnic na Kasprowy wchodziłem, jadłem na szczycie spaghetti + obczaiłem widoczki i wracałem z buta na bazę

Wcale mi nie żal tych ludzi , co tam stoją tyle czasu - by wjechać na szczyt i potem odczekać jeszcze swoje w drodze powrotnej Widziałem akurat to info, o tym staniu po 6h - głupota ludzka nie zna granic niektórzy to mają za dużo wolnego czasu lub tak lubią go marnować podczas wakacji

Odnośnie reszty, to już na Mazurach ,byłem na odludziu - więc bez przesady Bieszczady były grane 2 lata temu, tam wrócimy za jakiś czas. Bo wtedy za dużo z półrocznym dzieckiem nie poszaleliśmy po szlakach ;)

Fakt jest niepodważalny - nigdy więcej do Zakopca w szczycie sezonu (dla mnie pora numer 1 tam to wrzesień - polecam), na pewno za rok wleci wypadzik na Słowację i z czasem, trzeba będzie zdobyć wszystkie ważniejsze szczyty po tamtej stronie. Może pojedziemy bez młodego kiedyś na parę dni , albo z nim za parę lat , jak załapie bakcyla ;) i bedzie chciał włazić na górki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Wczorajszy dzień to trening barków + ramiona w dwóch superseriach.
Zupełnie nie mam pomysłu na trening, co robić , gdzie uważać na plecy, czy leciec splitem, czy jakims Push/Pull (Legs?) , czy jak rok temu na redukcji głównie antagonistyczne partie; muszę do tego usiąść i coś na dniach wymyślić, bo tracę niepotrzebnie czas na siłowni na rozkminach co by tu teraz zrobić. Kiedyś nie było z tym problemu, teraz muszę na wiele ćwiczeń i pozycji uważać (póki co), bo wczoraj sporo było na stojąco i niestety coś tam plecach czułem. Nie wrzucam wypiski bo to i tak się zmieniać będzie na dniach.
Po skończonym treningu 7 min interwałów na orbitreku , 12 min cardio i troche ćw. na core

Dzisiaj wlecą same aeroby.

Głównie wczoraj królowało leczo, mamy wysyp cukinii - jak co roku - więc trzeba korzystać.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33073 Napisanych postów 23163 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278047
Leczo teraz wszędzie na topie :D człowiek szamie aż do znudzenia bo póxniej znów cały rok nie będzie :) Jesteśmy tak zwane sezonowce":D . Miska kozacka jak zawsze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Kuba, odgap ode mnie PPL- układał mi Dominik i ja jestem zachwycony
Fakt, że nigdy takiego nie robiłem, więc samo to wprowadza świeżość, ale myślę, że byłby Pan zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1812 Napisanych postów 6182 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 64155
Daj Kuba PPL, naprawde fajnje sie trenuje i jest to zawsze cos innego i mozna sobie dobrze pokombinowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Trenowałem już większością schematów i metod, PPL też - fajna sprawa ale teraz głównie chodzi o dobór ćwiczeń.
Niektórych niestety nie porobię jeszcze jakiś czas, albo muszę je stopniowo wprowadzać, dzieki Tomek - zerknę sobie na spokojnie, jutro na Twój i może pójdę na łatwiznę kopiujac go od Ciebie, albo na dniach ułożę coś bardziej pod siebie.

Dzisiaj 40 min samego cardio + ćw.wzmacniające po aero


Główną rolę dzisiaj grało pastrami, to jest poezja smakowa. Wziąłem ze sprawdzonego miejsca, na wynos 500g . Wjechało aż miło na białej bule z ogórkiem (zbędny, ale chciałem dla smaku ) , mistrzostwo świata. Rozpływająca się w ustach, przepysznie doprawiona wołowinka. Mógłbym jeść taką codziennie na kilogramy Poza tym leczo i trochę białka w prochu. Makro nie liczone




Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium