SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
PIĄTEK

Postanowiłem zrobić dzisiaj trening , żeby spokojnie już sobie odpoczywać w przez święta...
Biceps już tak nie boli

Wdrażam w życie mój kolejny system do zawodów , który normalnie powinien trwać 10 tygodni ...jednak mnie pozostało tylko 8 tygodni treningowych ponieważ ostatnio słabo mi szło z treningami. Dlatego nieco skrócona wersja bez etapu ,,wejściowego,, . Zobaczę czy nie będzie zbyt dużego szoku dla organizmu....?

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
150kg x 5

180kg x 3
180kg x 3
190kg x 2
190kg x 2 drugi ruch wszedł bardzo ciężko , muszę podkręcić suplementację wokoło treningową....może jednak wrzucę kreatynę , tym razem w jabłczanie.

Klatka wyciskanie leżąc ,trzymanie 10 sekund

220kg x 3 serie

Klatka maszyna butterfly z obciążeniem , progresywnie

X x 8
X x 6
X x 4

Mam jeszcze problem z wrzuceniem do ćwiczeń na klatkę , treningu pod kątem EQ ....muszę przez te 8 tygodni zrobić co najmniej 4-5 prób w sprzęcie. W przeciwnym razie bez sensu będzie start w bench press EQ


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 4/19/2019 6:18:48 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Jaka przerwę masz od kreatyny? Nie lepiej włączyć kreatywne na miesiąc przed zawodami będzie lepszy bodziec, kreatyna ma to do siebie że organizm się przyzwyczaja jak jest zbyt długo brana i nie ma odpowiednich efektów potem bo nie reaguje na nią. I też musi być odpowiednia przerwa by wyczyścić się z niej, no chyba że masz inną teorie stosowania kreatyny.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
O jakiej dawce myślałeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Próbowałeś może kreatywne nitrate?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Jabłczan w dawce 1gr na 10kg wagi mógłby się świetnie sprawdzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
goldberg1982
Jaka przerwę masz od kreatyny? Nie lepiej włączyć kreatywne na miesiąc przed zawodami będzie lepszy bodziec, kreatyna ma to do siebie że organizm się przyzwyczaja jak jest zbyt długo brana i nie ma odpowiednich efektów potem bo nie reaguje na nią. I też musi być odpowiednia przerwa by wyczyścić się z niej, no chyba że masz inną teorie stosowania kreatyny.


Zazwyczaj robię przerwy od miesiąca w górę i po tym czasie , zmieniam na inny rodzaj niż ostatnio....
Są teorie żeby brać kretkę np. przez kilka miesięcy ,ale w dawce 3g dziennie...

Jak szybko zaczyna działać kreatyna , nie jestem w stanie powiedzieć ponieważ nigdy nie brałem jej solo. Stosuję jako dodatek do suplementacji przy ciężkich treningach , ale nie przypisuję jej szczególnych zasług w robieniu siły . Na pewno efekty czuję po wzięciu EAA,Carbo,Cytrilina,Tauryna....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Jest mały procent ludzi którzy nie odczuwają jej działania, może do nich należysz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
A masz jakieś doświadczenie z histydyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020281
Ja osobiście stosuję kreatyne bez przerw 3-5g dziennie, czuję lepszą regenerację.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4546 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Ja kilka razy próbowałem ciągnąć dłużej ale powyzej 2 miesiący działania już nie czułem
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium