SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] bialutki21- bieganie i budowanie jakościowej masy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15787
Siemanko,
Dziś po wciągnięciu śniadania, ruszyłem na zakupy do końca tygodnia. Zawsze oszczędność czasu. Po obiedzie wpadł trening pleców. Muszę przyznać, że był kozacki. Podciąganie na drążku ciągle odstaje, ale reszta poszła masło. Po siłowni zjadłem i postanowiłem pojechać na działeczkę troszkę ogarnąć. Wybrałem się rowerem, dojechałem wyciągnąłem sprzęt i co? Oczywiście zaczęło lać... Pogoda nie rozpieszcza w tym roku i nie wiem kiedy mi się uda pozrywać porzeczki, a w piwnicy zaczynają się robić prześwity i byłoby jak znalazł na nowe dżemiki. No cóż jutro zrobię kolejne podejście, mam nadzieję, że się uda. Na wieczór pewnie obejrzę jakiś serial lub trochę poczytam, albo to i to Dobra nie ma co tu więcej pisać, wrzucam trening i szamę. Pozdro!
Zakupy

Trening
Plecy
MC: 75x5 85x5 95x5 115x5 ,5
Podciąganie na drążku z obciążeniem: 5kg x8,8,8,7
Wiosłowanie sztangą: 55x12,12,12
Ściąganie drążka do klatki piersiowej: 75x15,15,15
Przyciąganie uchwytu wyciągu dolnego: 70x20,20,20
Szrugsy: 22.5x15,15,15
uginanie nadgarstków podchwyt i nachwytem 3 serie 12kg max
Po treningu rolowanie
Szama
Na śniadanie jajecznica i zielsko

Obiad, duszony schab w pomidorach

Po treningu, placki owsiane z sosem zero

Kolacja, soczewica z boczkiem i kaszą gryczaną. Przekozackie, zagości u mnie częściej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15787
Siemanko,
Dziś wpadł trening biegowy. Zrobiłem kilka rytmów, niestety dosyć mocno wiało... Po południu popracowałem trochę na działce. Na szczęście miałem wspaniałą pomoc Za porzeczki pewnie wezmę się w weekend. Przygotowałem szamę na jutro do pracy i to tyle. Wrzucam trening i michę. Pozdro!
Trening

Szama
śniadanie, omlet wytrawny

obiad, wołowina z pieczonymi ziemniakami

płatki jaglane z odżywką, wiórkami kokosowymi, śliwką, bananem i masłem orzechowym

wątróbka z surówka i buraczkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15787
Siemanko,
Dziś 12h w pracy na dzień i niestety znowu się nie wyspałem... Jedynie 2h snu. Jednak nie miało to na szczęście przełożenia na mój dzisiejszy trening klatki i barków Pisać nie ma o czym, jak to po całym dniu w pracy zrobiłem jeszcze jeden posiłek w domu, włączę jakiś serial i pójdę odespać. Wrzucam trening i szamę. Pozdro!
Trening
Fajnie dzisiaj dipsy poszły, nareszcie zrobiłem założoną liczbę powtórzeń, gdyby nie OHP byłby to trening idealny.
Wyciskanie sztangi skos dodatni:55x5 65x5,5 75x5,5
Wyciskanie hantli skos dodatni: 27.5x8,8,8,8
Wyciskanie hantli ławka pozioma: 22.5x12,12,12
dipsy: 10x15,15,15
rozpiętki na bramie ławeczka skos dodatni: 15x20,20

OHP: 40x5,5,5 50x4,4
Unoszenie hantli bokiem: 11x10,10,10,10
Face pull: 20x20,20,20

Wznosy kolan 3 serie

Szama
Zestaw do pracy, sałatka jajeczna z makrelą do tego chleb; leczo z makaronem; omlet z piekarnika

Podudzia z kurczaka, pieczone ziemniaki, surówka i małosolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2563 Napisanych postów 5105 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78230
Fajnie się sylwetka prezentuje, dobry bf!
Fajnie barki zawsze wychodzą. Muszę przeczytać jak je trenujesz bo ja od początku mam z nimi problem!

Jako biegacz przypomnę Ci, że trening biegowy nie może być w jedynym dystansie i tempie bo spowolnisz rezultaty. Biegaj długo i wolno, biegaj i krócej i szybciej, pod górę i z górki żeby zaskakiwać organizm.
Najlepiej biegaj daleko i szybko

Ja dzisiaj miałem ostatni bieg, mam nadzieję że nie ostatni w życiu. 26km zrobiłem na pożegnanie.
Taki bieg pełen retrospekcji po moim ulubionym parku gdzie wszystko się zaczęło kilka lat temu będąc jeszcze grubym słoniem.
W poniedziałek operacja kręgosłupa i tysiąc pytań bez odpowiedzi.
Jutro pożegnam kolarzówkę.
Ciekawe kiedy znów i czy w ogóle wrócę...


Póki co, kibicuje Tobie i innym zawodnikom!
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15787
Siemanko,
Dziś bardzo pracowity dzień. Do południa wpadł trening biegowy, a później wziąłem się za ogarnięcie strony na Facebooku. Od dzisiaj oficjalnie z nią ruszyłem. Będę pisał na niej własne przemyślenia dotyczące diety i treningu. Będę także relacjonował moje przygotowania do maratonu. Wieczorem odwiedził dziadków i wyszło z tego grillowanie rodzinne. Wrzucam trening i szamę i dalej ogarniać stronkę. Pozdro!

Trening

Szama
naleśniki gryczano-ryżowe z musem jabłkowym i sosem zero

karkówka zapiekana w kiszonej i ziemniaki

płatki jaglane

kiełbasa z grilla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15787
Siemanko,
Dziś było DNT, więc zmniejszyłem kcal do 2400 i węgle poniżej 100. Popracowałem trochę na działce, skoszona trawa, zbieranie porzeczki i wieczorem zrobiłem dżemy i to wszystko. Wrzucam szamę.

Szama
Zapiekanka jajeczna z salami i warzywami

Bigos z mielonym z łopatki wieprzowej

Siemianka

Grillowany kurczak i surówka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15787
Cześć Tomasz!
Mam nadzieję, że wszystko potoczy się dla Ciebie dobrze i wrócisz jak najszybciej! A co do biegania, to ostatni okres był taki, że biegałem takie same dystanse w jednym tempie, ponieważ czułem, że pora odpocząć. Teraz zaczynam już przygotowania do maratonu i będą różne długości i prędkość biegania. Pozdrawiam i powodzenia!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15787
Siemanko,
Dzisiaj się zważyłem i zmierzyłem. Waga wróciła do normalności 76.4 kg pas w dół 81 cm. Waga jeszcze pewnie szybko nie ruszy, ale na razie to i dobrze przynajmniej zejdzie ten najtrudniejszy do zjechania tłuszczyk z boczków. Wyjście do biedry po zapasy na 4 dni i po południu wpadł trening nóg, na siadach znowu poszło słabiutko. Szama do pracy na jutro zrobiona, więc wieczorem obejrzę sobie Grę o Tron i spać Wrzucam szamę i trening i wszycho na dziś. Pozdro!
Trening
Przysiady high-bar: 85x5, 95x5, 105x5,5 115x3
Wykroki: 25x8,8,8,8
Prostowanie nóg na maszynie:35x20,20,20
hip thrust: 70x15,15,15
MC na prostych: 75x8,8 85x8,8
Prostowanie tułowia na ławce rzymskiej: 15x15,15,15
Wspięcia na palce ze sztangą: 120x10,10,10
Łydki suwnica: 80x20,20,20

Szama
śniadanie, sadzone na salami

obiad, kotlety mielone z łopatki wieprzowej i ziemniaki + koktajl

kasza jaglana, wiórki kokosowe, masło orzechowe, śliwki, banan, odżywka białkowa, wafle ryżowe z dżemem porzeczkowym i monster zero

kolacja, ryż z tuńczykiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15787
Siemanko,
Dziś po 12h w pracy, wpadł pierwszy trening z planu przygotowań do maratonu. Lekki trening 8km po szosie. Po treningu zrobiłem kolację i to wszystko na dziś. Wrzucam trening i szamę.
Trening

Szama
Zestaw do pracy, omlet low-carb, mielona karkówka z warzywami, płatki jaglane

Kurczak z grilla, makaron, pomidor, cebula, kapusta pekińska, ketchup
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 99 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 15787
Siemanko,
Wczoraj byłem padnięty i postanowiłem się położyć już przed 22, wyszło mi to na dobre. Pospałem 9 godzin, dzięki temu nabrałem energii do działania. Poświeciłem trochę czasu na poszukanie fajnych przepisów, więc teraz będę mógł troszkę pokombinować. Korzystając z pogody, wyszedłem pokręcić się trochę po mieście i zaczerpnąć słońca. Do południa miałem już zrobioną miskę do pracy, więc po obiadku miałem troszkę czasu żeby pobawić się przy stronie na facebooku. Przed pracą wpadł mój ulubiony dzień treningowy, czyli klatka i barki. Dzisiaj przypadła progresja, niestety już tak nie idzie do przodu, będzie trzeba trochę zwolnić z ciężarami i poczekać na przyrosty masy Na dziś to tyle, pozdro!
Trening
Wyciskanie sztangi skos dodatni:60x5 70x5,5 80x4,3
Wyciskanie hantli skos dodatni: 30x8,8,8,8
Wyciskanie hantli ławka pozioma: 25x12,12,12
dipsy: 10x15,15,10
rozpiętki na bramie ławeczka skos dodatni: 15x20,20

OHP: 40x5,5,5 50x4,3
Unoszenie hantli bokiem: 12x10,10,10,10
Face pull: 20x20,20,20

Szama
Szakszuka

Schab duszony w pomidorach z kaszą gryczaną

Do pracy omlet owsiany i ciasto z przepisu Miss, mega kosa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Hardcorowy trening wg MONSTER DIABLO

Następny temat

Deload :P

WHEY premium