SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1883659

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
czyli trening sie sprawdza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 759 Wiek 38 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 5302
ktoś tu zabalował przez weekend ?!

Tytan, jest znany ze swojej wysokiej wytrzymałości mechanicznej w stosunku do niskiego ciężaru.

dziennik treningowy
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Droga_po_zdrowsze_jutro.-t1120358.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
W Kielcach na Binkowski GP

Jak same zawody Banan jesli chodzi i organizacje? Był faktycznie katering?


Zmieniony przez - BzykuDG w dniu 2016-07-24 21:29:34

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
my jeszcze w hotelu w Kielcach - wracamy dzisiaj po poludniu
Zawody mimo iz nie obsadzone w ilosci >100 osob to jakos wyjatkowo sie dluzyły , no i kameralna sala oraz ciemnosci troche wdawały się we znaki, dawno nie byłem już tak zmulony po zawodach, bylismy od 9 rano , rozpoczely sie okolo 10.40, potem krotka przerwa (40min) i skonczyly jakos okolo 18.15

Po powrocie ograniam relacje video z zawodów oraz nadrobie ostatnie dni w blogu , a takze musze zaczac nowy tydzien treningowy...ogolnie ostatnio cos spadek motywacji i przez to sie troche tutaj obijałem, ale postaram sie jeszcze raz zebrać i poprawić ;)

Bzyku - ja to na takich zawodach to wiesz ,nawet na 5 min nie odchodze od swojej miejscówki, mamy za dużo sprzetu do relacji by to robic, wiec nawet nie widzialem stoisk ktore byly z 5m od nas i wystawiało sie tam kilka firm, cateringu tez nie widzialem ale nie mowie ,ze go nie bylo bo po prostu nie chodzilem dookoła ,może Marian cos wiecej widzial :)

Do usłyszania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609917
szału nie było na tych stoiskach wiec nie masz czego załaowac za dawmo nic nie dawali, nie no kawałem batonu i jakies sałatki na spróbowanie:D

a tak to jeszcze stroisko mordexa, jakies inne ciuchy, makarony, i 2-3 stoiska z suplami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Ehh to szkoda, że mordexa nie widziałem , mam od nich spodnie do treningu takie oldskoolowe i bardzo fajnie mi się w nich trenuje coś bym sobie pewnie kupił..


Wracamy - mam nadzieję - do konkretnego trenowania , dobrej michy i życiowej formy za około 7-8 tyg.
Ostatnio niestety jak to w okresie letnim dużo pokus dookoła, to jakiś grill, a to mój rocznik (i znajomi) mają 30tki w tym roku i ciągle coś , do tego wyjazdy służbowe ,gdzie mimo chęci też nie do końca wszystko jest na zdrowo i dietetycznie...postaram się od jutra już ogarnąć bo dzisiaj jeszcze nie było kolorowo - co poniżej na fotkach żarcia %)

Wyjazdów służbowych nie będę miał do połowy września, albo i początku października. Zależy czy będę jechał na Strzegom bo to blisko wesela i możliwe, że będziemy mieć wtedy wolne.
Jest plan poprawy i nawet mam pomysł by sobie za każdy nieplanowany 'czit' lub tym bardziej pójście w balet nałożyć karę już ja coś wymyślę i nie zamierzam, zresztą jak to było do tej pory, oszukiwać ani siebie, ani przeglądających tego bloga. Oby do tego nie doszło i po prostu odpowiednio zabaluje na koniec września

Cheat meal / day - od teraz tylko za zgodą Przemka , który ma mi dzisiaj podesłać nową rozpiskę diety , więc jak ją otrzymam to wrzucę do bloga.
Mam już całościową rozpiskę treningu ,ale nie będę wrzucał jej dokładnie tutaj ponieważ w niektórych dniach muszę coś pozmieniać pod siebie. Będą za to od początku do końca wypiski z danego dnia.

Ogólnie są 3 różne zestawy na treningi:
- klata + plecy
- barki
+ ramiona
- nogi
Co daje razem 9 różnych rozpisek, będę je oznaczał na swoich screenach jako A,B,C
Trening 5x w tygodniu.

Podkręcam także od dzisiaj interwały z 8 na 10 serii po 25sek (sprint) / 35sek (trucht) oraz po tych interwałach zwykłe aero , ktore ma na celu uspokojenie tętna z 10 na 13min

Dzisiaj rozpocząłem najmocniejszym z zestawu klata+plecy (A):



Ten trening akurat robiłem jakoś z tydzien temu, ale zamierzałem po prostu rozpocząć plan na nowo i lecieć od początku a nie środka układu danych dni w tygodniu. Tam gdzie mogłem dorzuciłem ciężaru, starałem się trzymać przerwy na tyle ,aby nabrać trochę sił, bo jednak ciężary nie były jakieś malutkie ale wszędzie też był zapas. Z wyciskaniami i tak od lat nie szaleję, a przy moich skłonnościach do problemów z barkami , niewyleczonym stawem łokciowym ogólnie muszę nastawić się bardziej na technikę, przerwy, intensywność niż dorzucanie ciężarów....może kiedyś jeszcze się to zmieni jak się kiedyś ponaprawiam.


Odnośnie weekendu, jak pisałem wzięliśmy sobie ponownie 1 zestaw na głowę cateringu od Kamila Kluszczyńskiego http://kluszczynskifitcatering.pl/ - polecam, wszystko tym razem zjedzone i nie było problemów z przechowywaniem. W piątek rano dostaliśmy pojemniki , w hotelu była na szczęście lodówka w pokoju więc żarełko poszło w sobotę po południu i niedzielę w czasie zawodów m.in było to:





Do tego pyszna ,chyba buraczkowa zupka z jajkiem , którą jako jedyny posiłek zjadłem już w piątek po podgrzaniu bo na zimno byłaby pewnie średnio smaczna.


Po zawodach w niedzielę,a także dzisiaj od rana do wieczora wpadło kilka 'innych' posiłków



pierwsza część hotelowego śniadania , drugiej zapomniałem zrobić zdjęcie


Po powrocie w okolice domu, wizyta u rodziców, którzy akurat wrócili z urlopu i coś co marzyło mi się od dawna



Pewnie dzieki temu co powyżej + 20 g all nutritrion hero pumpa , pompa na treningu była okrutna. Nabicie jakiego dawno już nie miałem, żyły powyłaziły pięknie, no cóż chociaż taki plus tego wszystkiego


Jutro w planach trening BARKI + ŁAPY (C - czyli bardzo wysoki zakres powtórzeń)
,



Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-27 09:45:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Cheaty za zgodą Przemka, chodzi o konia ?

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
nie o prz1993 - Przemka Górynowicza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 571 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7442
Gdzie mozna dorwac takie pojemniczki na posilki (te czarne z przedzialkami) ?

Pomoglem w jakis sposob ? Daj soga :)

mtzwrn - road to rippedbody / aktualnie: IF:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_mtzwrn__road_to_ripped_body-t1122992.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium