SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

[Dziennik konkursowy] - GingerBee i popuri od spasionego bąka do zgrabnej pszółki

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Ilość wyświetleń tematu: 331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 625
CZWARTEK

Zaczynamy! Już wiem, że nie będzie lekko, najpierw pomyślałam, że co to dla mnie, lubię wyzwania, ale potem dotarło do mnie że lubię też leżeć plackiem i wpieprzać słodycze, więc trochę to się kłóci. Zmienność kobiet jest niezmienna, więc sinusoida od "jestem tłusta" płynnie prowadzi do "i wyj*bane". Zawodowo zajmuję się pszczołami, jestem insemiatorem, czyli w skrócie masturbuję trutnie aż do ich zgonu, a potem staram się nie zabić matki igłą. Dodatkowo lubię dłubać w paznokciach, co czasem zajmuje więcej czasu niż powinno hobby. Przygoda ze sportem zaczęła się w momencie, w którym na wadze wyświetlił się napis "wchodzić pojedynczo"... Na studiach mieszkałam nad pizzerią, więc sami rozumiecie... Potem schudłam. Dużo. A potem równie dużo przytyłam, bo magisterkę napędzałam nutellą. Jestem bardzo trudna w diecie, bo nie mam absolutnie żadnych utartych nawyków, wszystko jest zmiennie.

Cel: schudnąć i nie utyć Zredukować "na stałe" i mądrze, nie rzucam się że schudnę 20 kilo, wystarczy, że schudnę 5 i to będzie sukces na miarę zdobycia Mount Everestu. Chciałabym też doprowadzić do porządku żoładek, nauczyć się co mi nie służy. Ponadto zwiększyć mobilność szczególnie w stawach biodrowych, by na pole dance nie być kłodą.

Klatka: 88
Biust: 94
Pod biustem: 77
Brzuch: 87
Talia: 78
Pupa: 104
Biodra: 100
Ramię: 30
Przedramię: 24
Udo: 66
Łydka: 39

Dieta przez pierwszy tydzień będzie wbiciem się w rytm. Zaczynamy od 1500 kcal. Szczegóły wkrótce, jak tylko dostanę szablon.

1. Jajka
3 jajka i pseudosałatka z pomidorem i ogórkiem

2. Mielony
100 g szynki + 100 g ziemniaków
3. kanapki
100 g twarożku +bułka

W moim przypadku pole dance (3 razy w tygodniu) i 3 razy siłownia, raz w tygodniu trening mobility.
Wczorajszy trening był jeszcze poza planem, więc nie będę go opisywać.
PUSH

- Odpormax (czosnek, olej z wątroby rekin, witamina D)
- Biotebal
Suple dobierzemy w przyszłym tygodniu.

zdjęcia:

Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2019-03-18 08:27:30
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6929 Napisanych postów 144800 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1163967
szkoda ze nie ma jeszcze zdjec chocby tych ankiety
pomysl o tym, zeby dorzucic na pierwsza strone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 13 Wiek 27 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 625
TomQ-MAG
szkoda ze nie ma jeszcze zdjec chocby tych ankiety
pomysl o tym, zeby dorzucic na pierwsza strone

Jasne, poprawię to ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
popuri Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1508 Napisanych postów 28331 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 277942
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1925 Napisanych postów 48635 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 487504
Jak Tomq dorzucić zdjęcie i wszystko spoko (ja albo Tomek umieścimy w pierwszym poście)

powodzenia

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 3607 Napisanych postów 41499 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 336265
Powodzonka życzę i obserwuję
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
Instruktor Kulturystyki

http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3516 Napisanych postów 5671 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 222715
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9045 Napisanych postów 112339 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1360104
Jak fotki będą też będę śledził
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 80 Napisanych postów 7429 Wiek 37 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 61516
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
...
Napisał(a)
Usunięty przez BPL-G za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suplementacja