SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884210

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33052 Napisanych postów 23153 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278022
PESELA nie oszukamy :P:P Zdrówka Jakub - będzie dobrze - a może to praca siedząca w sklepie ci nie służy hehe :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 63 Wiek 39 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 39522
Kuba- zdrowia i jeszcze raz zdrowia!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958336
Działania z fizjo pomogły, dostałem zielone światło aby wrócić do aktywności.
Na razie dorzucam lekkie cardio co około 2 dni w domu na rowerku stacjonarnym lub na siłowni.
Do tego mam kilka ćwiczeń poleconych od fizjo do wzmocnienia pleców, brzucha i odcinka piersiowego oraz core, same podstawowe ćwiczenia, których jednak nazw nie znam (poza plankiem).
Robię to już od ponad tygodnia i też czuję znaczną poprawę.

Dzisiaj byłem pierwszy raz na siłowni od ponad 3 tygodni. Zrobiłem 25 min cardio, ten zestaw ćwiczeń wzmacniających oraz minimalnym ciężarem kilka ćwiczeń po 2-3 serie.

Teraz czas wrócić na dobre tory z jedzeniem i mam nadzieję regularnością, bo stan sylwetki jaki jest - to widać na poniższym zdjęciu.
Czerwiec praktycznie bez ruchu, bez siłowni i z jedzeniem dalekim od ideału ;) do tego wpadało sporo %% bo przynajmniej tym mogłem sobie humor poprawić

Cudów z tego nie ulepię, ale powalczę o cokolwiek, by we wrześniu na plaży nie świecić bębnem jak teraz (92 cm pas rano)
Łatwo nie będzie bo w lipcu i sierpniu czeka mnie zarówno dużo wolnego (do wykorzystania zaległy urlop blisko 3 tyg) oraz dużo pracy , bo mój pracownik idzie na urlop więc muszę siedzieć całe dnie w sklepie.

Najważniejsze jednak ,że mogę zacząć cokolwiek robić i obyło się póki co bez badań typu rtg/mri, byłem zapisany na wizytę do ortopedy, gdzie miałem dostać skierowanie na te badania, ale postanowiłem, że skoro jest spora poprawa, to nie będę póki co tych badań robił, oby nie było potrzeby w najbliższym czasie. Z siatkówki na pewno w tym roku - rezygnuję.

Na razie nie mam nic ustalonego, jeżeli chodzi o siłownię, postanowiłem tylko robić regularnie jakieś aero, co do siłowni wyklaruje się to ciągu najbliższych 2 tyg, zależy na ile będzie jeszcze lepiej z plecami. Trzymajcie kciuki !

Najczęściej wrzucamy zdjęcia w formie , wtedy każdy chce się pochwalić - co oczywiste, więc dla odmiany zdjęcie bezformia.




Postaram się co jakiś czas, wrzucić mały update
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7512 Napisanych postów 49516 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385499
Szybko wrócisz do tego co było

Zdrowia !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777591
Kuba nie ma co gadać bo podlało Cię ale wiadomo jaki masz okres za sobą, szybko wrócisz do formy, ważne, że jest pozwolenie na trening i można wrócić do aktywności.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699660
Priorytety masz inne a nie k***a tylko siłownia . Pozatym tragedii nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53180 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400644
Spójrz na to z innej strony- wreszcie wyglądasz jak prawdziwy tatuś
No może nie do końca, ale powoli się zbliżasz
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Zero aktywności bylo to nieco podlalo, zaczniesz się cokolwiek ruszać to już poleci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
mamy podobne sylwetki
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12027 Napisanych postów 160405 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234280
w koncu urodziliscie sie tego samego dnia%)

zdrowka, a forma przyjdzie z czasem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium