SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Ja na ten moment też nie wiem gdzie się pojawię, ale rozważam prędzej Wawę niż Bydgoszcz, chociaż zobaczymy

Póki co za wczoraj na szybko wrzutka fot tylko, bo nie bylo zadnej aktywności.
Od rana nerwówka bo jakieś boty chińskie zaspamowały forum ,wiec jest sporo roboty i IT mam nadzieje ogarnie ten problem :/

Wczoraj całkiem znośnie micha:
- omlet
- udka z kurczaka
- tatar + chleb
- sałatka


Dzisiaj - świetny trening z Lasicanem , wieczorem wrzucę zapewne wypiskę albo jutro z rana. Dawno już tak nie doj**ałem klaty i trica, co trening z kimś to jednak nie ma porównania!










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
i ponad 3000 powiadomień ;) nie zazdroszczę te chińskie co jakiś czas się pojawia, nawet nie otwieram tego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887173
No trening kosa Energii tyle że drugi można wieczorem zrobić
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
mimo,ze trening był na wysokich obrotach, pompa świetna i czułem, ze wchodzi jak trzeba
to faktycznie po treningu jakies takie wrazenie, ze mozna byłoby machnać od razu nastepny

Lucyna - madrze robisz, nie ma co otwierac niepotrzebnie, juz IT sobie poradziło i oczyscilo balagan + dodali jakies pierwsze zabezpieczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
A jak oznaczyć wszystkie posty jako przeczytane? Bo mi wisi 1048, a że mam nerwicę natręctw, to tego nie zdzierżę...
2

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
BzykuDG
A jak oznaczyć wszystkie posty jako przeczytane? Bo mi wisi 1048, a że mam nerwicę natręctw, to tego nie zdzierżę...
Bzyku mam to samo chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
ja sobie klikam w stary pasek powiadomek, który mam dostępny po wejściu do panelu admina.....


a Wy tego nie macie, więc nie wiem

trzeba pewnie próbować albo odklikać te xxxx tematów


No więc do rzeczy, dzień się zaczął kiepsko* - o czym już pisałem , atak botów chińskich na forum i trochę nerwówki, ale potem było już tylko lepiej.


* w sumie nawet nei tak kiepsko, bo wjechał zestaw śniadaniowy z rana w MC's

Potem trening z Łukaszem, wg jego schematu klata + tric, a według mojego schematu supli przedtreningowych tak więc był istny rozp******
Treningu nie będę rozpisywał ale były 4 ćw na klatę+ na dobicie rozpiętki na bramie z dolnymi wyciągami, które uwielbiam





Do tego 3 fajne ćwiczonka na triceps, było też trochę fotek: w trakcie


i po treningu




Micha dzisiaj - bardzo smaczna, ale nie do końca perfect - zaczęło się od wspomnianego 'śniadania'
Potem standard:


Po treningu ryż + ananas + izolat SFD


Dalej zapiekanka z miesem mielonym i makaronem


Niedawno kanapki z twarogiem i dżemem


i jeszcze jakas sałatka bez ww wpadnie pewnie na noc

Jutro może kolejny wspólny trening, o ile czas pozwoli bo przede mną spora imprezka domowa w sobotę i muszę pomóc Reni w przygotowaniach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
Świetnie poszło informatykom

PS. Gratki 500 stron!
1

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
to nic, nie wiem czy dostajesz powiadomienia mailowe .... tyle nieodebranych wiadomości dawno nie miałam ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium