SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 257 Napisanych postów 6046 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 47080
Ja głównie opieram się na kofeinie. 400mg lub podwójna kawka i jest w porządku :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
ziumol
Ja głównie opieram się na kofeinie. 400mg lub podwójna kawka i jest w porządku :)


Podwójna kawa to jakieś 160-200mg kofeiny ....
Na mnie zdecydowanie lepiej działa Tauryna lub Guarana i nie trzeba wtedy tak dużych dawek jak przy kofeinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
W Z O R EK

kabo
Dotarł pulsoksymetr i w kilku pomiarach wyszła saturacja 96-97 % czyli jest OK. Jednak temperatura wieczorem 37,4 ale tylko lekkie drapanie w gardle z oddychaniem nie mam problemów , tylko gównianie sypiam i rano wstaję jakiś umordowany ...po dwóch godzinach wracam do normy , ale muszę się nieźle zebrać żeby zrobić trening. Do pracy na razie nie chodzę bo śniegu u mnie nawaliło ...


saturacja elegancka, także to wygląda na zwykłe przeziębienie , dużo witamin C daj, mi często pomaga takie doraźne podbicie na nawet kilka g dziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
kabo9
W Z O R EK

kabo
Dotarł pulsoksymetr i w kilku pomiarach wyszła saturacja 96-97 % czyli jest OK. Jednak temperatura wieczorem 37,4 ale tylko lekkie drapanie w gardle z oddychaniem nie mam problemów , tylko gównianie sypiam i rano wstaję jakiś umordowany ...po dwóch godzinach wracam do normy , ale muszę się nieźle zebrać żeby zrobić trening. Do pracy na razie nie chodzę bo śniegu u mnie nawaliło ...


saturacja elegancka, także to wygląda na zwykłe przeziębienie , dużo witamin C daj, mi często pomaga takie doraźne podbicie na nawet kilka g dziennie


Witamina C na rozkładzie codziennie 3000mg do tego idzie 8000jm Wit D ....dzisiaj już całkiem przyzwoicie , nie pojechałem robić badań na covid bo w przyszłym tygodniu będę musiał zrobić przed operacją i muszę mieć aktualne czyli na 72 godziny przed . Może kupię sobie test płytkowy ...

Trochę jestem słabszy , ale tym się najmniej przejmuję....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
CZWARTEK

Gorączka w ostatnich dniach i lekkie wycięcie słodyczy oraz węgli z diety , przełożyło się na kolejny spadek wagi i małe osłabienie.....

Waga rano 115,5kg

Klatka wyciskanie leżąc

rozgrzewka

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
150kg x 5

a potem miało być lajtowo ale nie do końca tak było , filmik z ostatniej serii na 190kg ...

175kg x 3
180kg x 3
185kg x 3
190kg x 3



Triceps wyciąg z góry uchwyt łamany / prostowanie ramion w dół

X x 6 x 3 serie fajnie szło i w następnych seriach założyłem maksa ile było na wyciągu...
X x 6 x 2 serie PERSONAL BEST pierwszy raz udało mi się zrobić 6 powtórzeń maksem w dodatku w seriach końcowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
PIĄTEK

Barki przenoszenie hantli bokiem

18kg x 10 x 3 serie

Barki przenoszenie hantli przodem

14kg x 10 x 3 serie

Barki w opadzie tułowia przenoszenie w bokiem

14kg x 10 x 3 serie

Jutro plecy i biceps....
Na razie próbuję ustalić dobór ćwiczeń w danym dniu , ponieważ po operacji postanowiłem wykorzystać ten czas na coś całkiem innego niż dotychczas robiłem...spróbuję jakiejś redukcji , która zdaniem prowadzącego Doktora pomoże mi w szybszej rehabilitacji oraz powinna poprawić moją mobilność .
Nie mam nic do stracenia nawet jeśli stracę teraz na sile , to będzie potem dobry motywator żeby to nadrobić być może nawet nie zwiększając zbytnio wagi będzie to ciężka praca ale ,lubię takie wyzwania.

Wtedy chyba będę musiał posłuchać Fightera i lepiej przyłożyć się do trzymania diety




Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-04-16 22:24:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
wycwiel
Czyżby WW


Kto wie co mi wpadnie do głowy ? Jak widzisz postanowiłem wprowadzić duuuże zmiany do treningu i sam nie mam pojęcia jak mi te zmiany podejdą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
SOBOTA

Waga rano 115,1kg

Plecy wyciąg z dołu wąsko

X x 10 x 5 serii udało się dobrać ciężar , tak że w 4-ej i 5-tej serii ostatnie 2-3 ruchy było ciężko

Biceps hantelka jednorącz w oparciu o kolano / próba innego ćwiczenia

18kg x 10 x 5 serii prawa łapa z nie doprostem , trochę bolała przy próbie maksymalnego wyprostu

Następnym razem dołożę jeszcze wyciąg z góry szeroko i muszę przemyśleć gdzie wrzucić drugi trening na biceps ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
PONIEDZIAŁEK

Za tydzień w poniedziałek będę już w szpitalu oczekiwał na operację prawego biodra....

Waga rano 114,7kg i bardzo sympatycznie siłowo

Teraz moje treningi są trochę na wyczucie obciążeń w nowych ćwiczeniach i oczywiście które z nich mi podejdą ?

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10

160kg x 2
180kg x 2
200kg x 1
210kg x 1 jakoś tam weszło

170kg x 5 wyciskanie z nogami płasko na ławce , bo przez jakiś czas po operacji tylko taka pozycja jest bezpieczna ... szkoda że nie miałem się jak przywiązać do ławki , bo byłoby zdecydowanie łatwiej a tak to mną trochę poniewierało

Klatka wyciskanie w węższym chwycie / szerokość barków ... chcę wrócić do tego ćwiczenia , ładnie pracuje klata i triceps

120kg x 8
150kg x 5
170kg x 2
Trochę skakałem po tych ciężarach bo nie mogłem jeszcze wyczuć odpowiedniego obciążenia , ponieważ docelowo chciałbym robić w seriach zakresem 4-6 powtórzeń .

Triceps w opadzie prostowanie ramienia w tył / hantelka

25kg x 10 x 4 serie

Tutaj praktycznie cały mój dzisiejszy trening w pigułce oprócz tricepsa






Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-04-19 22:37:22
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium