SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397497

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
goldberg1982
Wzorek w maseczce pracujesz czy bez?


W maseczce bym się udusił....ja pracuję cały czas na powietrzu w dodatku teraz głównie na terenach prywatnych zamkniętych. Nie wiem jak to bedzie wyglądało , bo za 2 tygodnie mamy kończyć zlecenie przy Mc Donalds . Już dzisiaj wszyscy pracownicy cały czas pili dużo wody , a pracowaliśmy bez masek .
Żeby była jasność , wszyscy moi pracownicy mają zapewnione maseczki oraz rękawiczki i płyn dezynfekujący we wszystkich samochodach firmowych....a podczas pracy zachowujemy bezpieczne odległość. Czasami nawet nie ma jak pogadać , bo jest tak daleko i maszyny hałasują.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
goldberg1982
Wczoraj tankowałem gaz 1,45zl kto pamięta czasy jak gaz tyle kosztował? Jakies plusy są epidemi hehe benzyna 2,99zl a jak tam u Ciebie ceny paliw bo w górach zawsze większe były


Dzisiaj tankowałem benzynę do maszyn na ORLEN-ie / droga na Chyżne / 4.18 .....a w mojej miejscowości 3.90
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
W pewnych zawodach nie da się utrzymać odległości. U nas od razu było pytanie z warsztatu jak mają wymieniać zestawy kołowe w lokomotywach jak one ważą swoje i nie da się tego zrobić zachowując odstęp To samo z maseczkami. Jak zapyeprzać fizycznie z maseczką. Rękawiczki gumowe... Po co jak muszą mieć rękawice robocze.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
georgu
W pewnych zawodach nie da się utrzymać odległości. U nas od razu było pytanie z warsztatu jak mają wymieniać zestawy kołowe w lokomotywach jak one ważą swoje i nie da się tego zrobić zachowując odstęp To samo z maseczkami. Jak zapyeprzać fizycznie z maseczką. Rękawiczki gumowe... Po co jak muszą mieć rękawice robocze.


Z tymi rękawiczkami to jest właśnie problem bo...rękawiczki jednorazowe gumowe , wyrzucasz po użyciu a nosząc je podczas pracy można je dezynfekować. Niestety ale rękawiczek roboczych nie da się zdezynfekować i używając tych samych codziennie , masz cały czas na nich ewentualne zarazki nie wspominając o tym że są raczej mało szczelne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
U nas maszyniści dostali rękawiczki z jonami srebra samo odkażające się. Wyglądają jak tzw. wampirki ogrodowe
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
georgu
U nas maszyniści dostali rękawiczki z jonami srebra samo odkażające się. Wyglądają jak tzw. wampirki ogrodowe


Ciekawe rozwiązanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Ciekaw jestem tylko jak z trwałością będzie. Chyba nie są jakieś kosmicznie drogie
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25218 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020284
Nie mam pojęcia, ale podejrzewam że jedno maks dwu razówki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
georgu
U nas maszyniści dostali rękawiczki z jonami srebra samo odkażające się. Wyglądają jak tzw. wampirki ogrodowe

Zbędny wydatek po jednym użyciu do śmieci...


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2020-04-18 15:00:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Być może
Rozdawane były od czwartku, więc jeszcze nie ma opinii

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium