SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] Wbrew zasadom wbrew fizyki prawom / TRENING BEZ MASECZKI STR 117

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 193093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
TomaszAZ
ok,sprobojemy. Czyli wchodze na silownie 5 minut kardio,a nastepnie to i pozniej ciezary ?


Czy 5 minut cardio wystarczy to zależy od Ciebie czy czujesz już ogólne rozgrzanie i pobudzenie. Oczywiście przed każdym ćwiczeniem serie rozgrzewkowe też wykonujesz.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
czuje takie pobudzenie, i robie też ze sztangą sama wiadomo cwiczonka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
MOZE KTOS WYPOWIEDZIEC SIE CZY W DOBRA STRONE TO WOGOLE KRECE?
Rozmawialem z wodynem, on polecil mi jeszcze inaczej


Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2018-01-27 11:48:27
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 6 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 100
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
TRENING SOBOTA OK GODZINY 14 NIE MOGLEM SIE COS SKUPIC -SZCZERZE KIEPSKI TRENING, NIE CZUJE PRZEKONANIA CZY IDE W DOBRYM KIERUNKU

Pogadałem troche z Wodynem nt rozgrzewki ,juz nie wiem co mam robić. Mam trzy rozne poglądy na ten temat.Wpadłem na siłownie, wszedłem na orbitrek z ktorego nie umialem korzystać jak Wodynowi pisalem o rozgrzewce dynamicznej by zwiekszyc cieplote ciala,ukrwienie miesni to sie spytał po co, mam miec 36,6 temperature ciala... pozniej wszedlem na skakanke i z rozgrzewki dynamicznej tyle.

Pozniej 4 x 12 powtorzen na każdą noge POLIQUIN STEP UP i pozniej 2-3 serie rozgrzewkowe przed kazdym cwiczeniem, nie wiem czy ten FBW Knife;a zakładał w każą sobote 5x5,ale tego treningu prawie nie czulem. Nie wiem czy forma 5x5 jest dla poczatkujacych bo jednak jakbym cwiczyl od 50kg w gore na ciezarach to byloby czuc ,a tak to nie bardzo


1. WYKROKI ZE SZTANGĄ NA BARKACH
25 X 6
25 X 6
30 X 6
30 X 6

2.MARTWY CIĄG NA UGIĘTYCH NOGACH
30 x 5
30 x 5
30 x 5
30 x 5
30 x 5

3.WYCISKANIE SZTANGIELEK LEŻĄC
12,5 x 5
12,5 x 5
12,5 x 5
12,5 x 5
12,5 x 5

4. WYCISKANIE SZTANGI NA BARKI
20 x 5
20 x 5
20 x 5
20 x 5
20 x 5

5.WIOSŁOWANIE SZTANGIELKĄ W OPADZIE TUŁOWIA
15 X 5
15 X 5
15 X 5
15 X 5
15 X 5

6.UGINANIE RAMIENIA ZE SZTANGIELKĄ Z SUPINACJ Ą
10 X 5
12,5 X 5
15 X 5 CIEZKO

7. WZNOSY RAMION BOKIEM
4 X 5
4 X 5
4 X 5
4 X 5

8. RUSSIAN TWIST
6KG X 15
6 KG X 15
6 KG X 15


Nie bardzo czulem ten trening. I dwa ostatnie cwiczenia w pospiechu bo silke wkrotce zamykali,troche sie zbierałem. Taki troche kiepski dzien. Poza bicepsem (ciezko ) i wykrokami i martwym ciagiem (srednio) i wyciskaniem sztangielek (chyba za duzy ciezar WTF?) to nie czulem treningu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
Każdą z propozycji sprawdź na sobie. Ile osób zapytasz tyle dostaniesz odpowiedzi na jedno pytanie. Sprawdź, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza i ją wprowadź do treningu.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
np pamietam ze dobrze mi sie cwiczylo na takim zestawie ,ktory mialem w Angli rok temu przed przepukliną i ten w Polsce 1,5 roku temu we wakacje. Progresja szła wszystko git. To bylo FBW tylko takie zmodyfikowane przeze mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
No to jak trenowałeś nim jakiś czas temu to czasem warto wrócić do sprawdzonych rozwiązań i je powt

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 1493 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50786
tak mezocykle mam rozplanowane,nie demonizuje też splita- rowniez chce do niego przejsc,ale w odpowiednim czasie. Jednak obawiam sie ze moj trening FBW moze spowodowac wiecej szkod niz pozytku...mam tu na mysli nadmierna rozbudowe pewnych aktonow grupy mieniowej,pomijajac niechacy druga. Poprawisz moj plan treningowy jakby co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6497 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777520
TomaszAZ
tak mezocykle mam rozplanowane,nie demonizuje też splita- rowniez chce do niego przejsc,ale w odpowiednim czasie. Jednak obawiam sie ze moj trening FBW moze spowodowac wiecej szkod niz pozytku...mam tu na mysli nadmierna rozbudowe pewnych aktonow grupy mieniowej,pomijajac niechacy druga. Poprawisz moj plan treningowy jakby co?


Tak możesz go wrzucić tutaj to zerknę na niego i ewentualnie coś w nim pozmieniamy.
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

4dniowy split do oceny

Następny temat

Kobieta a siłownia

WHEY premium