SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
spacerki z nową furą Synka już są , mamusia też musi powoli wdrażać się do aktywności i jest to idealna forma rekreacji i zabawy dla nas wszystkich

Wszystko ,zawsze się da pogodzić , taka prawda. Tym bardziej jak człowiek jest w miarę ogarnięty;) ja się o to nie boję zupełnie, tym bardziej ,ze mam ten luksus iż pracuje w domu, dziś np. przebudził nas około 5:45 (póki co jest bardzo systematyczny i je jak rasowy kulturysta co około 4h ) i już nie kładłem się spać tylko po prostu usiadłem do komputera i zacząłem pracować, w nocy równiez budzi mnie akurat na mecze nba ale tutaj już tylko Wielki Finał od 1.06 więc ostatnie kilka spotkań w tym sezonie . Gorzej jakby budził co godzinę, ale jak spi 3-4 h to na razie jest wręcz idealnie


Przy okazji powoli rozmyślam już o jakimś urlopie - zapewne we wrześniu , na spokojnie z Maluchem myślimy aby wyskoczyć w Bieszczady. O ile Tatry znam bardzo dobrze ,tak w tamtych rejonach byłem raz w życiu na 3 dniowej wycieczce gimnazjalnej
Może ktoś zaglądający tutaj do bloga jest z tamtych okolic, albo po prostu tam bywa i ma jakąś fajną miejscówkę do polecenia? Oczywiście w miarę na poziomie ,bo z 3,5 miesięcznym dzieckiem nie wyskoczę w środek lasu do jakiejś klimatycznej chatki, bez łazienki i bieżącej wody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Spacerki super sprawa pod warunkiem, że młody lubi mój syn w wózku dar się w niebogłosy

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Banan, Solina!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
no wlasnie najbardziej rozkminiam ten kierunek, jakbyśmy jechali we dwoje z Renią to nam w sumie obojętne jakieś tam luksusy , fajnie jak jest aneks kuchenny by samemu sobie robić michę ;) ale z małym ,jego pierwsze wakacje i dla nas sporo nowości - musimy mieć w miare wszystko pod ręką i ponad przeciętne miejsce do pobytu, zeby sie potem nie denerwować jakimiś pierdołami - tylko tak jak mamy to w planach, solidnie wyciszyć, 'odłączyć od świata' chociazby tego wirtualnego

jakbyś miał lub ktoś z zaglądających konkretne propozycje ,sprawdzonych noclegów to śmiało podrzucajcie tutaj lub na priv, jak nie to sam poszukam , termin raczej wrześniowy po 10.09 , ewentualnie sierpień ale może być wtedy za gorąco..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 177 Napisanych postów 1668 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 347377
Solinianka Villas & Spa. Sprawdzone, byłem, polecam. Byłem też rodzinnie m.in. z dwu letnią siostrą :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 349
Witam wszystkich. Jestem "nowy" na forum. Tak na prawdę to przebywam tu bardzo często od wielu lat ale jakoś nigdy nie założyłem konta do dzisiaj(za namową żony). Przechodząc do sedna. Miejscówka na wakacje którą polecił kolega jest ok. Można tam dobrze wypocząć i zjeść moje ulubione zapiekanki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 349
Dlaczego wrzucilo mi tylko 1/20 postu? Nie mam w tej chwili czasu żeby pisać jeszcze raz... Chodziło o BPC 157. Powiem tak... Zamawiaj już dziś bo to naprawdę działa. Pozdrawiam


Zmieniony przez - Frendzel13 w dniu 2017-05-30 10:16:15
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2644 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Frendzel jak znajdziesz chwilę to ja bym chętnie przeczytał
sam leciałem 2x250mcg,bo mam problemy z piersiowym ale jedynie przez okres 3tyg, po odstawieniu niestety problem wrócił, a teraz przymierzam się do kolejnego podejścia, tym razem przez dłuższy okres
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 8 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 349
Masz jakąś diagnozę i dobrego fizjo? To podstawa, bo jeżeli masz jakąś patologie o której nie wiesz to problem będzie powracal. Możesz trenować ale tak żeby nie czuć nawet najmniejszego dyskomfortu w tym miejscu. W skrócie to u mnie pomogło w 90% czytaj przestały mnie boleć wszystko co bolało a tych punktów było wiele. Został tylko bark i łokieć ale z nimi mam problem od 8lat także tu na cud nie liczyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Osobiście Bieszczady od kilku lat mnie zawodzą. O ile jeszcze kilka lat temu coś się tam działo, to dwa lata temu byliśmy i byem mega zawiedziony. Określę to jako hmm... totalnie nieprzygotowanie na turystów. Nawet plaża w Solinie była nie przygotowana...

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium