SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
domer
Myślałeś może o zabiegu endoskopowym przecięcia więzadła poprzecznego? Jak już nic nie pomaga, to chyba ostateczne rozwiązanie. Z reguły przynosi poprawę.


nie myślałem , bo na razie nie trafiłem na nikogo kto by mi coś takiego zaproponował , a ja się aż na tyle nie znam i nie orientowałem jakie opcje operacyjne wchodzą w grę, ale na pewno sobie o tym poczytam , czy dotyczy to tego rejonu nadgarstka , który u mnie konkretnie boli (chrząstka trójkątna) dzieki

od wczoraj wieczora ból nagle powrócił, obstawiam ze przez tego powerballa, ale dziś pisałem z fizjo i powiedział, że trzeba dac czasu trochę i min 2 tyg pociągnąć te ćwiczenia z użyciem oporu ..jedno wiem na pewno ,wk***ienie moje sięga powoli zenitu


Poszedłem po pracy pobiegać , rekord w tym roku 5km - 31:56 min (nadal nie jest to ciągły bieg, tak jak ostatnio główną częścią jest 6x 3.00 min biegu + 2 min chodu ), kolejnym razem zwiększę o 30 sek bieg ,zmniejszając o tyle chód



Po bieganiu szybkie foto aby mieć kontrolę nad tym co się dzieje z sylwetką na przestrzeni tygodni/miesięcy bez siłowni.




Dwie fotki jedzenia ,wczoraj wleciały takie kolorowe kanapeczki na śniadanie. Sporo roboty ale jaka przyjemność z jedzenia


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Nadal nie wygląda to tragicznie bez treningu . Zaczniesz trenować to ciało pewnie fajnie zareaguje :)
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Nogi żyją swoim życiem dalej! Mega!

A kanapki... mistrzostwo świata! Uwielbiam takie na wiosne/lato - obowiązek jest jeden - musi być na niej tyle warzyw, że po wzięciu w dłoń wszystko spada!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
DamiosL - no u mnie było wczoraj na styk ,ale specjalnie nie chciałem połowy zbierać z talerza więc sobie darowałem kolejne warstwy warzyw
nogi zaraz po bieganiu wiec dosc mocno napuchnięte

Domer - na szybko doczytałem , to o czym pisałeś to dotyczy raczej zespołu cieśni nadgarstka ;)

Gienek - chciałbym już powoli zacząć coś robić, nosi mnie strasznie ,a tu niestety lipa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Zgadza się. Myślałem, że właśnie masz z tym problem. W takim razie coś źle przeczytałem.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2353 Napisanych postów 5762 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 217563
Dokładnie, wróci i w 2miechy będzie poprawa o 180st
Zresztą tylko boczki podlane, resztę dopompować i moment dogoni nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
domer
Zgadza się. Myślałem, że właśnie masz z tym problem. W takim razie coś źle przeczytałem.


zostało to wykluczone przez mri i fizjoterapeute (mam zdiagnozowaną degenerację chrzastki trojkatnej nadgarstka), ale chyba znalazłem w koncu ortopede w lodzi - specjaliste od górnych kończyn , sprobuje sie do niego umowic na wizyte i niech zweryfikuje co tak naprwade mi dolega i jak to leczyć ;)


Wczoraj - miało byc wolne i poswiecone na regenerację, ale pogoda do dupy wiec pojechałem na siłownię z myślą wizyty na saunie tylko. Jednak skończyło się na 40min rowerka stacjonarnego , mobilizacji

Dzisiaj miala byc ta planowana regeneracja, ale jestem tak nabuzowany brakiem silowni i mnie po prostu nosi w dni wolne od pracy, pogoda dla odmiany świetna, wiec mimo iz planowalem bieganie jutro - to poleciało dziś, nad wodą więc zupełnie inaczej (na plus) się leciało. Z nogami jest co raz lepiej, dzis nie moge odpuscic rozbijania piłeczką/rollerem, ale to dopiero wieczorem bo teraz wypad do rodziców na obiad,a jutro chyba w koncu wolne




Takie tam posiłki wlatują



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958349
acha, czesto pakerzy wrzucacie zdjecia jak to promo jest na jakaś kure itp w popularnych marketach

tak wiec daje znac, ze w biedrze jeszcze jest promo na pieluchy -30% więc warto tatuśkowie do sklepów





a sprawdzilismy je ostatnio i są o klase lepsze niz pampersy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
w biedrze sa białe snickersy 1.79 podwojny. A w Piotrze i Pawle 7zl .

tam masz kure w paczkach po pieluchach bo więcej się mieści .

I kanaperki z wędliną i serem z pieca ajjjjjjjjj <3:D

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132164 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460693
Białe snikersy tzn że w białej czekoaldzie a w piotrze i pawle są białe ale zapewne almond (migdałowe)

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium