SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wbrew zasadom wbrew fizyki prawom / TRENING BEZ MASECZKI STR 117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193084

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
TomaszAZ
Rion,jestem zarĄbiscie nie zadowolony ogolnie z tego przebiegu makrocyklu masowego... przybylo masy glownie w brzuchu, myslisz ze to wina tak slabych ciezarow?


Wiesz czynników może być sporo ale skoro z zawodu jesteś dietetykiem to błędów w diecie nie podejrzewam więc jedynym sensownym pomysłem jest trening.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
TomaszAZ
50 kg, w sobote


To w kolejnym treningu już powinna być dokładka ciężaru. Nawet symboliczna np 2,5kg ale musisz dokładać ciężar bo będziesz stał w miejscu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
TomaszAZ
Wiem,trenuje jak pi*da :D mialem troche przemyslen wczoraj , zaryzykuje troche, w czwartek ide tez do tej trenerki miejmy nadzieje ze poprawi moja technike i zmniejszy obawy


Ale powiedz mi z czego wynika taki stan rzeczy czyli tak powolny progres? Obawiasz się techniki wykonania czy może jest jakiś dyskomfort?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
obawiam sie ze sa błędy w technice, niekiedy też bóle w kolanach albo kregoslupie, choc ostatnio w miare spokoj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Generalnie ludzie się boją ciężarów ale u Ciebie ten progres jest bardzo wolny. Teraz mam chłopaka w martwym ciągu z 30kg do 80kg w 5 tygodni, pewnie mógłby więcej ale celowo mu limitowałeś ciężary.
Kiedy masz ten trening personalny?

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no wiem... mialbyc w czwartek ale bedzie w poniedzialek. Dzis ide na nową silownie, bede zwiekszał ciezary, pamietam jak wazylem ok 70kg, zyleczka a w MC 90-95kg, w ostatniej serii ciezko było i mimo ze to nie ejst jakos duzo to bardzo mnie to cieszylo, w przysiadzie 65-70 , a wyciskanie lezac jakos 60-65
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Ale co sprawiło, że te ciężary poszły w dół tak znacznie. Bo teraz martwy robisz połową tego więc z czegoś musi wynikać ten spadek.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Chyba psychika. Wiesz do 90kg w martwym ciagu to ja dochodzilem w pol roku albo wiecej :) ja dokladnie to pamietam. Z pol roku samemu w piwnicy, gdzie mialem tez obawy by ciezar mnie nie przewalil i nikt mi nie pomoze. I pozniej ,to bylo latem kumpel zaproponowal mi silownie publiczną, poszedlem na 2 miesiace i czulem ze zrobilem wiekszy postep niz za te pol roku :) Napewno jesli chodzi o martwy ciag to duzy, wyciskanie lezac tez nieco do gory (w piwnicy stałem na okolo 45kg w ostatniej serii), w Martwym kolo 70-75, przysiady okolo 50kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Ciężary są subiektywne u każdego ale chłop jak Ty powinien więcej dźwidać. Ja teraz też operują na małych ciężarach ale kilka lat temu dwuwagę w mc i przysiadzie machnąłem. Musisz nad tą siłą popracować.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no wlasnie, coz tydzien pocisne na starym planie, i zobacze co w poniedzialek mi powie babeczka,na ile jest doswiadczona jak oceni moj rozwoj itd,ale po jednym spotkaniu to watpie ze mnie przeswietli jak rentgen. A moze Ty podsuniesz mi jakis z gotowych planow koncentrujacy sie bardziej na sile niz na masie? Bezpieczny w miare. Z tym że za jakies dwa tygodnie bede scinal kcal , w maju planuje z 2800 ,na jakies 2500zejsc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4dniowy split do oceny

Następny temat

Kobieta a siłownia

WHEY premium