SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396233

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19355 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336225
FighterX


A generalnie coś na dolne partie robisz?


Teraz zdecydowanie mniej niż zaraz po operacji....bo wtedy musiałem szybko przywrócić nogę do ,,normalnego,, stanu.
Powiesz szczerze że jestem w pracy 10-12 godzin ciągle na nogach i to czasami sporo obciążanych....chociaż staram się raczej wyręczać pracownikami jeśli są to jakieś bardzo ciężkie zajęcia. Kilka razy jak ostatnio trochę mnie poniosło , to niestety ale mięśnie uda operowanej nogi nieżle bolały przez kilka godzin.

A zatem jeśli coś robię na nogi podczas treningu , to typowo statyczne ćwiczenia...a bardziej napięcia.


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 5/4/2018 10:31:37 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19355 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336225
jarcow
Krzysztofie jak wygląda twoja dieta na codzień? Kontrolujesz ją w jakiś sposób? Liczysz kalorie tj. minimum, etc?


W okresie poza startowym , micha leci praktycznie bez żadnych ograniczeń...prosto po polsku.
Jeśli przychodzi sezon startowy to dieta jest uzależniona od tego czy chcę trzymać wagę , czy też jest to bez znaczenia w jakiej wystartuję oczywiście opcja numer dwa najbardziej mi pasuje , bo w zasadzie wtedy jest mnóstwo ziemniaków,klusek , makaronów i wszelkiego rodzaju mięso...kurczak i indyk na samym końcu. Za ryżem też nie przepadam , wolę kaszę pod różnymi postaciami...chociaż ziemniaki wiodą prym.
Kalorii nie liczę , ale codziennie się waże rano oraz przed snem...to mi wystarczy żeby regulować swoją wagą.
-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19355 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336225
PIĄTEK

W sumie trochę moje treningi będą teraz monotonne , ale cóz..wazne że zazwyczaj to na mnie działa

ŚRODA

Triceps ściąganie drążka łamanego z góry / progresywnie dwa obciążenia

X x 5 x 4 serie
X x 3 x 4 serie

Barki przenoszenie hantli bokiem jednorącz w podporze

32kg x 6 x 6 serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25216 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020264
W Z O R EK
FighterX


A generalnie coś na dolne partie robisz?


Teraz zdecydowanie mniej niż zaraz po operacji....bo wtedy musiałem szybko przywrócić nogę do ,,normalnego,, stanu.
Powiesz szczerze że jestem w pracy 10-12 godzin ciągle na nogach i to czasami sporo obciążanych....chociaż staram się raczej wyręczać pracownikami jeśli są to jakieś bardzo ciężkie zajęcia. Kilka razy jak ostatnio trochę mnie poniosło , to niestety ale mięśnie uda operowanej nogi nieżle bolały przez kilka godzin.

A zatem jeśli coś robię na nogi podczas treningu , to typowo statyczne ćwiczenia...a bardziej napięcia.



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 5/4/2018 10:31:37 PM


Teraz jest całkiem fajna seria wyprodukowana przez EliteFTS. Może uda Ci się coś fajnego dla siebie wyciągnąć.

Fixing Dave Tate, polecam serdecznie.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19355 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336225
NIEDZIELA

Zgodnie z moim planem , dzisiaj kolejny trening klatki...

Waga rano 109kg

Klatka wyciskanie sztangi leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
150kg x 6

170kg x 3
170kg x 3
180kg x 3
180kg x 3
190kg x 2
190kg x 2
190kg x 1 z zatrzymaniem

Klatka wyciskanie sztangi leżąc MONSTER BLACK

210kg x 2
210kg x 2
210kg x 2
210kg x 2

Klatka butterfly maszyna siedząc

X x 5 x 4 serie

Biceps uginanie ramion z hantelkami w staniu / supinacja

22kg x 6 x 5 serii

Powoli bez pośpiechu , idę do wyznaczonego celu...siła powinna szybko wracać bo to są moje ,,zakodowane,, ciężary.
Prawdziwa zabawa zacznie się powyżej 200kg w seriach


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 5/6/2018 11:01:44 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19355 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336225
PONIEDZIAŁEK

Triceps ściąganie drążka łamanego z góry / progresywnie

X x 5 x 4 serie
X x 3 x 4 serie

Barki przenoszenie hantli bokiem jednorącz w podporze

32kg x 6 x 6 serii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19355 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336225
SORRY za trochę zaniedbywanie DT , ale mam taki ogrom zleceń że ciężko znaleźć czas na trening....dlatego nie piszę bo nie było o czym

Trening z wczoraj , wpisuję teraz ...bo nawet dzisiaj od rana jezdzimy i oglądamy nowe ogrody do zrobienia.

SOBOTA

Waga rano 108,4kg ...tragedia nic nie idzie do góry a nawet czasami leci w dół, a przecież wrzuciłem monohydrat

Klatka wyciskanie sztangi leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
150kg x 6

170kg x 3
180kg x 3
190kg x 3
190kg x 3 już było bardzo ociężale i słaba dynamika / właściwie jej brak
200kg x 1 z zatrzymaniem , niewiele brakło żeby mnie zgniotło ale jakoś do stojaków dotarłem

Klatka wyciskanie sztangi leżąc MONSTER BLACK

215kg x 2
215kg x 2
215kg x 2
miały być 4 serie ale siły mi odeszły

Klatka butterfly maszyna siedząc

X x 5 x 4 serie

Biceps uginanie ramion z hantelkami w staniu / supinacja

22kg x 6 x 4 serii
Ogólnie d....py nie urywa , na tą chwilę nie widzę swojego startu na ME w czerwcu . Jeśli nie zacznę lepiej się regenerować i lepiej jeść podczas dnia ... to będzie LIPA
Nie wspominam że zamówienie złożone w sklepie SFD dnia 26-ego kwietnia , prawdopodobnie wyjdzie z magazynu w poniedziałek....a tam mam sporo potrzebnych mi supli .
BCAA, CARBO, VITARGO , GAINER itp.




Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2018-05-13 16:40:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ojan Jan Olejko Moderator
Ekspert
Szacuny 12102 Napisanych postów 30521 Wiek 74 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1130818
Czyli lipa z ciągnięciem wody przez monohydrat
Bez węgli nie ma co ciągnąć wody.
Mam kompot, owoce, chleb z dżemem i ciągnę masę do góry aż strach stawać na wagę .
No ale jest tak jak piszesz - trzeba jeść (bo inaczej to stres Cię zje!)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19355 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336225
ojan
Czyli lipa z ciągnięciem wody przez monohydrat
Bez węgli nie ma co ciągnąć wody.
Mam kompot, owoce, chleb z dżemem i ciągnę masę do góry aż strach stawać na wagę .
No ale jest tak jak piszesz - trzeba jeść (bo inaczej to stres Cię zje!)


Stara prawda...trzeba jeść , bo same suple gó......no dają. Od jutra będę zabierać ze sobą do pracy , pojemniki z szamką i oczywiście kilka supli na dokładkę...
Mam nadzieję że obiecane suple ze sklepu dotrą na wtorek...bo moja szuflada już zaczyna świecić pustką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5253 Napisanych postów 19355 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336225
No cóz wygląda na to że moje treningi będą teraz , wyłacznie na klatkę... Mam tak bardzo zawalony cały dzień że wracając wieczorem do domu , czasami zrobienie treningu mijało by się z celem.
Postanowiłem że na pewno bedę trenować co 3 dni....tylko klatkę. Co z tego wyjdzie to się okaże ? Mam jeszcze czas do 25-ego na podjęcie decyzji , czy startuję na ME czy też odpuszczam ? Kolejne 2 treningi dadzą mi odpowiedź...

WAGA rano 108,8kg

Klatka wyciskanie sztangi leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
140kg x 6
160kg x 3

170kg x 3
180kg x 3
190kg x 3
190kg x 3
200kg x 2 jakoś poszło , ale dynamika na zerowym poziomie...
200kg x 2 tutaj drugi ruch strasznie umęczony / wiosłowanie

Klatka HAMMER

230kg x 3
230kg x 3
240kg x 3
240kg x 3
250kg x 3 ostatni ruch nie dociśnięty.....ale lekko mnie ta seria podbudowała

Klatka butterfly / maszyna siedząc

X x 6 x 5 serii

Teraz odpoczynek i niedzielę kolejny trening klaty... Oczywiście według mojego aktualnego planu , powinienem zrobić w sobotę ale....19-ego jadę do Pruszkowa na MP WRPF w wyciskaniu sztangi leżąc RAW i zawożę tam swoje obciążenie ELEIKO wraz z gryfem startowym, stojakami oraz pojemnikiem na magnezję..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium