SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
PIĄTEK

Waga rano 118,4kg

Dzisiaj mała zmiana rozpisanego treningu.....zapomniałem że wszedłem w kolejny etap
Postanowiłem wrzucić fotkę z mojego zeszytu , mam nadzieję że będziecie w stanie rozszyfrować .... do tego filmik z treningu .




Powolutku idę do przodu , zresztą jak na razie zgodnie z założeniami..... chociaż te powtórzenia na 190kg niezbyt ładnie wchodziły




Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-02-05 22:51:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Nawiązując do posiłków przed treningowych.....tak mniej więcej wyglądają moje posiłki .
To dzisiejszy obiad ogóreczki nie załapały się na fotkę ....oczywiście potem wciągnąłem 0,5 l lodów Grycana

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Poszedł dubel....




Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2021-02-06 13:57:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Ładowania ciąg dalszy...... żona zrobiła trochę węgli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Te twoje zapiski wyglądają jak zadanie matematyczne hehe ale ważne że progres jest
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
Te twoje zapiski wyglądają jak zadanie matematyczne hehe ale ważne że progres jest


Stary i sprawdzony sposób zapisu ....tak samo jak stare i sprawdzone metody treningowe , aczkolwiek z czasem doszły małe modyfikacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Myślę że już wkrótce pokaże się dwójka z przodu , przy obciążeniach roboczych RAW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
A teraz najlepszy hicior dnia .....wróciłem właśnie z rezonansu.
Efekt taki że jako pierwsze zrobiłem badanie kolana i tutaj bez problemów....schody zaczęły się kiedy miałem wjechać cały do urządzenia w celu zrobienia badania biodra.
Okazało się że nie mogę się ,,poskładać,, z ramionami i barkami ....nieco za mała gabarytami ta maszyna , jakiś mały ten otwór.

Efekt taki że zaczynam szukać większego rezonansu i sprawdzenia , czy jest możliwość wykonania potrzebnego badania.....w tym tygodniu muszę pojechać do dwóch miejsc w których kiedyś robiłem badania rezonansu i zorientować się w możliwościach urządzenia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7295 Napisanych postów 12491 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87758
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Hehe a to dobre, kiedyś się zastanawiałem jak leżałem w rezonansie skoro ja mam problem żeby się tam zmieścić to jak się mieszczą wieksi, czy wjeżdżają nogami do przodu hehe nigdy nie uzyskałem odp aż do dziś
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium