SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397496

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
NO I WSZYSTKO W TEMACIE...Oglądałem i problemy ze stojakami w pierwszym podejściu-ostatnia sekunda.Tak jak pisałeś 200kg na początek wyglądało bezpiecznie.Jesteś WIELKI. GRATULACJE!!!
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
adamu1962
NO I WSZYSTKO W TEMACIE...Oglądałem i problemy ze stojakami w pierwszym podejściu-ostatnia sekunda.Tak jak pisałeś 200kg na początek wyglądało bezpiecznie.Jesteś WIELKI. GRATULACJE!!!


Tak problem ze stojakami polegał na tym , że podczas podawania wysokości stojaków głownych i pomocniczych....gostek pomylił w komputerze i wpisał odwrotnie .
Głowny stojak 2 a pomocniczy 5 , a miało być głównym 5 a dolny 2 taka drobnostka , tylko miałbym problem z nawet z wejściem pod sztangę

W drugim podejściu sędzia główny / środkowy czekał dłużej aż sztanga się wyrówna bo myślał że jeszcze nie skończyłem wyciskania....a mnie po prostu jakość dziwnie przechyliło na prawą stronę . Zresztą przy zgłoszonych nie doprostach zdarzają się podobne sytuacje i muszę się z nimi liczyć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
Dzisiaj pierwszy trening po zawodach...zmiana obciążeń i ilości powtórzeń. Przyznaję że nie lubię tego rodzaju systemu , ale bez tego bardzo szybko wykończyłbym organizm trenując ciągle na submaksymalnych obciążeniach.

WTOREK
Waga 107,2kg

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10

150kg x 6
150kg x 6
160kg x 6
160kg x 6
170kg x 6
170kg x 6

Klatka butterfly / maszyna siedząc

X x 8 x 5 serii

Klatkę zamierzam robić 2 razy w tygodniu i do tego dołączę kilka innych grup....oraz bardziej przyłożę się do barków i tricepsa.
Wszystko powoli będę wdrażać do treningów. .

Mam w planie start 9-ego grudnia na Lidze Bench Press w Łodzi...


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2018-10-23 20:44:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
FighterX
Duże zakresy powtórzeń. Budowa objętości?


Tak .... muszę co jakiś czas coś takiego zrobić , bo moje stare kości i mięśnie całkiem padną
Na poważnie , to każdy kto przez jakiś czas operuje głównie na dużych obciążeniach i małej ilości powtórzeń ...powinien po tym zrobić roztrenowanie . Ale Ty raczej to wiesz...

To jest trening którego nie lubię , ale wiem że dla własnego dobra muszę to robić.....na szczęście najgorsze dla mnie są pierwsze treningi i oswojenie się z ilością powtórzeń oraz nieco krótszymi przerwami. Chociaż nie wariuję z zegarkiem w ręku , myślę że mam już w miarę wyczucie ....
Może teraz skuszę się też na mała zmianę menu i lekko wytnę cukry , bo szykując się do startu wcale ich nie ograniczałem....może dlatego że miałem spory zapas wagowy w mojej kategorii. Jednak myśląc o starcie 9-ego grudnia na IBPL w Łodzi , chciałbym tam być w kategorii do 105kg .

Żadnych aerobów nie przewiduję


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 10/23/2018 10:46:59 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Eliminacja cukrów moze byc dobrym wyjściem. Dodać trochę tluszczu, żeby nie tworzyć zbyt dużego deficytu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
FighterX
Eliminacja cukrów moze byc dobrym wyjściem. Dodać trochę tluszczu, żeby nie tworzyć zbyt dużego deficytu.


Dokładnie tak mam zamiar zrobić , bo czymś muszę uzupełnić tą ,,dziurę,,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
ŚRODA

Kolejny dzień mojego roztrenowania...

Waga rano 106,7kg

Barki przenoszenie hantli bokiem jednorącz w podporze

22kg x 8 x 6 serii

Barki przenoszenie hantli w przód na przemian .... to ćwiczenie zrobiłem z ciekawości jak wchodzi , ale chyba nie wróci do mojego menu

15kg x 10 x 5 serii

Jeśli chodzi o barki to zdecydowanie pozostanę przy treningu bocznych aktonów oraz tyłu...przód wystarczająco dostaje przy wyciskaniu dlatego nie ma sensu robić dodatkowo przenoszenia z przodu. Oczywiście to są moje osobiste odczucia
Jutro plecy i biceps...oczywiście w przyszłym tygodniu powinienem mieć już wszystko wyjaśnione jeśli chodzi o ćwiczenia oraz obciążenie i ilość powtórzeń w poszczególnych ćwiczeniach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
CZWARTEK

Wprowadzam kolejną dawno nie robioną przeze mnie grupę , a z pewnością pomagającą w uzyskaniu lepszego wyniku bench press...

Plecy wyciąg dolny w siadzie , ściąganie drążka w wąskim uchwycie łokcie wzdłuż tułowia

X x 8 x 5 serii

Plecy wyciąg górny , ściąganie drążka w szerokim uchwycie

X x 8 x 5 serii

Biceps uginanie ramion na przemian z hantlami w staniu / uchwyt młotkowy

28kg x 10 x 5 serii

Będą zakwasy...

Jutro klateczka....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium