SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397645

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Spokojnie Panowie ...nie poddam się chorobie
Nawadnianie jest jak trzeba , tylko nie mogę się doczekać kiedy w końcu dotknę sztangę...:'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Hello
Wróciłem do żywych trochę wagi poleciało bo pociłem się w nocy okropnie , ale już jest przyzwoicie. Wczoraj wieczorem poszedł ostatni antybiotyk , a dzisiaj już cała dnióweczka przerobiona....oczywiście w cudownym słońcu
Po południu jak koło 16-tej wracaliśmy z Krakowa to termometr przy Zakopiance pokazywał 39* w powietrzu i 54* przy drodze ....jutro ma być o 11* mniej i bardzo dobrze.

Waga rano 107,8kg ...ile mam teraz siły ? Nie wiem bo jeszcze od zawodów nie dotknąłem gryfu...ale za to z ciekawości zrobiłem badania krwi , po takim wysiłku i tylu przygotowaniach w tym z użyciem wlewów itp.
Tak dla rozwiania niektórych domysłów i sugestii , wrzucam wyniki tych badań które mogą być istotne dla tych ciekawych co do mnie sporo pisali na priv
Badania zrobione 3 dni po starcie....jak widać będę żył





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 155 Wiek 61 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 21280
Żyjesz i to jest najważniejsze, a z tego co wiem całkiem nieżle... i bardzo dobrze. Waga latem trochę mniejsza przynajmniej u mnie dobrze wpływa na samopoczucie a zrzuciłem 5kg. Przyjemnego kontaktu z gryfem bo najwyrażniej zatęskniłeś.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
Witamy wśród żywych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
ŚRODA

Pierwszy kontakt ze sztangą od zawodów

Waga rano 106,4kg

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
70kg x 20
120kg x 10
120kg x 10
120kg x 10
140kg x 8
140kg x 8
160kg x 5
160kg x 5

Na tym etapie przez najbliższe treningi ,nie chcę schodzić poniżej 5-ciu powtórzeń w seriach....

Triceps wyciskanie sztangi wąsko , łokcie wzdłuż tułowia.

70kg x 10
70kg x 10
70kg x 10
100kg x 10
100kg x 10
100kg x 10

Tyle na początek....pewnie i tak będzie piekło LUBIĘ TO !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Plany na drugą część roku 2019

20-27 października - Mistrzostwa Świata GPC - SŁOWACJA
6-10 listopada - Mistrzostwa Świata WPC - FINLANDIA
21-24 listopada - Mistrzostwa Europy WPA - POLSKA

Może być ciężko ogarnąć zarówno MŚ WPC jak i ME WPA , zbyt blisko koło siebie i trudno będzie utrzymać wysoką formę na każdy start......może będę musiał z czegoś zrezygnować , aczkolwiek wszystkie imprezy mnie kuszą. Myślę że wszystko zacznie się wyjaśniać , jak już będę na końcówce przygotowań do pierwszego startu w październiku na MŚ GPC.
Tym razem chciałbym wystartować we wszystkich zawodach w kategorii 125kg , tak żebym mógł spokojnie utrzymać wysoki poziom energetyczny w posiłkach...bo to zazwyczaj przekłada mi się na dobry wynik.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1092 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14212
Też patrzę na daty i próbuje ustalić w co celować z forma. Będę zaglądał i szukał pomysłu na siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
CZWARTEK

Waga rano 106kg

Ciąg dalszy rozruchu...

Barki przenoszenie hantli bokiem jednorącz w podporze

22kg x 10 x 5 serii

Biceps uginanie ramion na przemian z hantlami / młotek

22kg x 10 x 5 serii

I luzik..
Jutro klateczka na lajciku....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4547 Napisanych postów 7225 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39541
To pewnie znów pojawia się dylematy i kombinowania u Ciebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
goldberg1982
To pewnie znów pojawia się dylematy i kombinowania u Ciebie


Szczerze mówiąc teraz mam jasną sprawę.... wystartuję w kat.125kg bo więcej ważąc mam lepsze samopoczucie na starcie i oczywiście mogę zrobić lepszą formę na zawody. Tym bardziej że wstępny plan zakłada start w trzech imprezach znajdujących się w bliskich od siebie terminach....co gdy nie mam potrzeby zbijania wagi , ma duże znaczenie.
Przykre jest to że dwóch innych zawodników w moim wieku , miało do mnie żal startowałem w kat.125kg mimo tak niskiej wagi startowej / 110,2kg / ...przez to jeden z nich się nie zgłosił do zawodów a drugi już na miejscu osobiście mi to powiedział bo snuł inne plany startowe i do końca liczył że to jakiś błąd na listach nominacyjnych ...ponieważ byłem zgłoszony zarówno w 125 jak i 110 .
No cóz , ja jeżdżę żeby walczyć a nie żeby stanąć na pudle dzięki temu że nikt inny nie startował .....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium