SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396794

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Rozumiem. Widzę, że wszystko jest przemyślane jak na mistrza przystało
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020270
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19358 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336238
FighterX
A jak wygląda Twój "off season"?


Czy pytając o ,,off season,, Masz na myśli ,,wspomaganie ,, ?
Bo jeśli tak , to nic ciekawego się nie dowiesz , bo u mnie żadna farmakologia nie miała by nawet sensu ponieważ mam tak rozerwane treningi że czasami są nawet 2-u tygodniowe przerwy.....poza tym w moim wieku niema już takiego parcia na wynik , jak to mają młodzi
Dlatego ja sobie po prostu jem wszystko i do tego suplementuję....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020270
Piszac Off-season mialem na mysli trening w okresie gdy nie startujesz w zawodach i nie przygotowujesz sie do jakichkolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19358 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336238
FighterX
Piszac Off-season mialem na mysli trening w okresie gdy nie startujesz w zawodach i nie przygotowujesz sie do jakichkolwiek.



To przy okazji dowiedziałeś się czegoś więcej

W odpowiedzi na Twoje pytanie ...

Zawsze staram się na początku roku ustalić swoje ewentualne starty....i zazwyczaj jest ich wtedy więcej niż potem uda się wystartować
Niestety mam taką pracę ,że w okresie od końca marca do października jestem praktycznie od rana do wieczora mocno zajęty....w dodatku przebywam cały czas na słońcu co dodatkowo mnie trochę osłabia. Czyli treningi i ewentualne starty w tym okresie są takie jakie są...

A zatem tak na prawdę nawet przygotowując się pod jakieś zawody jest to często takie na pół gwizdka....i w zasadzie niema potrzeby robienia potem jakiegoś specjalnego roztrenowania.

Dlatego po starcie opracowuję sobie na bieżąco jakiś trening który w pewien sposób łączy coś lajtowego , jednak bez specjalnego dużego schodzenia z obciążeń.
Tak jak już kiedyś pisałem nie lubię treningów klatki w zakresie 10-12 powtórzeń , dlatego schodzę lekko z ciężarów ale nie wychodzę poza zakres 6 powtórzeń...

Mam nadzieję że coś tam wyjaśniłem...

Bardzo często stosuję Solcoseryl oraz Milgamma w celu poprawy regeneracji w okresie po i przed startowym....


Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2018-06-28 16:17:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020270
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Wzorek, serio żadne mocniejsze suple nie lecą?
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19358 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336238
ronie220
Wzorek, serio żadne mocniejsze suple nie lecą?


Tak farmakologia nie jest mi obca na co dzień....

rano:
ACARD , MAGNE B6

wieczorem:
CARDURA XL , MAGNE B6 , ZAHRON

do każdego posiłku ESENTIALE FORTE
oczywiście SOLCOSERYL, MILGAMMA tak jak pisałem

Jeśli suplementacja oraz odżywianie jakie mam , wystarczają mi na tą chwilę do zrobienia takiej formy która pozwala mi na walkę o medale .....to nie widzę potrzeby zmieniania tego.
Jedyna rzecz jaką rozważam to HTZ , ale to musiałbym skonsultować z moim lekarzem kardiologiem który prowadzi mnie od 8-iu lat ....
Kiedyś jak go pytałem , to odpowiedź przy lekach na ciśnienie jakie wtedy zażywałem była NIE . Teraz mam inny lek i zdecydowanie mniejsze dawki...ale tak jak piszę , to na razie tylko rozważania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19358 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336238
Dotarła kratownica FERROS do tricepsów / bicepsów Jutro test
Już znalazła swoje idealne miejsce
Niestety tym razem INPOST nie spisał się i szejkery które były w paczce , zostały uszkodzone....na szczęście z dwóch udało się złożyć jeden




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
W Z O R EK
ronie220
Wzorek, serio żadne mocniejsze suple nie lecą?


Tak farmakologia nie jest mi obca na co dzień....

rano:
ACARD , MAGNE B6

wieczorem:
CARDURA XL , MAGNE B6 , ZAHRON

do każdego posiłku ESENTIALE FORTE
oczywiście SOLCOSERYL, MILGAMMA tak jak pisałem

Jeśli suplementacja oraz odżywianie jakie mam , wystarczają mi na tą chwilę do zrobienia takiej formy która pozwala mi na walkę o medale .....to nie widzę potrzeby zmieniania tego.
Jedyna rzecz jaką rozważam to HTZ , ale to musiałbym skonsultować z moim lekarzem kardiologiem który prowadzi mnie od 8-iu lat ....
Kiedyś jak go pytałem , to odpowiedź przy lekach na ciśnienie jakie wtedy zażywałem była NIE . Teraz mam inny lek i zdecydowanie mniejsze dawki...ale tak jak piszę , to na razie tylko rozważania...





To szacun, bo byc moze wygrywasz z gośćmi u których mocniejsze srodki lecą cały rok.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium