SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883728

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
nightingal
Martwy ciąg może być klasyk - ważne żeby się nie rzucać na rekordy i niskie zakresy powtórzeń teraz. Poza tym - właśnie ciekaw byłem jak Ci podejdzie mój dobijacz na tricepsy. Ja się po nim czuję jakby mi ktoś zastrzyki domięśniowe w triceps walnął - kamień i kłopot z wyprostowaniem ręki.


Ok, to ilość powtórzeń zwiększyć do 10-12 w seriach?
Robiłem MC dawnymi systemami 15/10/5 i metodami Wodyna - zresztą wtedy dochodząc do swojego maxa w tym ćwiczeniu, więc i duże zakresy nie są mi obce. Teraz będzie trudniej ale parę treningów i się przyzwyczaję ; chyba ze w okolicy 8-10 bedzie to wolę takie

Połowa sztosu w tym ćwiczeniu na triceps jest nierealna, ale Karp to w końcu nie byle płotka, więc może sobie takie ciężary dźwigać, ja operowałem wczoraj w tych najniższych rejonach obciążenia a i tak powyżej 15 powt w każdej z serii łapa spuchnieta ledwo co dawała radę ale i tutaj liczę na to ,że dorzucę do pieca ;)

Dzisiaj wypiska krótka zapewne wieczorem , już z Wrocławia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6518 Napisanych postów 36026 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679702
Banan
nightingal
Martwy ciąg może być klasyk - ważne żeby się nie rzucać na rekordy i niskie zakresy powtórzeń teraz. Poza tym - właśnie ciekaw byłem jak Ci podejdzie mój dobijacz na tricepsy. Ja się po nim czuję jakby mi ktoś zastrzyki domięśniowe w triceps walnął - kamień i kłopot z wyprostowaniem ręki.


Ok, to ilość powtórzeń zwiększyć do 10-12 w seriach?
Robiłem MC dawnymi systemami 15/10/5 i metodami Wodyna - zresztą wtedy dochodząc do swojego maxa w tym ćwiczeniu, więc i duże zakresy nie są mi obce. Teraz będzie trudniej ale parę treningów i się przyzwyczaję ; chyba ze w okolicy 8-10 bedzie to wolę takie

Połowa sztosu w tym ćwiczeniu na triceps jest nierealna, ale Karp to w końcu nie byle płotka, więc może sobie takie ciężary dźwigać, ja operowałem wczoraj w tych najniższych rejonach obciążenia a i tak powyżej 15 powt w każdej z serii łapa spuchnieta ledwo co dawała radę ale i tutaj liczę na to ,że dorzucę do pieca ;)

Dzisiaj wypiska krótka zapewne wieczorem , już z Wrocławia


W martwym takie zakresy jak zastosowałeś są ok - przynajmniej na razie przy 3 dniowym treningu.

Mój maksymalny ciężar jednorącz w tym ćwiczeniu na triceps to 50 kg - więc też bez szału jakiegoś biorąc pod uwagę, że to na bloczkach i linkach. Dawno nie robiłem - od lipca ćwiczę tylko nogi i nie wiem kiedy się to zmieni Duże znaczenie ma typ maszyny. Na linkowych weźmiesz więcej - na tych na pasach - już nie poszalejesz, bo pas zabiera sporo energii dzięki temu, że pracuje mocniej niż stalowa linka). To coś jak strata energii na uginanie amortyzatorów w rowerach. Mocniejszy nacisk na pedały ugina amory i nie przekłada się tak bezpośrednio na przyspieszenie.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
Z opoznieniem ale bede sledzil. 3mam kciuki.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3304
Powodzenia !!
2

Nikt nie wymaga od was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od was ambitnej i nieustępliwej walki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 8063 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 42747
Będe śledził temat , myślałem że jesteś większy Mięcha jest sporo ciekawe jakby to wyglądało na sucharze , powodzenia w założeniach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Bede zagladał powodzenia !
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Powodzenia i zdrówka !
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Publiczność widzę co raz większa - ogromnie mnie to cieszy i dodatkowo motywuje , naprawdę


kacper95
Będe śledził temat , myślałem że jesteś większy Mięcha jest sporo ciekawe jakby to wyglądało na sucharze , powodzenia w założeniach


Heh, no wiele osób tak myśli, ale w końcu administratorowi nie wypada wyglądać jak przecinak Ogólnie w to lato miałem życiówkę, wagę już w okolicy 89-91kg*, czego wcześniej nie udało mi się osiągnąć. Przy tej wadze wyglądałem- wg mnie w sam raz, tylko jakość musi być lepsza. Nie chcę być >100 kg knurem , który ledwo co się rusza. Ja prócz siłowni , lubię sobie pograć w siatkówkę , pobiegać , wiem że przy dużej wadze byłoby to znacznie utrudnione. Celuję w około 85-90kg przy około 80cm w pasie i wiem, że wtedy będzie kosa.

*Takie fajne zdjęcie z zawodów w Sopocie ,gdzie widać kawałek moich 'tyłów', połowa lipca tego roku Wcale taki malutki nie jestem , ale fakt trzeba dużo poprawić , szczególnie że sie trochę przytyło nie tam gdzie powinno



DZIEŃ 2

Od rana w trasie.
Najpierw kierunek Opole - musiałem odwiedzić Zarząd SFD , chwilkę porozmawiać i zabrać trochę supli z hurtowni SFD , a następnie jeszcze blisko 1,5h szukać bannerów na jutrzejsze zawody MPJiW , bo nikt ich wcześniej nie przygotował, magazynek nie był duży ale nie wiedziałem czego konkretnie szukać, jak to wygląda i gdzie jest (nikt nie wiedział) więc trochę mi to zajęło i kosztowało nerwów... Jednak udało się i z małym opóźnieniem ale dotarliśmy przed 18 do Wrocławia.

Szybka wizyta na wrocławski Rynek - szału na mnie nie zrobił, myślałem że to cos fajniejszego Zmęczeni dotarliśmy do hotelu po 21 , niedługo spać bo rano chcemy przygotować trochę jedzenia w hotelu i mieć na później. Liczę , że się to uda, bo z pomocą przyjdzie nam 'rice cooker' fajny przyrząd, który ze sobą zabraliśmy
Jak wszystko dobrze pójdzie to może uda się zwiedzić wrocławskie ZOO z rana , a potem od 15 już weryfikacje i następnie I dzień zawodów na MPJiW

Jutro pewnie więcej fajnych fotek ale późno wieczorem jak wrócimy z zawodów, a dzisiaj tylko szama - no cóż....znowu freestyle jak widać

Śniadanie - 4 całe jajka, 2 kromki chleba + sałata, trochę majonezu + po lewo mój poranny zestaw prozdrowotnych supli (brakuje vit c , ktora pije osobno bo mam w proszku)



Na trasę - robione samemu burgery z miesa wołowego, kotlety po okolo 150-170g + bułka + salata + pomidor + cebula i troche sosu na bazie koncentratu pomidorowego



Będąc w hurtowni SFD między śniadaniem, a tymi burgerami (pierwszego zjadłem dopiero około 16...) - musiałem się czymś posilić, wleciał jeden z ulubionych smakowo batonów TREC Booster (składowo juz dupy nie urywa )


Na Rynku sporo knajp i restauracji , wybraliśmy Sphinxa - wleciał kurak z grilla zapiekany z serem, mialem nie jesc frytek - ale za ładnie wyglądały wiec pochłonąłem całość :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pierwszy dzien robienia formy i McD To lubie. Kibicuje
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
MIska niezła
Odezwę się wt/śr. I podziałamy.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium