SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wbrew zasadom wbrew fizyki prawom / TRENING BEZ MASECZKI STR 117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193302

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
A no to niewiele się pomyliłem ale menu całkiem fajne. No tego drugiego posiłku to nie dało się odgadnąć.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
TRENING ŚRODA JAKOŚ PRZEDPOŁUDNIOWO

1.MARTWY CIĄG UGIĘTE NOGI
45(40) X 6
50 (45) X 6
55(50) X 6
60(55) X 6
65(60) X 6 odstawilem kreatyne, witamine D bo słonce , zapas sił nawet był i taka słodziutka brunetka na siłowni,wiec korciło wrzucic te 70kg ,ale sie pohamowałem

2. WYKROKI ZE SZTANGĄ NA BARKACH
32,5 X 8 (30)
32,5 X 8 (30)
37,5 X 8 (30)
37,5 X 8 (30) WYKONAŁEM TO JAKOŚ,ALE UWAZAM ZE NIEPOTRZEBNA BRAWURA Xd BRUNETKA JAK SIE OKAZAŁO, BYŁA Z CHŁOPAKIEM, TROCHE ZAPUSZCZONYM. BARDZIEJ NIŻ ŁADNA NIUNIA NA SIŁOWNI, MOTYWUJE TYLKO ŁADNA NIUNIA Z KIEPSKIM FACETEM HAHAHA

3. WYCISKANIE SZTANGIELEK LEŻĄC NA ŁAWCE SKOŚNEJ DODATNIO
15 X 10
17,5 X 10
20 X 10 CIEZKA SERIA ,progresja potwórzeń, ostatnio było po 8

4. WYCISKANIE SZTANGI STOJĄC - tu widze ze mam braki techniczne,moze uzywam za duzego ciezaru, czuje ze to pracuje tak byle jak.
25 x 8
25 x 8
25 x 8

5. UGINANIE PRZEDRAMION ZE SZTANGIELKAMI Z SUPINACJĄ NADGARSTKÓW
12 X 10
12 X ? (EH TE KOBIETY...)
12 X 10

6.POMPKI ODWROTNE
10 POWTORZEN X 3 SERIE

7. PLANK
3 X ? nie biore juz stopera na silownie, intuicyjne robie przerwy zamiast liczone 60-90 sekund
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
Nie patrz na niunie na siłownie tylko trzymaj się wytycznych planu to jest najważniejsze A z niunią trzeba się umówić, a nie oglądać

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
haha :D wiem, sory to moj testosteron. Umawiam się z taką jedną nawet,tamta niestety zajęta :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
TomaszAZ
haha :D wiem, sory to moj testosteron. Umawiam się z taką jedną nawet,tamta niestety zajęta :D


he he no tak ale podczas treningu musi być skupienie na treningu, a nie na okolicznych kobietach choć w trakcie przerwy można spojrzeć

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
sobota ani niedziela niecwiczaca stety lub niestety. Byłem u rodzinki na zakonczenie majowki , troche w strone podchala, piwka wchodzily jak nigdy :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
TomaszAZ
sobota ani niedziela niecwiczaca stety lub niestety. Byłem u rodzinki na zakonczenie majowki , troche w strone podchala, piwka wchodzily jak nigdy :D


Czasem trzeba sobie dać luzu trochę podjeść lepiej aby regeneracja się poprawiła. Ważne żeby to był w miarę aktywny wypoczynek

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
kopalem w pilke i gralem w badmintona :D myslelismy o wejsciu na góre,ale to nastepnym razem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6503 Napisanych postów 62294 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777624
TomaszAZ
kopalem w pilke i gralem w badmintona :D myslelismy o wejsciu na góre,ale to nastepnym razem :D


Aktywny wypoczynek poprawia regenerację i tak należy spędzać wolny czas jeśli tylko to możliwe.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
zdjecia bedą zaraz :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4dniowy split do oceny

Następny temat

Kobieta a siłownia

WHEY premium