SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wojtek / IIFYM - vol. 1

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 637533

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 9056 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 98428
Ciekawe zjawisko.
Po drugim posiłku, który kończyłem miską ryżu z owocami około 21:20 czułem się mega najedzony, a tu za 1:30h czekała mnie kolejna porcja...
Żeby zamknąć okno w czasie, odwróciłem kolejność.
Kiedy ziemniaki z kurą jeszcze się piekły, to miałem gotowy ryż z serkiem, jabłkiem, czekoladą i cynamonem.
Ryż na deser u mnie ciężko wchodzi - tzn bez problemu wjeżdża, ale potem mam problem, żeby wstać :)
Dzisiaj najpierw ryż z musem, potem ziemniaki z kurą i fasolką.
Kurcze, jakby nigdy nic... Wiadomo czuje się mocno najedzony, ale bez historii...
Czy jest jakaś zależność w tym w jakiej kolejności pokarm trafia do żołądka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 10132 Wiek 45 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 68495
WojtekA4

Tak. Reakcje biochemiczne w organizmie. Różne rodzaje pożywienia prowokują organizm do odpalania produkcji odpowiedniego zestawu odczynników (enzymów, hormonów). Np. źle jest jeść więcej na podbitej insulinie - o ile dobrze to rozumiem. Organizm lepiej radzi sobie z niedoborem niż nadmiarem. Było nie jeść

------------------------------------
Сила это способность
http://www.sfd.pl/Kettlebells_Sztanga_Bieganie_Sila_dla_cierpliwych_By_MaGor_Vol3-t1078817.html
Spis treści i indeksy:
https://dl.dropboxusercontent.com/u/69665444/sfd/pub/dziennik/spis_tresci.html
http://www.sfd.pl/Pomoc_dla_małego_Igorka__serdecznie_zapraszamy_!-t1022615.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 9056 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 98428
Ale mi właśnie dobrze z tym - z taka konfiguracja Jeść lubię i bede
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 6539 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61632
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33212 Napisanych postów 272058 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1367488
WojtekA4
Ciekawe zjawisko.
Po drugim posiłku, który kończyłem miską ryżu z owocami około 21:20 czułem się mega najedzony, a tu za 1:30h czekała mnie kolejna porcja...
Żeby zamknąć okno w czasie, odwróciłem kolejność.
Kiedy ziemniaki z kurą jeszcze się piekły, to miałem gotowy ryż z serkiem, jabłkiem, czekoladą i cynamonem.
Ryż na deser u mnie ciężko wchodzi - tzn bez problemu wjeżdża, ale potem mam problem, żeby wstać :)
Dzisiaj najpierw ryż z musem, potem ziemniaki z kurą i fasolką.
Kurcze, jakby nigdy nic... Wiadomo czuje się mocno najedzony, ale bez historii...

no to się tego trzymaj

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-rafaltreningi@protonmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kabo9 Doradca
Ekspert
Szacuny 3368 Napisanych postów 12958 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1135530
WojtekA4

Coś tam rosnę, widzę po ciuchach, które przed chwilą kupowałem, bo wszystko było za duże, a teraz znowu te nowe robię się za małe, a stare wywaliłem :D

ja wywaliłem te skrajne duże, te średnie nie wywalałem, bo czułem że na masie mogą się jeszcze przydać, były jak znalazł. teraz też nic nie wywalam a część spodni nie nadaje sie do chodzenia nawet w pasku,
Garniaków mimo że nie chodzę mam 3 rozmiary bo były jakieś okazje, spodni chyba ze 4 różne rozmiary, a koszulki od M do XL
co zrobić, takie hobby

Zmieniony przez - kabo9 w dniu 2015-10-14 08:31:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 6539 Wiek 42 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 61632
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
U mnie najgorzej jest z górą.
Klatka wystrzeliła i już jest +9cm w porównaniu z końcem redukcji (chociaż wizualnie dalej bida), co nie muszę pisać jak się przekłada np na koszulę :)
Siedzę właśnie w takiej przyciasnej, gdzie guziki się rozjeżdżają ;)

Zmieniony przez - WojtekA4 w dniu 2015-10-14 08:43:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 349 Napisanych postów 9131 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 110856
Tylko nie mów, że znowu chcesz na redukcje

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
A po co?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na czczo, a okno żywieniowe

Następny temat

Geneza IIFYM (If It Fits Your Macros)

NutLove