SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Kolejny trening klatki i tricepsa, w końcu po miesiącu zrobiony na siłowni, gdzie Mariusz pokazywał mi różne triki; potem 3 razy z rzędu robiłem ten trening na innej siłce (bliżej domu) , dzisiaj poszedłem po pracy i zrobiłem na Kuźni, zdecydowanie lepiej pompa niesamowita, ciężary lekko dodane (ostatnio koniec w 1cw na 10x77.5kg) , inne cw ciezko porownywać bo inne maszyny/hammery/wyciagi , chciałbym docelowo trenować w jednym klubie, ale to raczej niemożliwe na ten moment, nie mogę wybrzydzać ;)



Mimo, że wydawało mi się, że robię długie przerwy. Czas całego treningu wyszedł w okolicy 50 min ,więc znowu bardzo szybko.
Aero obecnie bardzo okrojone, wiec po 12 min zawijka do domu.
Teraz 2 dni wolnego od pracy po ciężkim tygodniu i raczej też od treningu, chyba, ze sie uda wyskoczyć w poniedziałek wieczorem

Odnośnie michy, z ostatnich 2 dni to spoko, dzisiaj 4 posiłki z węglami weszły gładko już o godzinie 17:30; tak więc pewnie szama zostanie zwiększona za parę dni. Rozpocząłem też dzisiaj suplementację HCL Creatine - pierwszy raz w życiu biorę solo tą formę kreatyny

wczorajsze śniadania



w pracy królowało spaghetti z różnymi wariantami miesnymi %)





sniadanie domowe to standard albo owsiane z bialkiem albo omlet z platkami i roznymi dodatkami


na noc m.in losos


po treningu rowniez standardowo ryz/platki + owoce + bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
oj bardzo dawno tu nie zaglądałem, ale Ty chyba z moim dziennikiem tez jesteś plecy, zaczynam nadrabiać ostatnie strony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
erwinoos
oj bardzo dawno tu nie zaglądałem, ale Ty chyba z moim dziennikiem tez jesteś plecy, zaczynam nadrabiać ostatnie strony


zaglądałem ostatnio i nadrabiałem dużo stron i akcje typu,ze nie mieszkasz już w PL
ale oczywiście znowu mi wywaliło powiadomki , kocham te padające od lat powiadomienia do obserwowanych tematów, to sie chyba nigdy na forum nie poprawi
ps. forma z ostatnich fot po redu u Ciebie super :) nie to co u mnie, czuję się mega plackowato bo ostatnich miesiącach luzu, chociaż na samym treningu jest całkiem fajnie to na razie zupełnie nie ma się czym chwalić, nawet nogi slabo wygladaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6504 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Trening wydaje się fajny, ale wiadomo,że jak ktoś wyjaśni pewne drobiazgi to wchodzi trening na wyższy poziom.
Prezencja śniadania po prostu mega

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Wczoraj za mną udany trening pleców:


Wszędzie starałem się dorzucić, chociaż znowu trening zrobiony na drugiej siłowni, więc nie miałem się jak odnosić do obciążeń sprzed tygodnia, bo większość ćwiczeń robiona na innych hammerach/maszynach itd. tak czy siak na pewno zrobiony mocniej, tak jak sobie zakładałem, dokładam po trochu ale co trening.
Dzisiaj mogłem zrobić od rana kolejny, ale postanowiłem postawić na regenerację i dać sobie więcej czasu , aby jutro zrobić solidnie barki i biceps, szczegolnie to ważne dla prawego ramienia, może dzięki temu będzie trochę lepiej na tym jutrzejszym treningu.

Micha z ostatnich 2 dni:

- gulasz wołowy, ziemniaki, buraczki


- misz masz z resztek (ryż ,twaróg, cherry in jelly, nutwhey)


- ryż smażony i kurak x3




- po treningu płatki, banany, białko, naleśnik na słodko


- frytki


- jajecznica


- grzanki na śniadanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DJ_DoDo Doradca
Ekspert
Szacuny 29912 Napisanych postów 27250 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 384534
sporo tych maszyn masz w tym swoim treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3202 Napisanych postów 5126 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 119909
Pierdziele... Już tu nie wchodzę przez najbliższe 1,5tyg... Te zarcie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958350
Wczorajszy , bardzo dobry trening:




i micha:)




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33067 Napisanych postów 23160 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278039
Często u ciebie widze ten sosik czerwony - co to?? robiony czy kupny?? jakiś pomidorowy cos jak do gołąbków ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium