SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397166

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
FighterX
Organizm swój znasz najlepiej


Dlatego tak jak zauważyłeś , nie zawsze trzymam się ustalonych dni treningowych. Jeśli czuję że to nie mój dzień , to przekładam trening i zbieram siły...
Całkiem możliwe że w tym systemie wprowadzę dodatkowy dzień treningu klatki. Wtedy nie będę się trzymać konkretnych dni na klatkę tak jak teraz poniedziałek i piątek , lecz będę robić 2 dniowe przerwy na tą grupę i trenować wtedy również w soboty,niedziele.
Teraz kiedy jeszcze mam wolne od pracy , mogę sobie pozwolić na taki sposób.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
Warto trenować w dni kiedy ma się zawody, organizm wtedy jest gotowy do wysiłku. Dodając dzień, zmniejszysz wtedy objętość w inne?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
FighterX
Warto trenować w dni kiedy ma się zawody, organizm wtedy jest gotowy do wysiłku. Dodając dzień, zmniejszysz wtedy objętość w inne?


Kiedyś tak trenowałem jednak zauważyłem że zawsze kiedy zbliżam się do startu , praktycznie każdy trening jest ciężki i wtedy nie ma zbyt dużego znaczenia w jaki dzień to robię. Poza tym zdarza się że zawody są w różne dni np.czwartek sobota,niedziela.
Teraz wystarczy że na 3-4 dni przed startem zrobię sobie wolne i naładuję się energetycznie , i zazwyczaj to działa

Objętość w 2 dni będzie większa ,a ten dodatkowy dzień będzie nieco inny.... aczkolwiek jeszcze nic nie rozpisałem i może coś wymyślę w ten dzień ?
Kiedyś trzeci dzień był bardziej techniczny i zawierał sporo dynamicznych serii... jeszcze zobaczę ?



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 1/23/2019 12:21:02 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
FighterX
Ciekawe podejście.


Dzisiaj zauważyłem że z jakiś powodów , brakowało reszty tekstu jaki napisałem....
Poniżej uzupełnione o tą część zdanie....

W Z O R EK


Objętość w 2 dni będzie większa ,a ten dodatkowy dzień będzie nieco inny.... aczkolwiek jeszcze nic nie rozpisałem i może coś wymyślę w ten dzień ?
Kiedyś trzeci dzień był bardziej techniczny i zawierał sporo dynamicznych serii... jeszcze zobaczę ?








Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 1/23/2019 12:25:20 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
WTOREK

Dzisiaj zamieniłem kolejność ćwiczeń na triceps..

Triceps wyciskanie sztangi , wąski chwyt łokcie wzdłuż tułowia

140kg x 6 x 2 serie
150kg x 5 x 4 serie ostatnie 2 serie na oparach / ciężar na styk aż zapiekło w łokciach.

Triceps wyciąg górny , ściąganie z góry uchwyt łamany

X x 6 x 4 serie dołożyłem kolejną płytkę i tym razem nie potrzebnie , ponieważ już w 4-tej serii pod koniec ledwo robiłem a docelowo miało być 6 serii ....

Barki przenoszenie hantli bokiem

20kg x 6 x 6 serii

Już pracuję nad kolejnym etapem , myślę że wprowadzę go od poniedziałku....mam jeszcze kilka niewiadomych związanych z treningami do których potrzebowałbym konkretnej pomocy siłowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
Jestem wściekły ...... dzisiaj dostałem telefon z informacją , że kursy dla pracowników zostały przesunięte . Wynika z tego że w lutym wszystkie soboty i niedziele będą miał zajęte Kursy są wyjazdowe dwu dniowe...
A ja tak się głowię nad nowym planem treningowym nawet specjalnie zrobiłem już dzisiaj inny trening uwzględniający nowy plan.
Dzisiaj wieczorem muszę znowu usiąść i ponownie coś ułożyć ......masakra



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 1/24/2019 7:03:43 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020278
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
Żeby było jeszcze fajniej to właśnie otworzyłem pocztę z zaproszeniem na Kongres do Poznania .... też w lutym 3 dniowa impreza.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium