SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

[BLOG] W Z O R EK bench press 2024 str.347

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 396843

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Krótkie posumowanie

Waga startowa 114,6kg

Podejścia:

1. 210kg zaliczone
2. 217,5kg zaliczone Rekord Świata masters 50-54 lata
3. 222,5kg spalone , brakło końcówki za mało dynamiki z dołu ...szkoda bo czułem że ten ciężar jest spokojnie w moim zasięgu. Za późno się zorientowałem , bo mogłem jeszcze raz spróbować w czwartym poza konkursowym podejściu....ale już myślałem o starcie w MONSTER .

Jeszcze tego nie pisałem , ale bardzo ucieszyłem się na koniec zawodów ...kiedy wręczali nagrody za OPEN w poszczególnych grupach wiekowych.
Okazało się że w grupie wiekowej 40 do 59 lat , zdobyłem pierwsze miejsce co na prawdę mocno poprawiło mi humor po akcji z MONSTEREM.

A zatem udało się zrobić nowy Rekord Świata w ,,dziadkach 50-54,, oraz ZŁOTO w kat.125kg ,do tego pierwsze miejsce w kategorii OPEN Masters 40-59 .







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Jeszcze raz gratulacje. Mistrz przez duże M.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
Dałeś czadu jeszcze raz gratulacje, ale to co piszesz z tymi Monsterami to w głowie się nie mieści by tak nagle regulamin zmieniać jak im pasuje, rozumiem na wiejskich zawodach ale by na takiej rangi zawodach to się w głowie nie mieści.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4932 Napisanych postów 15291 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1180542
to chyba nawet bardziej wygląda na brak w regulaminie zapisie o sposobie założenia monstera
ale chyba dobra decyzja, nie ma co ryzykować niepotrzebnie
cel osiągnięty a to najważniejsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
goldberg1982
Dałeś czadu jeszcze raz gratulacje, ale to co piszesz z tymi Monsterami to w głowie się nie mieści by tak nagle regulamin zmieniać jak im pasuje, rozumiem na wiejskich zawodach ale by na takiej rangi zawodach to się w głowie nie mieści.


Część sędziów miała inne informacje , a druga część inne.....dlatego w trakcie sami zorientowali się że coś jest nie halo.
Ale dla mnie to już było bez znaczenia....to miała być zabawa , a w pewnym momencie zrobił się młyn.
Z drugiej strony patrząc , po raz kolejny każdy mógł startować w dowolnym MONSTER ....a niedawno wyszedł model WARRIOR , który jest uszyty z trzech pętli. Jak uda się go komuś opanować to dołoży w nim spokojnie 150kg , nie używając wszystkich pętli bo można założyć jedną , dwie lub trzy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
Obrobiłem dzisiaj filmy z całego mojego startu...i jeszcze bardziej zwiększył mi się niedosyt , ponieważ w ostatnim podejściu na 222,5kg była realna szansa na podwyższenie RŚ. Prawa ręka jednak została minimalnie w dole....






Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2019-11-26 22:14:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2001 Napisanych postów 2999 Wiek 43 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 78076
Kurde, jak to nie poszło, jak Twoja była?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
fanss
Kurde, jak to nie poszło, jak Twoja była?


Lewą już zablokowałem , a prawa niestety lipa......to jest ten pie....ony nie doprost .
Najgorzej jest przy maxach , bo wtedy jakby blokował się staw łokciowy od obciążenia....ten ruch podczas którego odczuwam blokadę , zaczyna się już na samym dole kiedy ręka zegnie się do kąta ostrego.
To już jest albo kwestia kolejnej operacji , albo dalej ciężka praca i próba rozciągnięcia przykurczu dolnego przyczepu bicepsa. Jest też druga dolegliwość a mianowicie wskutek długotrwałego przykurczu bicepsa , rozciągnięciu uległ przyczep tricepsa i teraz triceps w prawej ręce nie pracuje w fazie końcowej lub pracuje na niepełnym zakresie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4541 Napisanych postów 7220 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 39511
No szkoda, szkoda bo ładnie szła
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5254 Napisanych postów 19360 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336250
goldberg1982
No szkoda, szkoda bo ładnie szła


Dużo ciężkiej pracy przede mną jeśli chciałbym ,,,naprawić,, ten defekt łokcia...
Aczkolwiek już jestem umówiony na wizytę u Dr. Bonczara , bo to On operował mój łokieć i zaraz po operacji miał pewne sugestie....co do ewentualnych dalszych kroków. Wtedy wspomniał że gdyby odciął przyczep dolny bicepsa i przytwierdził wyżej go na tytanowej kotwicy , to powrót do wyprostu byłby zdecydowanie szybszy. Jednak obawy budziła w nim dyscyplina jaką trenuję , ponieważ jego zdaniem istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo szybkiego urwania z kotwicy.

Do kolejnej wizyty skłoniło mnie spotkanie na tych ME WPA z dwoma zawodnikami , którzy właśnie startują z urwanymi bicepsami i nie mają problemów podczas boju...

Najgorsze jest to że wtedy po operacji Doktor powiedział że nawet przesuwając biceps w inne miejsce , nie dałby mi gwarancji powrotu do całkowitego wyprostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening całęgo ciała crossfit

Następny temat

Sprzęt siłowy

WHEY premium