SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wbrew zasadom wbrew fizyki prawom / TRENING BEZ MASECZKI STR 117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 192945

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
TomaszAZ
To prawda. Ale ja moge narazie mam niezly humor tak jak chozdi o sport bo bez wiekszych kontuzji idzie progres. Sylwetka fajna, dzis badania krwi , troche lepsze parametry mimo problemow hormonalnych


No to fajnie, że idzie wszystko w dobrą stronę. Ja też swego czasu jadłem sporo suszonych owoców ale mocno mnie zapychają

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Zapychajo ,czy zalewajo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Zapchają jak zjem trochę suszonych owoców to później mogę długo nie jeść, ale nadmiar na pewno też zalewa

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
Aaa tak z rozpędu jeszcze dwa moje posiłki. Brukselka gotowana al dente pyszna sprawa. Znienawidzone warzywo dziecinstwa duzo potasu,betakarotenu. I KUTIA PO MOJEMU :3 Solidne sniadanie dzika ,ok 1000kcal :D




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
O panie! Awersja do brukselki chyba się nie pozbędę choć to wartościowe warzywo. Ale po gotowaniu jej mieszkanie do wietrzenia
4

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
hehe :) kurde nie zdecyduje sie chyba na trening personalny z tą panią...wogole jestem wsciekly...klientela mi nie idzie, dobrze ze mam resztki hajsu zza granicy :/ 65 zł trening personalny + 18zł za wejsciowke...myslalem ze wejsciowka w cenie ja yebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
TomaszAZ
hehe :) kurde nie zdecyduje sie chyba na trening personalny z tą panią...wogole jestem wsciekly...klientela mi nie idzie, dobrze ze mam resztki hajsu zza granicy :/ 65 zł trening personalny + 18zł za wejsciowke...myslalem ze wejsciowka w cenie ja yebie


A o kogo chodzi bo się zgubiłem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
no kobitka u mnie w miescie. Nie orientuje sie zbytnio w tych trenerach personalnych w moim miescie,bo mam bardzo slabe zaufanie do tych ludzi... nie wiem czy warto,a nie przelewa mi sie ostatnio. Jak myslisz? co bys zrobil?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Wszystko zależy co chcesz zrobić w ramach treningu personalnego. Dietę masz ogarniętą to bym się skupił na poprawie techniki podstawowych bojów pod warunkiem, że pani potrafi to skorygować.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
czyli warto zainwestowac? Kuzwa mam jakiegos doła ostatnio..hajs sie nie zgadza, klienci nie rosną,jeden odszedł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4dniowy split do oceny

Następny temat

Kobieta a siłownia

WHEY premium