SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397609

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Daj znak co lekarz powiedzial
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
FighterX
Słusznie. Biorąc pod uwagę zamiłowanie do ciężarów, może być tak, że drugie biodro też będzie wymagało ingerencji.


W teorii nie powinno się tak szybko rozlecieć , bo od dłuższego czasu unikam ciężkich przysiadów oraz innych ćwiczeń obciążających te stawy.....
Jedyne co mnie interesuje , to czy mam odpowiednie ustawienie bioder / nóg podczas różnych ćwiczeń....wyciskania leżąc, martwym ciąg , wyciągu z dołu itp. ponieważ wtedy występują spore przeciążenia statyczne. Aczkolwiek właśnie dlatego zmieniłem ustawienie nóg przy wyciskaniu / podciągając je pod siebie / ponieważ przy normalnym układzie czułem dyskomfort a czasami bolesność w operowanym biodrze.

Dzisiaj wieczorem była mała sesja zdjęciowa .... Moja żona cyknęła kilka fotek , na których ułożyłem się tak jak podczas wykonywania danego ćwiczenia. Pokaże Doktorowi i wyjaśnię jakie mam odczucia w poszczególnych ustawieniach nóg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
goldberg1982
Daj znak co lekarz powiedzial


Oczywiście że opiszę wszystko co się dowiedziałem.....
Może te informacje przydadzą się komuś w podobnej sytuacji ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
No napewno moze ktos skorzysta z tych informacji
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Szanowni koledzy czy ktoś stosował coś takiego jak serrapeptaza?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Właśnie pół godziny temu skończyłem trening....lekko nie było , ale spodziewałem się tego .

PIĄTEK

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
150kg x 6

180kg x 2
180kg x 2
180kg x 2
180kg x 2
180kg x 2
185kg x 2 podkusiło mnie
200kg x 1
200kg x 1
200kg x 1

Gdyby kogoś zastanowiło dlaczego już na tym etapie wprowadziłem jedynki to wyjaśniam To nie jest ciężar maksymalny , tylko taki że według mnie spokojnie robię nim jedno powtórzenie po seriach ale może zrobiłbym 2 . Nie ma tu procentów , tylko intuicja

Klatka wyciskanie leżąc HAMMER

220kg x 3
220kg x 3
230kg x 3
230kg x 3
240kg x 3
240kg x 3 tutaj już mnie zmęczyło , ale jakoś wycisnąłem ostatnie powtórzenie.

Triceps kratownica leżąc francuskie do czoła .... zrobiłem jedną serię i odpuściłem bo tak mnie piekły tricepsy po wyciskaniu. To był zły pomysł...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Co do mojej wizyty u Doktora to....
Przebadał , posprawdzał i przepisał leki....
Stwierdził jakieś przewlekłe zapalenie nerwu podskórnego uda , prawdopodobnie moja wina bo miałem taką samą przypadłość na początku tamtego roku i......nie skończyłem leczenia ani rehabilitacji

Dostałem zyebkę i 2 leki do żarcia...Thiogamma oraz Neurovit
Muszę też sprawdzić czy takie ułożenie nóg pod siebie podczas wyciskania , nie rozciąga zbytnio tego nerwu.... Proste bo po prostu muszę teraz trenować tylko w takim ułożeniu nóg , i obserwować czy ból się nie nasila po ciężkich treningach ? Potem znowu zmienić na jakiś czas ułożenie do standardowego i ta sama sytuacja..... Tylko co będzie jak w obydwóch pozycjach będzie bolało ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39540
Neurovit bardzo słabe jest przynajmniej dla mnie słabsze od milgammy jest ale za to thiogamma podobno rewelacyjne jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
goldberg1982
Neurovit bardzo słabe jest przynajmniej dla mnie słabsze od milgammy jest ale za to thiogamma podobno rewelacyjne jest


Milgamma biorę co jakiś czas w okresie roztrenowania lub między cyklami treningowymi , bardzo fajne działanie...
Jedyny minus to podczas pocenia się wydziela się dość intensywny ,,zapach,, ....

Thiogamma już stosowałem przeszło rok temu , kiedy miałem podobną sytuację z biodrem.....ale potem wziąłem osocze bogato płytkowe i pomogło na długi czas.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium