SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 397489

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Super

Wrzuciłem jakiś nędzny filmik z młotów - jakbyś chciał ocenić technikę, ale nie rzucam się jak ryba bez wody


Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2020-02-17 23:11:05
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
PONIEDZIAŁEK

Dzisiaj od samego rana , fatalnie się czuję ...trochę wczoraj malowałem w zamkniętym pomieszczeniu i chyba mnie lekko przymuliło Już przed snem zaczęła mnie boleć głowa i z takim samym bólem się obudziłem , a noc była okropna. Trochę pochodziłem , rozgarnąłem śnieg sprzed domu żeby się stopił w słońcu i jakby się poprawiło....ale szału nie było.


Waga rano 113,2kg

Miały być zmiany w treningu klaty , ale dzisiaj najważniejsze było cokolwiek zrobić...ale nie za wszelką cenę.

Klatka wyciskanie leżąc

70kg x 20
70kg x 20
120kg x 12 dlatego taka dziwna ilość powtórzeń , bo mnie nagle naszło zrobić podobnie na ilość jak to robią zawodnicy WW . W moim dziale jest teraz taki mały konkurs i to mnie skłoniło do tej mini próby. Aczkolwiek nie szalałem z tymi powtórzeniami , bo przede mną był dzisiaj inny cel a moje treningi są ukierunkowane pod WL a nie WW
160kg x 4

a potem zrobiłem

180kg x 2
190kg x 2
200kg x 2
200kg x 2
210kg x 1 i niestety ale tutaj dzisiaj poległem , ledwo wyszedłem z dołu i stanęła 15cm nad klatką

Powiem szczerze , że po ostatnim podejściu na 210kg stwierdziłem że nie ma sensu na dalszy trening bo na prawdę za cholerę nie ,,czułem,, dzisiaj sztangi
Mam nadzieję że jutro będzie zdecydowanie lepszy dzień i zrobię solidny triceps i barki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
Nagła zmiana pogody, ja ledwo spałem w nocy. Jutro będzie lepiej

Śnieg? A co to?


Zmieniony przez - krzych666 w dniu 2020-02-17 23:36:38
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
krzych666
Nagła zmiana pogody, ja ledwo spałem w nocy. Jutro będzie lepiej

Śnieg? A co to?



No Krzychu ja mieszkam na Podhalu i u mnie śnieg jeszcze dzisiaj rano utrzymywał się , aczkolwiek raczej ten zgarnięty i tworzący duże górki...i właśnie takie górki dzisiaj rozrzucałem na podjeździe przed domem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 315 Napisanych postów 5572 Wiek 54 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16915
W Z O R EK
krzych666
Nagła zmiana pogody, ja ledwo spałem w nocy. Jutro będzie lepiej

Śnieg? A co to?



No Krzychu ja mieszkam na Podhalu i u mnie śnieg jeszcze dzisiaj rano utrzymywał się , aczkolwiek raczej ten zgarnięty i tworzący duże górki...i właśnie takie górki dzisiaj rozrzucałem na podjeździe przed domem


Domyśliłem się , ja jeszcze pamiętam ostre zimy - ale jak tu za kilka lat dzieciom wytłumaczyć, co to śnieg, sanki i bałwany. Aczkolwiek tego ostatniego ci u nas dostatek .
1

Rekin rośnie przez całe życie...
Bądź jak rekin, k***a!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
WTOREK

Triceps wyciąg z góry uchwyt łamany , prostowanie ramion

X x 4 x 8 serii stały ciężar

Barki przenoszenie hantli bokiem jednorącz w podporze

32kg x 6 x 6 serii

wycwiel
Niestety ale nie miałem zbyt wiele czasu na trening i dlatego mocno okrojony , i nie zrobiłem tricepsa z kratownicą.....obiecuje filmik następnym razem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
ŚRODA

Dzisiaj ciąg dalszy szkolenia nt. systemów nawadniania , projektowania itd, itp
Taka moja profesja , nie idziesz do przodu to się cofasz


Jutro i tak wypada dzień wolny i tak też będzie....spędzę czas na przeglądzie i przygotowywaniu maszyn do sezonu ogrodniczego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Poczekam na film z kratownicą tymczasem przypomniałeś mi że miałem naostrzyc ostrze do kosiarki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5257 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336260
wycwiel
Poczekam na film z kratownicą tymczasem przypomniałeś mi że miałem naostrzyc ostrze do kosiarki


Jak dużo pracowała w tamtym sezonie , to pasuje sprawdzić lub najlepiej wymienić olej .....

Ja w swoich maszynach wymieniam filtry i oleje po każdym sezonie , a w odkurzaczach filtry wymieniam kilka razy w sezonie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 7294 Napisanych postów 12490 Wiek 65 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87756
Nieee wystarczy że opłace rachunek za prąd to kosiarka elektryczna
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium