SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] by Banan - str 755 ogarniam się pod ten 2022 ;)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1884575

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
MARIAN 17
Wpadaj na ten urlop w góry, zahaczysz o mnie, potrenujemy, skonczy do energylandii i powozimy dupy bo tez jeszcze tam nie byłem


Marian - rozważam góry właśnie jakoś na jesień ,albo I połowa września albo października - to sie okaze pozniej, bo inne obowiązki na głowie.
Tym bardziej , że poznaliśmy na Krecie na koniec wyjazdu bardzo sympatyczną parę, jak się okazało gość z Zakopanego, dziewczyna z Krakowa i ma kozackie apartamenty - świeżo wykończone koło Nosala, szybko złapaliśmy kontakt i chcemy go utrzymywać więc już nas do siebie zapraszał. https://www.facebook.com/Apartamenty-Rozeta-Zakopane-1697077583862466/?fref=ts naprawdę fajnie wyglądają i już dla nas rzucił jakieś promocyjne , bardzo przystępne ceny
Ogólnie na Krecie bardzo dużo Polaków ,ale większość to starsze osoby lub jakieś grupki osób, ale z nimi od razu złapaliśmy wspolny język i jak się okazało kolega kojarzył nawet SFD i tym samym moją skromną osobę

Przy okazji gdybym się tam wybierał na pewno zahaczymy też o rejony trochę bliższe a może jakiś łączony wypad na kilka dni w Twoje okolica i na kilka dni do Zakopanego wyskoczymy
Energylandia brzmi zacnie, też tam nie byłem a trochę się można rozerwać




Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-04 13:56:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
no to ciśniemy

wcześniejsza pobudka
śniadanie
2h pracy
suple, czyli standardowo 10g bcaa 8:1:1 AllNutrition + 10g bcaa max support AN + trochę argininy SFD i 3 kaps Burn4All
i na trening
po treningu dalsza praca, az do teraz

Dzień HC - plecy , póki co zapoznaje się z nową siłownią i sprzętem , którego jest znacznie więcej niż na poprzedniej siłowni Dzisiaj potestowałem hammery w serii łączone i muszę powiedzieć , że jestem bardzo zadowolony. Oczywiście to pierwszy trochę mocniejszy trening po 2 tyg labie więc będę się starał także zwiększać obciążenia od kolejnego tygodnia, jak mocy starczy ;)



Jak widać szybki trening i takie mają być, dzisiaj 40min , chwilę łydkę i potem interwały + dodaję po nich kilkanaście minut zwykłych aerobów (lub rower którym będę wracał z siłki jak tylko kupię blokadę do niego akurat obecnie na siłownię mam około 3,5km więc jakieś 10-12 min rowerkiem jak znalazł w ramach rozgrzewki i po skończonych interwałach)

Micha - już z obciętymi 200 kcal ,czyli około 3100kcal






Mam nadzieję ,ze uda mi się ją obecnie ujednolicić czyli w dany dzień HC/MC/LC będą podobne posiłki tylko oczywiście o trochę innych proporcjach.
Dzisiaj przede mną jeszcze posiłek nr 5 i na noc B+T





Zmieniony przez - Banan w dniu 2016-07-04 17:56:28
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
Kurde stęskniłem się za tym jedzeniem i treningami, koniec z urlopową labą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No i szamka wyglada smakowo!

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
kurczak w przywiezionej z Krety przyprawie - mixie do kurczaka, niestety nie ma podanego dokladnego skladu a jest petarda! przepyszny wychodzi

nalesniki dopiero 3 proba ,ale juz dzieki Twoim prostym radom o proporcjach wyszły znacznie lepsze , do tego w srodku borówki ktore jem pierwszy raz w tym roku - miazga!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
naleśniki, najlepsze co może być , do nalesnika można wrzucić poprostu wszystko a i tak będzie mega dobre :)

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
No widze, ze naleśniki klasa juz hehe. Ja teraz do nalesnikow daje kurczaka z warsywami, polewam całość sosem klonowym z Myprotein i posypuje chilli . Całość w formie tortilli.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też dziś sobie zrobię chyba naleśniki, bo narobiliście ochoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958364
ja zrobiłem ponownie, znowu z owocami ale takiego bardziej wytrawnego też muszę kiedyś spróbować
Dziś jednak ich nie fotografowałem, jeden się rozleciał podczas przekładania :/ i w koncu go jadłem jak omleta na dodatek w kilku kawałkach

Jutro dzień LC w którym mam wbrew pozorom największy problem z jakimiś sensownymi posiłkami...obcięte 50g daje mi 100g wegli na dzien wiec jeszcze nie jest tak źle cos tam mozna dodać ;)

Kupiłem sobie nawet dziś prawdziwy twaróg wiejski w takim sporym kawałku coś koło 750g (20g B, 2g ww i trochę tłuszczu ale już nie pamiętam czy 0,5 czy wiecej) i wrzuce go sobie jutro z 250g na jeden posiłek + dodatki do smaku

Do tego wjedzie pewnie sporo mięsa bez węgli (tyle co z warzyw), no i odchudzone wersje omleta czy naleśników.

Rozważam bardzo mocno ten trening 5x w tygodniu ,wtedy miałbym pewnie tylko 2 dni LC w tygodniu (zgadza się Przemek?) ,a 2 dni HC i 3dni MC lub coś w podobie. Jednak już wiem że kolejny weekend wyjazd 3 dni , potem doszedł kolejny weekend wyjazdowy i raczej do zakończenia tych zawodów w lipcu ciężko będzie mi trenować 5x w tygodniu , bo i tak by mi się coś poprzesuwało, więc chyba dopiero od końca lipca.

Pokombinowałem dziś trochę z treningiem klatki, podejrzałem u Przemka i z racji iż na nowym FitFabric mam całą gamę hammerków i różnych maszyn to będę korzystał z tych dobrodziejstw , klatka spompowana swietnie wieloma ćwiczeniami, w tym dwoma różnymi seriami łączonymi (miała być jeszcze trzecia ale już nie chciałem przedłużać a i tak z racji kilku nowych cwiczen/maszyn ,trening wydłużył się do 50min + reszta poza tym typu brzuch, interewały, aero).
Chcę by był on jak najbardziej intensywny i dzisiaj na pewno jestem w stanie to przyspieszyć, za tydzień powinno być lepiej.

Bicepsy dość delikatnie, ale już nie będę się powtarzał, że cały czas coś z łokciem jest nie tak, mam iść na rezonans ale to dopiero na jesień sobie ogarnę,a póki co trenuję jak trenuje , wazne ze nie boli i mogę to robić. Jednak dziś tymi dwoma ćwiczonka tak go spompowałem (chyba to zasługa wczorajszego HC day) że przy trenowaniu brzucha i zwisie na drążku, największym problemem było utrzymanie się na tych dopompowanych łapkach











Jutro z rana ambitny plan obudzić się wcześniej i na aeroby wybrać się na siłownię ,bo w domu cięzko będzie mi się pewnie zebrać na rowerek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Kuba odnośnie klaty, w moim najlepszym okresie, czy etapie życia, rozwijałem mięsie klatki piersiowej atakowałem je pod różnymi kątami podchwytami nachwytami sztangietkami , szerokością wyciskań czy rozpiętek, łączyłem rozpiętki z wyciskaniem , zero ławki poziomej.


Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-07-06 08:51:38
1

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Split 4 dni staż okolo 2 lata bf 15 93 kg

Następny temat

Wybór planu na siłę-masę.

WHEY premium